iTTza yürüyerek sürekli wolf???

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

erxan

The Knight Online Player
23 Eki 2015
41
0
6
Can/Pot/Mana için HF açmış adam ya.

O koxpu kullanan adamları anlamıyorum abi bariz belli oluyor kullandığın birde pk atıyor.

EndLessLegenD

The Knight Online Player
28 Eki 2015
19
0
1
erxan' Alıntı:
O koxpu kullanan adamları anlamıyorum abi bariz belli oluyor kullandığın birde pk atıyor.
Sadece oda değil saniye 46 da falan wall hack te çok açık belli yerdeki o kazık gibi olan şeylerin içinden geçiyor yorumu gm ekibine bırakıyoruz artık bu arkadaş ve bu arkadaşın tüm clanındaki üyelerde aynı programdan mevcuttur.

skull444

The Knight Online Player
28 Eki 2015
1
0
1
erxan' Alıntı:
boyle insnalardan gercekten cok skıldım :/ oynyasm gelmıyor ..

Aloyoshenka

The Knight Online Player
16 Eki 2015
56
0
6
Gerekenin Gm ekibinin yapacağını düşünüyorum cidden herşey ortada ve itemli,oyuna para harcayan bi adamın böyle şeyler yapması çok üzücü

AlcoholicsZRQ

Juri Seviye 1
20 Eki 2015
104
4
18
Merhabalar , Videoyu inceledim karakterin sürekli wolf atması vs 3. party kullanmadan dolayı olablir. Gm ekibi son kararı verir . Iyi forumlar

Moderatör tarafında düzenlendi:

Risc

The Knight Online Player
28 Eki 2015
3
0
1
kardeşim böyle birşey mümkün olamaz sızde goruntu bugu oldugu ıcın sureklı wolf atılyor gıbı gorunuyor .

AlcoholicsZRQ

Juri Seviye 1
20 Eki 2015
104
4
18
Risc' Alıntı:
kardeşim böyle birşey mümkün olamaz sızde goruntu bugu oldugu ıcın sureklı wolf atılyor gıbı gorunuyor .
Bu kadar itemi olan bir karakterin 3.party yazılım kullanmasına bende pek inanamıyorum... Gm ekibi araştırır ilgilenir

Risc

The Knight Online Player
28 Eki 2015
3
0
1
bizi tanıyan ve bızımle oyun oynayıp pk atan kısıler ınsanlar boyle bırsey kulanmaya yeltenmıycegımızı bılırler kı bunca ıtemı ve np sı olan bır ınsan neden hıle veya kxp kulanma geregı duysunkı cok sacma mantıksız dusuncelere kapılmayin bence. sizde bellıkı goruntu bugu olmus srekl ı wolf atıyor seklınde gorunuyor

EndLessLegenD

The Knight Online Player
28 Eki 2015
19
0
1
Risc' Alıntı:
bizi tanıyan ve bızımle oyun oynayıp pk atan kısıler ınsanlar boyle bırsey kulanmaya yeltenmıycegımızı bılırler kı bunca ıtemı ve np sı olan bır ınsan neden hıle veya kxp kulanma geregı duysunkı cok sacma mantıksız dusuncelere kapılmayin bence. sizde bellıkı goruntu bugu olmus srekl ı wolf atıyor seklınde gorunuyor
1 kişide olsa yani videoyu çekende olsa bug denilebilir doğrudur fakat 4 5 kişide aynı görüntüyü görebiliyorsa bu bug değildir gm ekibi inceledikten sonra herşey açığa kavuşur.

iTTza

The Knight Online Player
26 Eki 2015
35
0
6
31
Öncelikle merhaba. Video'yu izledim ve bende gördüklerime inanamadm. Serverin başından bellidir bu oyundayım ve oynuyorum. Çoğu serverlardada oynamışlıgım vardır. oyunda kesinlikle illegal bir hile kullanmadm. clanım ve clan dışı çok arkadaşımla serverda pk atmışlıgım ve muhabbetm vardır kimsede böyle bir şey gormemıstır. bu kdr ıtemım ve dragonum varken hıle acmam ve hıle acmaya gerek bıle duymam hıle ezıklerın ısıdır.

Önceki konularada bakarsanız bazı kullanıcları hileden vıdeo atmıslıgım vardır. ve fps veya lagtan dolayı oldgunu soylemıslerdi. Hileye ihtiyacım yok bu kdr ıtemlede hile veya neyse kullanacak kadar aptal degılım. Gm ve ekibi vs. kararına saygılıyım, yalnız konuyun bastan sona ılgılenılmesını ıstıyorum. teşekkürler herkeze.

Risc

The Knight Online Player
28 Eki 2015
3
0
1
aynen gm ekıbı ıncelesın. eyer varsa oyle brsey zaten gorunur

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Kişi cz de sektiği için böyle görünüyor ek olarak cz de sekmek yasaktır. Attack ban atıldı.

EndLessLegenD

The Knight Online Player
28 Eki 2015
19
0
1
Duellona' Alıntı:
Kişi cz de sektiği için böyle görünüyor ek olarak cz de sekmek yasaktır. Attack ban atıldı.
attack ban atılmamıştır aktif olarak cz de kendisi?

Moderatör tarafında düzenlendi:

FornClakes

Banned
28 Eki 2015
6
0
1
Attack ban ? Güzel hikayeler.Adam program kullanmaya devam ediyor.Görüntü bugunun nasıl birşey olduğunu biliyoruz.Monumentten Bowl girişe atak nedir ? Magelerde oto tp dahasını saymamı istermisiniz ? @Duellona

EndLessLegenD

The Knight Online Player
28 Eki 2015
19
0
1
FornClakes' Alıntı:
Attack ban ? Güzel hikayeler.Adam program kullanmaya devam ediyor.Görüntü bugunun nasıl birşey olduğunu biliyoruz.Monumentten Bowl girişe atak nedir ? Magelerde oto tp dahasını saymamı istermisiniz ? @Duellona
mage oto tp %100 var db yediği an tp oluyo onunda videosunu alıcaz bakalım ozaman nolcak

SoGood

Juri Seviye 1
20 Eki 2015
132
3
18
28
Durumu şöyle özetleyelim her hangi bir karakterde örnegin priestte koşarken mouse ile ileri tıklayıp heal atarak yani sekme olayi dedigimiz

şekilde yaparsaniz 19xx serverlerinde bunu elini kaldırarak yaptıgını göreceksiniz kendi ekraninizda farkedemeyebilirsiniz fakat

Başka bir oyuncu sizi skili atiyor olarak görebilir.

Konu çözüldügüne göre kapatmamda bir sakıncası yoktur. Hayirli Geceler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...