IP BAN KONU KAPATILDIGI IÇIN CEVAP VERMEK IÇIN AÇIYORUM SADECE.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

doktorpro423

The Knight Online Player
3 Haz 2015
63
5
8

https://i.hizliresim.com/Ql4XEV.png
Bahsi geçen konu budur. Gelelim cevabıma;

Gerçekten kararınızı ilginç buldum.Bırakın reklam amacını yazdıgımı bile unutmustum. Herkes shouttan konuşur madende reklam amacı olsa morodonda townda başlarım yürüyerek yazar geçerim. Banınızı yersiz buldum üstelik ip ban atılmış tekrar oynamayım diye sanırım. Saygı duyarım. Anlaşılan siz serveri boşaltmayı amaçlamışsınız. Yoksa böyle saçma birşey yapacağınızı düşünmüyorum.1 Hafta sonrasında chatleri okuyup arkadan ban atmışsınız.(Karakterlerin hepsi boş derslerimden dolayı oyunu bıraktım sattım ben tıp okuyorum o kadar zamanım olmuyor, amaçsız.) .Velhasıl dedigim gibi saygı duydum, yeni server açmak istiyorsanız bunu insanlara haksızlık yaparak değil açıkca söyleyin kapatın sıfırlayın napıyorsanız artık. En begendigim oyun sizdiniz bırakıtıgım halde forumda takip ederdim boş çıktınız. Kolay gelsin
:)

@
Duellona

PuissanceK

The Knight Online Player
2 Tem 2015
27
0
1
Tamamen katılıyorum artık kafalarına göre ban yapıyorlar bende anlamış değilim. Lakin başka server'ın reklamını yapıcak olsak yöntem çok. Ayaklanma çıkartma niyeti olan insan bunu farklı sekillerde yapar. Senin neden ban yediğini bilemem ama kendi hesabım sebepsiz yere banlandı ( Güyaaa cz de koxp kullanımsım :D :D:D )

doktorpro423

The Knight Online Player
3 Haz 2015
63
5
8
charları banlasa neyse ip ban atmış tek amaç oyundan sogutmak(sebep shouttan reklammış madende sohbet ediyorlardı dahil oldum suçum bu :) )). kimse mal değil herkes herşeyin farkında :) )

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Öncelikle konu açıp fikirlerinizi sunduğunuz için teşekkürler, lakn konu yanlış yerdedir. Genel Sohbet bölümüne taşınmıştır. Serverimizi korumak ve diğer rakip serverlerle işbirliği yapan kullanıcıları tespit edip banlıyoruz. 10 Gün sonra veya 20 Gün sonra farketmemekte şu şekilde örnek vereyim daha iyi anlamanız için CHAT_LOG her saniye binlerce yazıyla dolmakta ortalama 15-20 milyon satır yazı mevcut şuanda bunun içerisinde araştırma yapıp elimizden geldiğince reklam yapanları bulup banlıyoruz. Sadece reklam değil multilerdede aynı durum söz konusu ve hiçbir oyuncuda haksız ban atılmamakta. Server boşaltmak olsa amacımız diğer serverlerde görmüşsünüzdür 10 gün sonra ne ilgi nede alaka kalır, server kendisi boşalır zaten. Moradonda yazarım demişsiniz madende doluluk oranı olarak pazardan daha yüksektir. Umarım açıklayıcı olmuşumdur.

Konu Kapatıldı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...