Liberty uzaktan vurma uzaktan parazit atma!!!!!!!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  • Konbuyu başlatan
  • Yasaklı
21 Haz 2015
45
0
6
38
bunada duellona bırsey anlasılmıyor de duellona pmden yazıyoruz hıc donus bıle atmıyorsun oyundan sogutan bır clanı barındırıyorsun sana kac haftadır solenıyorum bunlar ıllagal diye anlasılmıyor dedıın kac defasında videoyu hd olarak sonuna kadar ızle

S1YAH

The Knight Online Player
13 Tem 2015
3
0
1
bunlarda böyle bişey oldugu belliydi zaten video çeken ellerin dert görmesin :)

imking09

The Knight Online Player
5 Tem 2015
45
0
6
Herşey ortada lütfen bu sefer Yetkililer ilgilensin daha önce de bu clan üyeleri hakkinda ihbar ettik ve kesin net bir video istediniz buyrun size herşeyin ortada olduğu video.

• Konbuyu başlatan
  • Yasaklı
21 Haz 2015
45
0
6
38
ne demek benım 2 aylık emek charımı gelıcekler gospla kesıcekler sonra biz playerız diyecekler bunların vıdeolarını daha onceden cekemeıstım cswde kalabalıkta belli olmuyordu ama pkda goremıyordum (cıkmıyolardı) cunku ama sonunda pkda yakaladım ama ekran bugu diceklerdır ama butun pt ekran bugana girmez bunuda butun playerlar bılır dikkat edin prest süperi pt arkasından naısl atıyor wrlar tek adam 80 skilini nerden vuruyor!!!!!

EARGASMMMMM

The Knight Online Player
17 Tem 2015
7
0
1
insanlar hakkında yalan yanlış şeyler yazmayın kaardeşim şu oyunu biraz biliyosanız descent olunca descent olduğunuz adamın önüne geçeceginizi biliyor olmalısınız,burda video başında adam descent olmuş ve descent olduğu adamın önüne geçmiş.çok basit açıklama ile ekran bugudur bu

NascioVICTORIA

The Knight Online Player
17 Tem 2015
1
0
1
Keko clanın Keko üyeleri simdi size 2 neden solucem 1. Raptor Rangeini arenada bir deneyin derim 2. Videonun baslarında des olan adama dıkkat edın nereye des oluyo 2 metre onune bu ekran bugudur 18** - 19** de oynamıs herkes bunu anlar sızın gıbı kekolar harıç :) ( Teklifimi yine soyluorum az bisi yuregınız varsa gelın 8 v 8 8kişiyede video cektırcez ondan sonra konusabılıomusunz :) )

• Konbuyu başlatan
  • Yasaklı
21 Haz 2015
45
0
6
38
CANLARIM DES OLAN ADAM NERDE DES OLAN YOK SEN JRHOOBITIN ARKASINDAKI WRLERE BAK NEREDEN ATAC YAPIYORLAR

EARGASMMMMM

The Knight Online Player
17 Tem 2015
7
0
1
KARDEŞIM EKRAN BUGU O IŞTE ANLAMIYOR MUSUN DES OLAN ADAM SENDE GÖRÜNMÜYOR EKRAN BUGU DA BUNA DENIYOR:D

Dwarven

The Knight Online Player
4 Tem 2015
22
0
1
Descent ile bunu savunamazsınız dostum NascioBlackLORD zaten 1 kere bile des olmuyor adam bodozlama girmiş :D vede yaklaşık 3 merterdende güzel vuruyo

Dwarven

The Knight Online Player
4 Tem 2015
22
0
1
EARGASMMMMM' Alıntı:
KARDEŞIM EKRAN BUGU O IŞTE ANLAMIYOR MUSUN DES OLAN ADAM SENDE GÖRÜNMÜYOR EKRAN BUGU DA BUNA DENIYOR:D
Dostum NascioBlackLORD un deslik bi olayı yok adam des olmuyor bodozlama girmiş ve bildiğin uzaktan çalışıyor

EARGASMMMMM

The Knight Online Player
17 Tem 2015
7
0
1
Adam berserker warrior eğer berserker skilinin hell bladeden daha uzaktan vurduğunu ve raptorun range i ile ilgili bilgin yoksa burada bu adamlara hile diyemezsin şu oyunu öğrenin biraz

• Konbuyu başlatan
  • Yasaklı
21 Haz 2015
45
0
6
38
hee hee bizde wr yok sadece sızın clanda wr var ne anlatıyorsun sen ya boyle bır sacmalık varmı

• Konbuyu başlatan
  • Yasaklı
21 Haz 2015
45
0
6
38
KI AYRICA jrjuniar nın basında snn partınden bir tane adam yokken nasıl descentten bahsedıyorsun(nasıl des olacaksın veya oldun meraktayım) kendı kendı bole sacma savunmalarla bulunma ispatsa ispat geregi yapılsın bu clana ve ayrıca bu ptdeki adamlara

• Konbuyu başlatan
  • Yasaklı
21 Haz 2015
45
0
6
38
berkeser skili 80 gibi efecti gibi mopr patlmaz mavi patlar bunuda ogren benden sana kıyak

EARGASMMMMM

The Knight Online Player
17 Tem 2015
7
0
1
ya siz bu oyundan 1 gram anlıyorsanız ben hiçbir şey bilmiyorum,sen bana burda blacklordun berserker olmadığını savunan bir adamsın ekran bugunu bilmeni de beklemiyorum açıkçası blacklordun priesti kovalarkenki koşuşuna bakın sabit gitmiyor bi sağa bi sola gidiyoor bu da ekran bugunu yeterince acıklıyor,ekran bugunu birazcık araştırın ekran bugu uzaktan vurmaya yaramaz bunu öğrenin.

• Konbuyu başlatan
  • Yasaklı
21 Haz 2015
45
0
6
38
berkerser oldugunu soyleyen arkadas ceevap verdım lordun orda ekran bugluk bır durumu yok slayt atar ken combo calısıyor serı serı rr skill vuruyor azıcık bılgısı olan bırı ımkansız oldugunu bılır bunun adam slayt atarken hangı ataker rr skıll vurabılır bunu acıkla bana

EARGASMMMMM

The Knight Online Player
17 Tem 2015
7
0
1
VIDEOYU ÖZELIKLE DURDURARAK IZLEDIM BLACKLORD SANA 1 TANE BILE R VURMUYOR KARDEŞIM DIKKATLI IZLE DAHA SONRA CEVAABINI VER BEKLIYORUM

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...