IŞTE BEKLENEN AN GMLERIN USER CHARLARA EL ALTI DESTEKLERI VE FOTOGRAFLARI

keko66

The Knight Online Player
23 Eki 2015
10
0
1
SITEYE GIRIYORSUNUZ KULLANICI PANELINE GIRIYORSUNUZ VE ORADAN USER ARA DAN GMLERI ARATIYORSUN EN SON NE YAPTIKLARI CIKIYOR HE KCLER V.S ÖDÜL KAZANMISLARDIR AMA SHEL +7 V.S NE ALAKA ! AÇIKLAMA BEKLYIORUZ BENI HAPISE SOKTUNUZ BOŞ YERE 10 SAAT BEN HAKKIMI ARADIM MUTE ATTINIZ BANA BUNU YAPARSANIZ BENDE SIZE AÇIKLARI SÖYLERIM VEE FOTOSU YOK AMA MERCHANTTAN GMLER BELEŞE KC VE ITEM VERIYOR USER CHARLARINA !!..

Alencia

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
13 Nis 2015
308
26
28
Merhabalar

Bu sistemi biz sizler için yaptık en kusursuz hizmeti vermek için farkındaysanız en kusursuz panel ile karşı karşıyasınız, Herşeyı net olarak görebilirsiniz.

1. Resimde duellonanin kendisine sistemden +7 shell attiği yaziyor ustune gıymıstır bunda sorun nedır bılemedım ?

2. Resimde Thyrex adli gm nin event kazanan kişilere ödülleri vermiştir faceden bakiniz.

3. resimde itachi adli gm nin kişideki hatali NTS leri düzelttiği gözükmektedir.

4. olan resimde ben yani ödül kazanan 1k kc yi traden verdiğim gözükmektedir.

sizler ne istiyorsunuz sizi boşa hapise atmisiz size kusursuz sıstemı verıyoruz ve en iyisini bunudamı yapmayak bizimi karalamak amaçiniz bizlere güvenmiyorsanız o zaman benim serverimde oynamayın iyi geceler...

Moderatör tarafında düzenlendi:

keko66

The Knight Online Player
23 Eki 2015
10
0
1
1 DUELLONIN USTUDEKI SHEL +2 DIR 2 IRK DEIGISIMI YAPILAN KIŞILERE ÇANTALAR HEDIYE MI VERILYIOR

darknett12

The Knight Online Player
1 Kas 2015
6
0
1
Merhabalar. Benim de bir sorum olacak. Öncelikle sisteminiz çok güzel. Kimsenin aklında şüphe kalmaması için adımlar atmışınız fakat dikkatimi bir şey çekti. thyrex isimli gm arkadaş dc pre vermiş 5-6 kişiye.
ThyRexAloyoshenka
130.10.2015 20:18:38
ThyRexIIIWantedMagicIII
130.10.2015 20:18:18
ThyRexBaybarsAGAAAAAA
130.10.2015 20:17:46
ThyRexLonelyDay
130.10.2015 20:17:10
ThyRexDictatoROpSss
130.10.2015 20:16:47

dc pre neden verildi bu arkadaşlara thyrex tarafından ?. event kaçırdım mı bilmiyorum ama merak ettim. Ben yanlışlıkla Gandalfi isimli karakterimde lycaon +7 sattım potcuya ona yardım edilmedi loglardan belli olurdu ama bu arkadaşlara dc pre ve nation transfer yardımı yapılıyor. sizce biraz ayrımcılık değil mi bu ? pustan alabilirler halbuki nt yi.

keko66

The Knight Online Player
23 Eki 2015
10
0
1
BIZDE SUNUCU ACTIK SITEDEN ISTEDIGI ZAMAN ISTEDI UPRADEDE KENINE EKLIYEBILIR LETTERDAN V.S YERLERDEN ALMASI BÜTÜN USERLERI YIPRANDIRDI

keko66

The Knight Online Player
23 Eki 2015
10
0
1
SUAN SITEYE BAKIYORUM KARDEŞIM EVENT ARAŞTIRYORUM NICKLER TUTUYORMU BAKICAM KONUYU BUYUK IHTIMAL ENGELLENECEK

lYEKlVrachtWagen

The Knight Online Player
1 Kas 2015
3
2
3
Sen ortalığı karıştırma çabası içerisindesin ama herşey açık ve net, tertemiz.

Azıcık akıllı olsan sistem bu kadar açık işlerken letterdan, tradeden değil direk üzerine item ekleyeceklerini akıl ederdin.

Yediğin hapis ve mutenin acısını çıkartmaya çalışman yersiz.

GM nin işi gücü yok merchanttan bedava KC dağıtacak kendi charlarına item verecek.OK.

Alencia

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
13 Nis 2015
308
26
28
Isteksek GM karakterlerin gözükmesini kapatabildik bu bizim için basit bir şey ama gerek duymadık?

herkes 50tlye server açabilir bu zor bir şey değil veya Google'den knight server kur deyip yazıp indirip kurabilir.

bizi araştirmayı bırakın size en kusursuz sistemde oyun oynamanıza imkan sağlamakla uğraşıyoruz bizleri yaptığımız işten soğutmayın kuyruk açınızı aramayın.

keko66

The Knight Online Player
23 Eki 2015
10
0
1
BU SIZIN VERDIÄžINIZ CEVAB BU OLAYI KAPATMIYOR NET CEVAB BEKLYIORUZ BÜTÜN CLAN

darknett12

The Knight Online Player
1 Kas 2015
6
0
1
Benim tek merak ettiğim şey DC ve War preler neden verildi o arkadaşlara. Daha önceki entry'de yazdığım gibi sistem güzel, sizleri de töhmet altında bırakmak istemiyorum ama neden ben yanlışlıkla bi itemi sunderies a sattığımda yardım edilmiyor da premium yardımı yapılıyor onu anlamadım. Oyun sistemi gerçekten çok güzel. User kaybı olmasını da istemem.Kimseye kötü sıfatlar takmıyorum. Oyuna verdiğiniz emeğe de büyük saygı duyuyorum.

keko66

The Knight Online Player
23 Eki 2015
10
0
1
lYEKlVrachtWagen' Alıntı:
Sen ortalığı karıştırma çabası içerisindesin ama herşey açık ve net, tertemiz.
Azıcık akıllı olsan sistem bu kadar açık işlerken letterdan, tradeden değil direk üzerine item ekleyeceklerini akıl ederdin.

Yediğin hapis ve mutenin acısını çıkartmaya çalışman yersiz.

GM nin işi gücü yok merchanttan bedava KC dağıtacak kendi charlarına item verecek.OK.
ELBET HAKKINI YERLER SENINDE

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Kesinlikle alencia ya katılıyorum, bu sistemleri yazıp geliştiren kişiler bizleriz ve oyunun adil olduğu edit char vb olmadığını satış işlemlerinin olmadığını görün diye yaptık. Bir artniyet vb olsa zaten gm karakter görüntülemenize izin vermeyiz. Gm ler yeri geldiğinde rollback, yeri geldiğinde yanlış item alınması, yeri geldiğinde premium değişikliği, yeri geldiğinde pusunu açamayıpta item alamayan kişilere bile yardımcı olmaktadır. Çok yanlış yerde çok yanlış açıklar arayarak serverin kalitesini düşürmeye çalışıyorsun ancak başarman mümkün değil zavallı dostum.

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
darknett12' Alıntı:
Merhabalar. Benim de bir sorum olacak. Öncelikle sisteminiz çok güzel. Kimsenin aklında şüphe kalmaması için adımlar atmışınız fakat dikkatimi bir şey çekti. thyrex isimli gm arkadaş dc pre vermiş 5-6 kişiye.
ThyRexAloyoshenka
130.10.2015 20:18:38
ThyRexIIIWantedMagicIII
130.10.2015 20:18:18
ThyRexBaybarsAGAAAAAA
130.10.2015 20:17:46
ThyRexLonelyDay
130.10.2015 20:17:10
ThyRexDictatoROpSss
130.10.2015 20:16:47

dc pre neden verildi bu arkadaşlara thyrex tarafından ?. event kaçırdım mı bilmiyorum ama merak ettim. Ben yanlışlıkla Gandalfi isimli karakterimde lycaon +7 sattım potcuya ona yardım edilmedi loglardan belli olurdu ama bu arkadaşlara dc pre ve nation transfer yardımı yapılıyor. sizce biraz ayrımcılık değil mi bu ? pustan alabilirler halbuki nt yi.
Gm kill event de war premium ödülleri facebook sayfasında paylaşıldı zaten.

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
darknett12' Alıntı:
Benim tek merak ettiğim şey DC ve War preler neden verildi o arkadaşlara. Daha önceki entry'de yazdığım gibi sistem güzel, sizleri de töhmet altında bırakmak istemiyorum ama neden ben yanlışlıkla bi itemi sunderies a sattığımda yardım edilmiyor da premium yardımı yapılıyor onu anlamadım. Oyun sistemi gerçekten çok güzel. User kaybı olmasını da istemem.Kimseye kötü sıfatlar takmıyorum. Oyuna verdiğiniz emeğe de büyük saygı duyuyorum.
Cevap verildi yukarıdaki mesajınıza.

Rey

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
13 Eyl 2014
295
6
18
Gereksiz tartışmalara yol açtığı için bundan sonra GM profilleri websitesi üzerinden görüntülenemeyecek.