lAusNexual ATAK BAN KALDIRILMASINI ISTIYORUM

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

h3r02013

The Knight Online Player
10 Tem 2015
15
0
1
Karakter Adı: lAusNexual

Hesabın Kapatılma Tarihi: 09.07.2015

Hesabın Kapatılma Sebebi: URUK BLADE SLOTUNA TROL,TROL WARRIOR,CENTAUR VS, SLOT CEKTIM.

Savunma: HER AKSAM SAAT 24,00'dan Sonra Bırakıp Yatıyorum Sabah Kalktıgımda Çar Yatmış Oluyor Oyundaki Bazı Playerlar Trade Atıp Çarımı Yatırıyorlar,

Bende Aynı Işlemi Onlara Yaptım Hoşlarına Gitsin Diye Bana Yapılanın Aynısını Bende Yaparım Bu Pc Boşa Nie Çalısıyor Gm Kardeşim Elektrik Parası Veriyoruz,

Ben Amelemiyim Bilader Ben Çekiyosam Bu Çileyi Bunlarda Çeksin Yapılan Herşey Cezasız Kalmaz K.q

marasleee

Juri Seviye 1
4 Haz 2015
44
0
6
Mahkemeyle ilgilenen Juri : MarasLeee

Karar :Olumlu

Açıklama : Artik bu slot cekenlere belli bir ceza vermek şart oldu artik herkes böyle yapiyor ve adeleti böyle sürdürmeye calişiyor bence cok yanliş. Yetkililer en kısa zamanda buna bir çözüm bulursa seviniriz bence arkadaşa bir şans daha verelim diyorum

hojja

The Knight Online Player
24 Haz 2015
47
0
6
Senin konunu ben açtım. Burada kendini savunmak için onlar yapıyor ben de yapıyorum felan demişsin. Biz kimsenin slotuna ne mob çektik ne trade attık. Gelip mob çektiniz üzerine küfürler ettiniz. Keşke daha fazla ss alsaymışım. Önce geldiniz ks attınız. Kutu alamadınız yan slotta pusuya yattınız. Ne zaman afk bıraktık gidip mob çektiniz. Üzerine de all chatten küfürler ettiniz (ana bacı). Trade açık unuttuğumuzda trade ile öldürttünüz. Konuşmanın anlamı yok bence.

hojja

The Knight Online Player
24 Haz 2015
47
0
6
Mahkemeyle ilgilenen Juri : MarasLeee
Karar :Olumlu

Açıklama : Artik bu slot cekenlere belli bir ceza vermek şart oldu artik herkes böyle yapiyor ve adeleti böyle sürdürmeye calişiyor bence cok yanliş. Yetkililer en kısa zamanda buna bir çözüm bulursa seviniriz bence arkadaşa bir şans daha verelim diyorum
Hocam hataya hata gibi bir durum yok. Bu arkadaşlar afedersiniz işi iyice arsızlığa vurdular mob çekiyorlar üzerine biz ölünce bir ton küfür ediyorlar. Skype adresini yazdı içinde 27 geçiyordu ben de Gaziantepin plakası olduğu için kendilerine Gaziantepli misiniz diye sordum. '' evet yerini söyle gelip orada ananı *******' '' şeklinde küfürler ettiler. Her öldürttüklerinde chatten bir ton küfür edildi. Şimdi size yapılsa açılsın ister misiniz arkadaşın ban'ı?

h3r02013

The Knight Online Player
10 Tem 2015
15
0
1
Öncelikle bir kanıtınız varsa admin arkadaşlarımıza bunu iletin gerekeni onlar yapsınlar burda bukadar ağaz yapmanıza gerek yoktur

elinizde delil ile konusun burda boş yapmayın en kısa zamanda atak banımın acılması dileğiyle k.q

hojja

The Knight Online Player
24 Haz 2015
47
0
6
Öncelikle bir kanıtınız varsa admin arkadaşlarımıza bunu iletin gerekeni onlar yapsınlar burda bukadar ağaz yapmanıza gerek yoktur
elinizde delil ile konusun burda boş yapmayın en kısa zamanda atak banımın acılması dileğiyle k.q
http://forum.theknightonline.com/forum/t%C3%BCrk%C3%A7e/hile-bug-bildirimi/65580-toplu-%C5%9Eikayet-konusu-lausnexual-comeprima-herobabe-laenxtt-lauschupal

Attım ben zaten. Siz gelip buraya bana iftira atıyorsunuz. Yok şöyle yaptılar böyle yaptılar diye. Sizin varsa bir kanıtınız siz ekleyin.

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Mahkemeyle ilgilenen yetkili : Duellona

Karar : Juri kararını vermiştir, attack ban kaldırılmıştır.

Mahkeme Sona Erdi

Konu Kapatıldı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...