Liberty uzaktan vurma uzaktan parazit atma!!!!!!!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

lBscPlyrl

The Knight Online Player
28 Haz 2015
66
1
8
adam raptor uzaktan vuruyor demiş aynen warrior okcu gibi oynuyo uzaktan vurma skilli diyosunuz geregi yapılsın lutfen

OrcCaptain

The Knight Online Player
24 Haz 2015
38
0
6
bunun descent ,berzerker ya da erkan buguyla alakası yok bu düpe düz hile kardeşim :) )

kaurizma

Banned
28 Haz 2015
23
0
1
şu yorumu gördüm o yüzden yazıyorum bir kere bile r vurmuyo diyor burda zaten uzaktan vurduğu skildir r değil bunu anlamıyorsan burda boş yapma aynaya bak biraz biz sana benziyormuyuz ondan sonra böyle saçma yorumlar yaz artık nekadar anladıysan

• Konbuyu başlatan
  • Yasaklı
21 Haz 2015
45
0
6
38
r vuran dıyen yok adam combo yapar gibi 80 calısıyor blacklord onu soyluyorum dıkkat edın rr skil combosu gıbı serı serı vuruyor ustune basa basa soyluyorum

AliMUTLU

Juri Seviye 2
5 Haz 2015
365
4
18
Video yu izledim fakat yeterli değil gibi geldi bana ekran bugu olma ihtimali var karakterler incelemeye alınması taraftarıyım.

AliMUTLU

Juri Seviye 2
5 Haz 2015
365
4
18
AliMUTLU' Alıntı:
Video yu izledim fakat yeterli değil gibi geldi bana ekran bugu olma ihtimali var karakterler incelemeye alınması taraftarıyım.
Wariorlardan biri atak 75 zehri var videoda R yok dediğinz gibi uzaktan atak yapabiliyo olsa R de vururdu diye düşünüyorum

kaurizma

Banned
28 Haz 2015
23
0
1
kullandıkları koxp aktayın koxpu uzaktan r vurmuyor zaten sadece uzaktan skil vuruyor geriye slayt atıldığı zaman ekran bugu ortadan kalkıyor dikkat edin ama arkadaki atakerler halen uazaktan vurmaya devam ediyor gerçi bunda ekran bugu yok ama var sayalım sadece bunu kendinizde ayarlaya biliyorsunuz herkezmi kullansın istiyorsunuz bunu bukadarda görmezden gelemezsiniz insanların bir sabrı vardır

Aeglos

Juri Seviye 1
19 Haz 2015
72
1
8
31
Bu konuya hiçbir Juri ve yönetici yorum yapmadan konu kapatılmış. Kapatan arkadaşı tarafsız düşünceye davet ediyorum. Konuya herhangi bir Yöneticiden cevap gelene kadar kim bu konuyu kapatırsa ben tekrar açacağım haberiniz olsun.

AliMUTLU

Juri Seviye 2
5 Haz 2015
365
4
18
Bu konuya hiçbir Juri ve yönetici yorum yapmadan konu kapatılmış. Kapatan arkadaşı tarafsız düşünceye davet ediyorum. Konuya herhangi bir Yöneticiden cevap gelene kadar kim bu konuyu kapatırsa ben tekrar açacağım haberiniz olsun.
konuyu kapatan şikayet 3-4 konudan aynı kanıt ile yapıldığı için bunun gibi 3 konu daha kapatılmış en ayrıntılı konu açıktır bir taraf olma durumu söz konusu değildir. forumda flood kural dışıdır. konu kilitlenmiştir.

Aeglos

Juri Seviye 1
19 Haz 2015
72
1
8
31
AliMUTLU' Alıntı:
konuyu kapatan şikayet 3-4 konudan aynı kanıt ile yapıldığı için bunun gibi 3 konu daha kapatılmış en ayrıntılı konu açıktır bir taraf olma durumu söz konusu değildir. forumda flood kural dışıdır. konu kilitlenmiştir.
Haklısın. Gerekli ilginin ve incelemenin yapılması için bu şekilde şekilde düşünmüştüm.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...