hdd ban kaldırma talebi....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hobbs59

The Knight Online Player
25 Eki 2015
9
0
1
daha önce açmış olduğun konu kabul edilenler bölümüne taşınmıştı fakat juri üyelerinin olumlu davranışları haricinde herhangi bir yönetici cevap vermeden konu kilitlemişti .

http://forum.theknightonline.com/forum/t%C3%BCrk%C3%A7e/oyuncu-mahkemesi/185130-hdd-ban-y%C3%B6netici-ekibi //// bu linkte ise By Duellona nın konuyu yanlış yere açtığımı ve doğru yere tekrar açılmasını istediği görülmektedir o yüzden :

Karakter Adı: lAlkoliqMage

Hesabın Kapatılma Tarihi: 22.10.2015

Hesabın Kapatılma Sebebi: illegal acticty (slota quest çekmek)

Savunma ;

öncelikle kolay gelsin iyi çalışmalar ... Savunmam şudur ki :

paramun slotunda exp kastığım sırada 5 mage (aynı clanda olmak sureti ile clan name :Giz4) slota gelerek ks ye başladılar bende kendi pt mi towna çekerek slota quest apost çekerek onların ölmesini sağladım ve slota tekrar exp kasmak için girdim fakat onlarda aynı şekilde quest apost çekmesi nedeni ile slottaki arkadaşlar öldü bu şekilde devam ederek bir kaç kez tekrarlandı sonuç olarak beni ThyRex nickli gamemaster ' a şikayet ettiler ve kendisi slota geldi geldiği gibi benim atack blockledi ve bende haklı olduğum durumda haksız yerine koyulduğumu düşünerek yan çarla gelip (PsHobbs59) tekrar aynısını yapıcağımı söylemem üzerine tartışma devam etti en son bu şekilde devam ederken illegal activty den ban yedim ve çar dc oldu

ben sadece slotumda exp kasarken ks partiye maruz kaldım ve o nedenle slota quest çektim herhangi farklı bir amacım yoktu

sizden banın kaldırmasını diliyorum

hayırlı çalışmalar herkese iyi günler dilerim ....

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Mahkemeyle ilgilenen yetkili : Duellona

Karar : Olumlu, ban kaldırılmıştır.

Konu Kapatıldı

Mahkeme Sona Erdi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...