Küçülme keki ve MS BOSS DROBU

PhantomAssassiN

The Knight Online Player
31 May 2015
12
0
1
31
Madenden yüzlerce küçültme keki çıkıyor. Herhangi bir job bunu bastıktan sonra asastan farkı kalmıyor adamın farkedilmeme konusunda. Diğer arkadaşlarında söylediği gibi bende ya yasaklanmasını yada abysten DÜŞÜK drop oranıyla cıkması taraftarıyım. Hem abys hem küçülme kekinin piyasası olabilir bu şekilde. Tabi şuanki keklerin silinmesi önemli.

2. OLARAK 14 MS YE GIRDIM DOÄžRU DÜRÜST BIŞI ATMADI. DC PRE ÇEKMIŞTIM OYSA KI WAR CEKMEDIM SIRF ITEM IÇIN BU IŞTE BI SIKINTI YOK MU ? DC FLASHLAR IŞE YARAYIP YARAMADIÄžINDAN EMIN DEÄžILIM ŞAHSEN

JackDaniels

The Knight Online Player
1 Haz 2015
18
0
1
Var, yaklaşık olarak 10 ms ye de ben girdim hiç bir şey atmadı adam akıllı old wse old golden earing, bunlar nedir ya ? Biz bir yerde hata mı yapıyoruz anlamıyorum ...

Fixorlet

The Knight Online Player
8 Haz 2015
11
1
3
33
Aslında bir yerden MS'den deli gibi item atmasını beklemek doğru olmaz. Ozaman old takıların bi espri olmaz diye düşünüyorum. Tabi 14 tane ms'ye giripte adam akıllı drop alamamakta ayrı bi sıkıntı.

JackDaniels

The Knight Online Player
1 Haz 2015
18
0
1
Bu arada 14 MS yazdın ya, admin yine bu bir zar sistemidir cevabını atabilir yorum olarak :)

PhantomAssassiN

The Knight Online Player
31 May 2015
12
0
1
31
BEN HILELI ZAR KULLANIYORUM O ZAMAN %100 DC FLASH DC PRE 14MS=4 HOLY WATER + OLARAK BOSS KESIYORUZ KUTULARDA BOŞ. BENDE BI SIKINTI MI VAR HERKESDE BÖYLEMI MERAK EDIYORUM. HERKESDE AYNIYSA BI SIKINTI YOK. AMA SANMIYORUM.

brun0

The Knight Online Player
10 May 2015
217
7
18
exp pre mecut 2 ms den ard arda 2 lobo düşürdüm tamamen şans arkadaşlar :)