Knight Cash Eventler Hakkında.

ScorDrag

The Knight Online Player
2 Tem 2015
107
1
18
ara ara cash event yapsanız 6k + cash alana 3k hediye gibi ya da en yüksek paketi alana yanında bir hediye gibi dengeyi bozmayacak ama alanı fazlasıyla tatmin edecek itemler, cashler gibi. bence çok alan olur. size de alana da faydası olur. USKO nun zamanında uyguladığı başarılı olan nadir yöntemlerdendi.

Brynjard

The Knight Online Player
20 Haz 2015
10
1
3
usko bunu el değiştirmeye yakın ne vurursam kârdır mantığıyla yapıyodu 3200cash alana 10 tane trinanın verildiğini unutmadık. böyle kampanyalar oyuniçi sirkülasyona derin yara vurur bir iş yaparken devamlılık esastır vurgun yapmaya calısırsanız 2. ayı göremezsiniz. ben şahsen birisinin 6k kc basıp 3 ay durmasından sa her ay 2k kc almasını tercih ederim

ScorDrag

The Knight Online Player
2 Tem 2015
107
1
18
usko bunu el değiştirmeye yakın ne vurursam kârdır mantığıyla yapıyodu 3200cash alana 10 tane trinanın verildiğini unutmadık. böyle kampanyalar oyuniçi sirkülasyona derin yara vurur bir iş yaparken devamlılık esastır vurgun yapmaya calısırsanız 2. ayı göremezsiniz. ben şahsen birisinin 6k kc basıp 3 ay durmasından sa her ay 2k kc almasını tercih ederim
Ben Boyle bi eventten bahsetmedim. Benim zamanimda ki baya eski oluyor o zaman :) cash Alan ilk 5 kişiye 30 gun pre verilirdi. Ya da ilk 10. 10 tane trina verilir mi hacı nettin sen.