IP BANNED

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sportex157

The Knight Online Player
30 Haz 2015
7
0
1
Karakter Adı:EtiPuFFer

Hesabın Kapatılma Tarihi:29.06.2015 15:58

Hesabın Kapatılma Sebebi:koxp kullandıgıma dahır

Savunma:s.a öğlen saetleri boz kesiıodum sora bi patye girdim pk atıoduk karusların slotu basmaya gittimde hiç bişe anlamadım dc yedim we oyuna gırmeye calıstımda charımın banlandıgını gordum IP banned hemde rica ediyorum IP banı ver charımı acın her hangı bı illagal program kullanmıorum

Sexyyyy

Juri Seviye 2
2 Haz 2015
221
12
18
27
Mahkemeyle Ilgilenen Jüri:Sexyyyy

Açıklama:Kimsenin durduk yere ban atılacığını sanmıyorum ama kimseninde hakkına geçmek istemiyorum belki yanlışlık felan olmuş olabilir diyerek geçiyorum gerekli açıklama gmler tarıfından geldıgınde karar belli olucaktır.Geçmiş olsun dileğiyle.

Karar:Yok

sportex157

The Knight Online Player
30 Haz 2015
7
0
1
Emeğe Saygı Lütfen 78 e Kasana kadar Canımız cıktı gm lerden rica ediorum karekterim acılsın

Sexyyyy

Juri Seviye 2
2 Haz 2015
221
12
18
27
Sexyyyy' Alıntı:
Mahkemeyle Ilgilenen Jüri:Sexyyyy
Açıklama:Kimsenin durduk yere ban atılacığını sanmıyorum ama kimseninde hakkına geçmek istemiyorum belki yanlışlık felan olmuş olabilir diyerek geçiyorum gerekli açıklama gmler tarıfından geldıgınde karar belli olucaktır.Geçmiş olsun dileğiyle.

Karar:Yok

buradan yeni konu derseniz konunuzu açabilirsiniz iyi günler.

sportex157

The Knight Online Player
30 Haz 2015
7
0
1
Gm nerde ilgilenmiyo bile 1 hafta olck nerdeyse jüriler ....

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Mahkemeyle ilgilenen yetkili : Duellona

Ban sebebiniz : Cz de koxp kullanımı.

Karar : Reddedildi ve konu açık bırakıldı itirazınız varsa 24 saat içerisinde konu altından belirtiniz.

sportex157

The Knight Online Player
30 Haz 2015
7
0
1
Duellona' Alıntı:
Ban sebebiniz : Cz de koxp kullanımı.

Karar : Reddedildi ve konu açık bırakıldı itirazınız varsa 24 saat içerisinde konu altından belirtiniz.
ben koxp yada kulamadıma eminim ama pc de bir poram vardı hepsini formatladım temizledim

birdaha hic bir poram yada kural dısı bir hareket yapmıcama emin olabirisiniz acarsanız cok sevinirim

AliMUTLU

Juri Seviye 2
5 Haz 2015
365
4
18
Mahkemeyle ilgilenen juri : AliMUTLU

açıklama : programı kullanıp ne olduğunu bilmiyorum açıklaması hiç inandırıcı gelmiyor

karar : olumsuz.

sportex157

The Knight Online Player
30 Haz 2015
7
0
1
AliMUTLU' Alıntı:
Mahkemeyle ilgilenen juri : AliMUTLU
açıklama : programı kullanıp ne olduğunu bilmiyorum açıklaması hiç inandırıcı gelmiyor

karar : olumsuz.
tmm koxp kulanıdum kabul tetim birdaha acmıcam acarsan karateri tamemen silin ipi banımıda ic acmalım hatamı kabul edilom yeter ki carım acısın birdaha hile kulamıcam size soz

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48

Karar : Reddedildi.

Mahkeme Sona Erdi

Konu Kapatıldı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...