item kilitleme ile ilgili

fcaglar

The Knight Online Player
16 Tem 2015
12
0
1
merhabalar, ben hesabı ilk açtığımda itemlerimi kilitlemiştim ancak şimdi bazılarını açıp satmam gerekiyor.premium almak ise itemlerin değerinden çok fazlaya mal olacak.o yüzden rica olarak 1-2 saatlik premium verir misiniz? böylece rahatça alışveriş yapabilirim. oyun içi nickim: Teddy

lBscPlyrl

The Knight Online Player
28 Haz 2015
66
1
8
arkadasa katılıyorum benm de ihtiyacim var aynisini bende yaptım ama pre almak itemlerden pahali bana 5 dk'lık bile yeterli olur. Nick : JohnWebster

hojja

The Knight Online Player
24 Haz 2015
47
0
6
Böyle bir şeyin yapılacağını sanmam hocam sonuçta bunu göze alarak kitlemiş olmanız gerekteydi ya da premiumunuz bitmeye yakın açmalıydınız.

fcaglar

The Knight Online Player
16 Tem 2015
12
0
1
hesaba 1 saatlik premium yüklenmesi çok da abartı bir şey değil, oyuncu memnuniyeti için yapılacak bir şey olacaktır.bu olayın usko'da defalarca yapıldığına şahit oldum.ayrıca oyuna ilk başladığımda kc almış bi insanım ilk günümde.premiumun biteceği gün açtıracaktım ancak ailevi bir aciliyet engel oldu.istediğim şey oyuncular arasında eşitsizlik yaratacak veya TheKO ekibini zarara uğratacak bir şey de değil.talebimi tekrar dikkate alırlarsa sevinirim

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Merhaba

Premium ve kilit sistemi sorunsuz ve bugsuz olması için server taraflı kontrol edilmekte, veritabanı üzerinden değiştirme&açma veya ekleme yapamamaktayız.

lBscPlyrl

The Knight Online Player
28 Haz 2015
66
1
8
Gecen ay sanırım herkese 1 gunluk premium eklenmişti öyle bi event olma olasılıgı nedir peki yakın zamanda ?