JusticexIceGooddeSss IP BAN YEDIM ANLAMSIZ YERE

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ıcegoddes

The Knight Online Player
30 Haz 2015
7
1
3
JusticexIceGooddeSss

30.06.2015 saat: 05:24

hesap kapatılma sebebını tam bılmıyorum.

oncelıkle kolay gelsın arkadaslar ben bu serverın ılk acıldıgından berı bu serverdeyım ve carım gece 05:24 saatlerınde sabah moster kasarken car dc oluyor gırdıgımde carın ustunde hıc bır ıtem gozukmemekte oyuna tekrar gırdıgımde ıp ban yıyorum ve tıcket attıkdan sonra yasak ıllegal olaydan dolayı banlandınız dıyor ve kesınlıkle jüri ekıbınden tut cogu arkadas bılır benım oyunun 18 19 saat oyundayım ve sureklı ıtem kasmaktayım ve kendımden sonuna kadar emınım (car soymak, bug , koxp ,tl alısverıs vs vs) hic bır turlu ıllegal aktıvıte yapmadım ve ben JusTH3R0 mage team lıderıyım .admın arkadasımız shellerı kım verdı dıye tıcketta bana soru soruyor clanımda genelde sureklı onlıen ben oldugum ıcın cogu arkadasım ıtemlerını bana teslım eder sat ıtem degıstır gıbısıne bunuda solemek ıstedım maradonda bıle ınsanlar ıtem aktarlım dıyıpte cok 21gb ustu ıtem vs ıtem aktarmısımdır Hak yememek ıcın. ve kesınlıkle sızden rıcam bu hatanın duzeltılmesını ıstıyorum bız bu servere oynama geldık banım acılırsa oynamaya aynı sekıl devam edıcez eyer haksız gorulursek dıcek bısı yok herkeze sımdıden tesekkurler.

Elikaaaaaa

The Knight Online Player
30 Haz 2015
1
0
1
Kolay gelsin Ben JusticexElikaaaaaa Biz bu sw de oynamak istiyoruz bu sw ye o kadar emek verdik clan liderimizin banının açılmasıını istiyoruz.

zprrr

The Knight Online Player
30 Haz 2015
10
0
1
selamun aleyküm Ortada gerçek anlamda bir haksız ban sebebi var atılan banın gerçek nedeni

veya geçerli bi sebebi bildirilmiyor illegal neden diyor koxp tbl herhangi bi bişey kullanmıyoruz

team olarak buraya başladık Oyunda online süremiz hemen hemen 7/24 gece gündüz item kasıyoruz

pkya bile çıkmıyoruz ticket atıyoruz itemleri şhelleri nerden aldınız diyorsunuz

bu clan bir teamdır ve itemler 1 kişide toplanıyor olması normal kastımız itemin hesabını vermek zorunda

değiliz birçok insan var bizden çok itemi olan bu bahane değildir geçerli illegal program

neyse onu dile getirin haksız yere bir ban atılmanın nedeni muhakak olur düzeltilmesini

istiyoruz..

AliMUTLU

Juri Seviye 2
5 Haz 2015
365
4
18
Mahkemeyle ilgilenen Juri : AliMUTLU

açıklama : bir illegal olduğunu düşünmüyorum. fakat gm arkadaşların kanıtları paylaşması herkez için iyi olucaktır. karar belirtmiyorum kanıtlardan sonra daha kesin bir karara varılabilir.

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Mahkemeyle ilgilenen yetkili : Duellona

Ban sebebiniz : Illegal yollardan item kopyalamaya çalışma , dolandırıcılık , oyun bugundan faydalanma şüphesi.

Karar : Kabul edildi. Incelemeler sonucu karakterinizde illegal bir aktivite bulunmamış ve banınız kaldırılmıştır.

Mahkeme Sona Erdi

Konu Kapatıldı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...