KingDarkness Yine Aynı Adam Bu Sefer Flood Hackle Karşımızda

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

RifkiCaglar

The Knight Online Player
10 Tem 2015
153
0
16
Arkadaşlar bu adam 2 gündür benimle uğraşıyor üstüme ts yle adam bekletiyor 2 gündür ve gm ler hiç bişey yapmıyor buna 3 tane pc'em var 3 char bekletıyo bi kere hapse atıldı diger charlarla geldi gm ler arada kickliyo tekrar 2 dk sonra geliyo sabaha kadar bekletiyo 50 tane foto attım foruma artık cezayı hakkettigini düşünüyorum buyrun buda linki floodun kanıtı

https://i.hizliresim.com/8b0mmQ.png

Armagedon86

The Knight Online Player
11 Tem 2015
85
0
6
Flood Hack yok arkadaşta yalnız , ama şu pazar tutanlara bi çözüm getirilmeli ve ayrıca sende pazar tutuyorsun o yuzden millete laf yapma =) SergiConstance'de senin karakterin o karakterinle bizim pazarımızı tuttun yüksekten alıyoruz diye . istersen itiraz et ssli paylaşımda yaparım sorun degil =)

RifkiCaglar

The Knight Online Player
10 Tem 2015
153
0
16
kardesım seninde ss lerin var arkadasın onun küfür ederken iftirasını kanıtladım o iftirayı tekrar bana yazanda sensın onun ne mal oldugunu bılıyosun ben pazar tutmaktan bahsetmıyorum 1 kere herkes tutmustur ss ler mevcut zaten senın demenle kimse kurtulmuyo

AliMUTLU

Juri Seviye 2
5 Haz 2015
365
4
18
Bu konuyu yakından takip ediyorum yaklaşık bu arkadaşı 1 haftadır taciz ediyor caydırıcı bir ceza verilmesi taraftarıyım

KingDark

The Knight Online Player
13 Tem 2015
2
0
1
Ben bu rifki çağlarin iftira attiği çarin sahibiyim bu adam tam bi yalanci dolandiricidir hiç bi lafina inanilmamali lakin birçok userinde bahsettiği gibi real yollarla tl satma bahanesiyle milleti kandirmiştir SergiConstance ve GregPlitt bu emek hirsizinin mutli çarlaridir ayriyetten olayda geçenler tamamen bunun uydurmasi hayal dünyasidir acilen tedavi görmesi gerekmektedir.. ilaveten bu rifkiçağlar gregplitt ve sergiconstance bunun multi çarlari olup başka pazarlari tutup ts basmak kendi yaptiği tasrifsiz işlevlerdir kendi yapitğini birde ramazanda başkalarina iftira olarak atmaktadir, saygilarimla.

RifkiCaglar

The Knight Online Player
10 Tem 2015
153
0
16
sen bunu kanıtla eğer 1 kişiyi bile dolandırdıysam herkesin huzurunda sana 200 gb helalinden vericem 1 kişiyi bile sen değil sana gb bile satmam 5 liradan istesen bile bana söz oyunları yapıp ksc almaya çalısıyosun . kaç yasındasın bilmiyorum ama gerçekten artık söylüyorum GM lerin hepsine şu duruma adam gibi bakın coluk çocukla uğraşamam ben burda emeğimle gb satıyorum kendimden ödün veriyorum böyle bir karaktersizliğe yeter artık . multi diyosun kaçpc min olduğunu atıcam gece buraya onuda söylüyorum ama flod hilesi yaptığın ksc lerde elimde .

ARTIK ILGILENIN ŞUNUNLA ÇOLUK ÇOCUKLA UÄžRAŞICAK VAKTIMYOK BENIM

KingDark

The Knight Online Player
13 Tem 2015
2
0
1
Chief Abi gerekli özeni gösterdiğinden dolayi bu konuyu uzatmiycam ramazan ayindayiz sadece saygini koru saygisizliğin lüzumu yok hadi iyi günler dostum. Chief Abiye söz verdim sonuçta sana uymuycağima dair.

AliMUTLU

Juri Seviye 2
5 Haz 2015
365
4
18
gerekli şikayet yapılmış gm arkadaşlarımız ilgilenecektir konu kilit.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...