ILGISIZLIÄžIN BU KADARI!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ruh1gschlafen

The Knight Online Player
29 Eki 2015
21
0
1
Karakter Adı:Ruh1gSCHLAFEN Hesabın Kapatılma Tarihi:05.11.2015 Hesabın Kapatılma Sebebi:Sanırım otokutu emin değilim. Savunma:Arkadaşlar gerçekten böyle bir banlanma şekli görmedim.Gm olan arkadaşlar herşeyi loglardan bakıyoruz diyosunuz,beni afk olduğum geniede olduğum için banlıyorsunuz.Partydeki arkadasimda oto kutu vardi dc yemis tek kalmisim afk'yim birisi şikayet etmiş,gm pm atip afk isem banlanacağımı söylüyor oto kutudan hayretler içerisinde ilgilenilmeyi bekliyorum. WestCo4st" ilgine teşekkür görmemişim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

WestCo4st

Juri Seviye 1
22 Eki 2015
88
5
8
32
Savunmanızı forumdan yapmanız daha doğru facebook üzerinden uğraşarak bu vakit kaybına kendiniz sebep olmuşsunuz biraz. Mahkeme kurallarına göre bir savunma yaparsanız en kısa zamanda ilgilenildiğini göreceksiniz. Iyi forumlar

WestCo4st

Juri Seviye 1
22 Eki 2015
88
5
8
32
Konu ile ilgilenen jüri : WestCo4st

Açıklama : Partinizdeki arkadaşınızda eğer ki oto kutu veya benzeri bir illegal durum söz konusu ise ve siz bundan haberdarsanız en az onun okadar suçlu olduğunuzuda bilmeniz gerekir çünkü sizde olmaması illegal bir durumdan faydalanmadığınızı göstermez. Birçok arkadaşımıza ikinci bir şansı tanıdık sanırım bu açıklama sizinde bu kurallar hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlamıştır ve bu banlı geçen günleriniz size ders olmuştur.

Karar: Birçok arkadaşa ikinci bir şans tanıyoruz ve bu arkadaşımızında hatasından ders aldığını düşünüyorum. Aynı suçun tekrarı durumunda ip ban atılması koşuluyla kişinin ban durumunun kaldırılmasının bence bir sakıncası yoktur. Son karar Game Master arkadaşların takdirindedir.

AlcoholicsZRQ

Juri Seviye 1
20 Eki 2015
104
4
18
Mahkeme ile ilgilenen juri : AlcoholicsZRQ

Açıklama : Konu başlığında gm ekibine karşı uslubunuz yanlış. ! Her insan hata yapabilir belki siz haklısınız bunu bilemeyiz. Gm ekibi gerekli log takibi yapıp kil saati ile drop saati karşılaştırılması gerekir .. Banın açılmasında bir engel görünmuyorsa açılabilir. Son karar gm ekibindedir.

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Mahkemeyle ilgilenen yetkili : Duellona

1-Slotta attack yapan kişiye pm atılır.

2-Pm cevap gelirse birşey yapılmaz.

3-Pm cevap gelmez ise kutu toplanıyor mu bakılır.

4-Pm cevap gelmez ve kutu toplanıyor ise ban atılır.

5-Olayın aynısı sizin karakterinizde yaşanmış olabilir.

Juri kararı uygulanmıştır. Forumdaki tutumunuz için cezai işlem uygulanacaktır.

Konu Kapatıldı

Mahkeme Sona Erdi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...