KARAKTERIM BAN YEDI MORADONDA DURDUK YERE

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

PaÅŸhaa35

The Knight Online Player
6 Kas 2015
33
0
6
Karakter Adı: Negative

Hesabın Kapatılma Tarihi: 8.11.2015

Hesabın Kapatılma Sebebi: moradonda dururken ban yedim

Savunma: karakteri satın aldım yaklasık 1 , 2 saatir bu karaktere 250 tl para verdım ve karakterım ban yedi karakterimin açılmasını veya neden ban yedi durduk yere bu oyuna para yatırmak bı anda sılmek bukadar kolaymı ? az uz bır para degıl karakterimin acilmasını rica ediyorum neden ben karakterı satın aldım gecmısınde bısı olabılır bu yuzden ben neden magdurum ? karakteri aldım eve geldim giremedim ban atılmıs ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

WestCo4st

Juri Seviye 1
22 Eki 2015
88
5
8
32
Karakterin sahibine nasıl ulaştınız yani moradonda flood mu geçiyordu yoksa forum kanalıylamı ulaştınız ?

PaÅŸhaa35

The Knight Online Player
6 Kas 2015
33
0
6
karakteri forumda buldum sahıs izmirde oturuyormus bulusduk aldım butun bılgılerını eve geldım karaktere giremiyorum hocam 250 tl para verdım lütfen bunu göz önüne alınız şahısla hiç bir alakam yokdur charın gecmısınde bişi varmı yokmu bılmıyorum magdurum

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Mahkemeyle ilgilenen yetkili : Duellona

Ban Sebebi ; Kural Ihlali, Gm arkadaşıymış veya yakınıymış gibi çevredeki oyunculara davranmak.

Karar : Juri ekibine bırakılmıştır.

Konu Açık Bırakıldı

PaÅŸhaa35

The Knight Online Player
6 Kas 2015
33
0
6
bunla ilgili hiçbir bilgim yokdur karakteri bugun gün içerisinde satın aldım sahibinle bir cafede bulusup elden satın aldım 250 tl karsılıgında eve geldigimde karaktere giriş yapamadım magdurum lütfen yardım edınız hiçbir sucum yok iken ban yedim karakterı almadan önce tanımıyordum konuyla hiçbir alakam yokdur lütfen yardımlarınızı beklıyorum az bir mktar yatırmadım eger siz karakterimi affetmezsenız arada ezilip magdur olan ben olucam ne paramı gerı alabılırım nede sahısı realden tanımıyorum facebook uzerınden konusup adres tespıt edıp bulusup aldım sahısa ulasamıyorum paramı alma sansım yok lütfen sizin vicdanınıza sıgınıyorum teşekkür ederim umarım beni magdur etmezsınız admin ve juri ekibi clan üyelerine sorunuz lütfen charı biz satın aldık TheImmortals clanı

noreh12345

The Knight Online Player
3 Kas 2015
10
0
1
Paşhaa35' Alıntı:
bunla ilgili hiçbir bilgim yokdur karakteri bugun gün içerisinde satın aldım sahibinle bir cafede bulusup elden satın aldım 250 tl karsılıgında eve geldigimde karaktere giriş yapamadım magdurum lütfen yardım edınız hiçbir sucum yok iken ban yedim karakterı almadan önce tanımıyordum konuyla hiçbir alakam yokdur lütfen yardımlarınızı beklıyorum az bir mktar yatırmadım eger siz karakterimi affetmezsenız arada ezilip magdur olan ben olucam ne paramı gerı alabılırım nede sahısı realden tanımıyorum facebook uzerınden konusup adres tespıt edıp bulusup aldım sahısa ulasamıyorum paramı alma sansım yok lütfen sizin vicdanınıza sıgınıyorum teşekkür ederim umarım beni magdur etmezsınız admin ve juri ekibi clan üyelerine sorunuz lütfen charı biz satın aldık TheImmortals clanı
Karakter Adı: MortalKombat

Hesabın Kapatılma Tarihi: 03.11.2015

Hesabın Kapatılma Sebebi: Illegal Activity

Savunma: Bdw de ıken oyundan atıldım ve bırdaha gıremedım efendım. Yaptıgım olaydan dolayı cok pısmanım mahkeme heyetınden banımın acılmasını ıstıyorum

WestCo4st

Juri Seviye 1
22 Eki 2015
88
5
8
32
Konu ile ilgilenen jüri: WestCo4st

Açıklama: Karakterin satın alınması durumu varsa ortada ban durumunun devam etmesi alıcı arkadaşı mağdur eder.

Karar: Eğer ki karakterin satışı ispatlanırsa ban durumu kaldırılması bence uygundur(Forumdan buldum demiştiniz karakterin satışının yapıldığı konunun linkini atarak başlayabilirsiniz). Son karar Game Master arkadaşlarındır.

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48

Karakteri satın aldığınızı kanıtlayınız, sonrasında karakter açılacaktır.

noreh12345

The Knight Online Player
3 Kas 2015
10
0
1
WestCo4st' Alıntı:
Açıklama: Karakterin satın alınması durumu varsa ortada ban durumunun devam etmesi alıcı arkadaşı mağdur eder.

Karar: Eğer ki karakterin satışı ispatlanırsa ban durumu kaldırılması bence uygundur(Forumdan buldum demiştiniz karakterin satışının yapıldığı konunun linkini atarak başlayabilirsiniz). Son karar Game Master arkadaşlarındır.
Karakter Adı: MortalKombat

Hesabın Kapatılma Tarihi: 03.11.2015

Hesabın Kapatılma Sebebi: Illegal Activity

Savunma: Bdw de ıken oyundan atıldım ve bırdaha gıremedım efendım. Yaptıgım olaydan dolayı cok pısmanım mahkeme heyetınden banımın acılmasını ıstıyorum. 1 haftadir mahkemeye konu acamadıgım ıcın buralara yazıyorum bel kı goren olur dıye ve boyle bi hatanın tekrarlamayacagını sızlere sunmak ıstıyorum efendım ve tekrar ozur dılıyorum

PaÅŸhaa35

The Knight Online Player
6 Kas 2015
33
0
6
nasıl kanıtlayım soyleyınız ıspatlayım clan uyelerıne tek tek pm attırayım yanı elden alınan karakterın nası kanıtlayım fatura fıs hıc bısı yok elımde acılsın banı hangı ıp den gırıldıgını kontrol edınz bu zaten bır kanıttır daha karaktere evımden gırmeden ban yedı acılsın banı takıp edılsın nerden gırıldıgı zaten goruceksınız

WestCo4st

Juri Seviye 1
22 Eki 2015
88
5
8
32
nasıl kanıtlayım soyleyınız ıspatlayım clan uyelerıne tek tek pm attırayım yanı elden alınan karakterın nası kanıtlayım fatura fıs hıc bısı yok elımde acılsın banı hangı ıp den gırıldıgını kontrol edınz bu zaten bır kanıttır daha karaktere evımden gırmeden ban yedı acılsın banı takıp edılsın nerden gırıldıgı zaten goruceksınız
Şu şekilde kanıtlayabilirsiniz

1.Forumdan buldum demiştiniz satış yapılan linki atabilirsiniz en erken dün veya önceki gün açılmıştır bu konu siz bulup anlaştığınıza göre

2. Facebooktan konuştuk dediniz karakterin sahibiyle bu konuşmalarıda atabilirsiniz nasılsa bu mesajlarda da tarih görünüyor

Ben söylediklerinizden yola çıkarak size yol gösterdiğimi düşünüyorum bu ikisi yeterli olacaktır zaten ve bunları yapmak 10 dakikanızı almaz.

PaÅŸhaa35

The Knight Online Player
6 Kas 2015
33
0
6
beni lütfen magdur etmeyınız param heba olsun istemiyorum az bır para degıl benım ıcın zar zor ayırıp karakter aldım onlada oynayamadan ban yedım :S

WestCo4st

Juri Seviye 1
22 Eki 2015
88
5
8
32

Açıklama: Arkadaşın (sürekli ve her dakika
:D ) uğraşları onun veya karakterin eski sahibinin yaptığı hatadan ciddi derecede pişman olduğunu gösteriyor diye düşünüyorum. Mahkemede birçok kişiye ders olabilecek şekilde hep olumlu olmaya çalıştık aynı şansın arkadaşada verilmesinde bir sakınca görmüyorum.

Karar: Ban durumunun kaldırılması bence uygundur. Son karar Game Master arkadaşlarındır.

AlcoholicsZRQ

Juri Seviye 1
20 Eki 2015
104
4
18
Mahkeme ile ilgilenen juri : AlcoholicsZRQ

Açıklama : Oyun içinde insanlara gm(arkadaş) Gibi söylemlerde bulunmak kural ihlalidir ve süresiz oyundan uzaklaştırılır.. Kanıt olarak https://i.hizliresim.com/l9RX0B.png görüldüğü üzere . Bu ihtamlarda bulunan kişilerin oyundan uzak kalmasında bir engel görmüyorum. Fakat karakteri satın alığına dair kanıt gösterdigi için karakterin açılmasında bir engel görmüyorum. Daha dikkatli olmanı öneriyorum.Son karar gm ekibindedir.

Moderatör tarafında düzenlendi:

PaÅŸhaa35

The Knight Online Player
6 Kas 2015
33
0
6
saolun teşekkür ederim bunların başıma gelcegını bılseydım zaten almazdım banımın acılmasını rica ediyorum

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48

Juri kararı uygulanmıştır.

Konu Kapatıldı

Mahkeme Sona Erdi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...