Koxper illegal user oto kutu speed hack wall hack herşey var adamda ip ban atın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MyJusTKinG

The Knight Online Player
28 May 2015
74
1
8
Koxper illegal user oto kutu speed hack wall hack herşey var adamda ip ban atında akıllansın puşt

Ticket number : 130140

Moderatör tarafında düzenlendi:

LolitaBonita

The Knight Online Player
2 Haz 2015
3
0
1
1.Video da adamın speed hack kulandıgına dair bir durum yok.

2. Oyunda bazı bölgeler bugludur. Bunu bilmeyen yok.(ekran bugudur). Isteyen gidip deniyebilir.

3. Fx silindiğinde bazı bölgelerden rahatlıkla geçilebiliyor. O altıgen köşelerden geçilebiliyor.

4. Adam seni kesiyor diye lvl yüksek diye ağlama yapma bence. En güzeli gm kontrol eder gerekeni yapar.

5.Istersen bide adamı dövsün gm olurmu... :)

MyJusTKinG

The Knight Online Player
28 May 2015
74
1
8
1.Video da adamın speed hack kulandıgına dair bir durum yok.
2. Oyunda bazı bölgeler bugludur. Bunu bilmeyen yok.(ekran bugudur). Isteyen gidip deniyebilir.

3. Fx silindiğinde bazı bölgelerden rahatlıkla geçilebiliyor. O altıgen köşelerden geçilebiliyor.

4. Adam seni kesiyor diye lvl yüksek diye ağlama yapma bence. En güzeli gm kontrol eder gerekeni yapar.

5.Istersen bide adamı dövsün gm olurmu... :)
yazdıgın yazıya bakarsak o kxper sendin
1. olarak sende peri yok orda o lvl de exp fln vermez sadece kutu verir o kutu sen tek tek toplamazsın (oto-kutu).

2. olarak yürüyerek heal atıyorsun.

3. olarak hadi köşeleri es geçelim canavarların içinden nasıl o kdr rahat geçiyorsun (wall hack) tabikide.

güzel bahanelerin var iyi düşünmüşsün

ban kacınılmaz ip loglarından bütün charlarını banlayın giremesin böle puştlar servera

Euphoria

The Knight Online Player
2 Haz 2015
15
0
1
Ben oyuna koarena clienti ile giriyorum. Hemde senden neden kaçıyım.Seni kesmek kolay iken. Bir sorun varsa client değiştirrim olur biter. Orjinalını yükleyeme üşendim.

Volume 1 adamın biri ms kasmış onu kontrol et diye iftira ediyorsun

Volume 2 seni kesiyorum diye ne varsa saymışsın.

Euphoria

The Knight Online Player
2 Haz 2015
15
0
1
Hayır o insanı tanıyorum oyun içinden. Diğer swlerdede oynar. Karıştıgın noktaları düzelttim sadece.

Euphoria

The Knight Online Player
2 Haz 2015
15
0
1
1.Herkes peri alıcak diye bir kural yok. Kendinde acabilirsin.

2. Yürüyerek mi güldürme dostum. Madem yürürken heal atıcam neden senden uzaklaşıyım.

3.Bahanelerin çok uzun kardeş. Kimse yetişimez. Sen forumda ona buna başkalarına iftira atmaya devam et.

Örnek: Ms kasmış bir arkadaş ss koymuş. Bide yediremediği için bu adamı kontrol edin demiş.

MyJusTKinG

The Knight Online Player
28 May 2015
74
1
8
delos map hiç bi zaman deişmedi kimi kandırmaya calışıyon sen sen giderken biz geliyoduk :D :D paçaların tutuştu demi etiket olunca

Euphoria

The Knight Online Player
2 Haz 2015
15
0
1
Videoda sende çıktın kenarından konuşacağına videonu izle.

Rey

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
13 Eyl 2014
295
6
18
Gerekli incelemeler yapılıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...