Maden Drobu [ISTEK]

manes721

The Knight Online Player
20 Eki 2015
4
0
1
Öncelikle Selamun aleyküm Bu konuyla ilgilenen arkadaşlar'dan bir isteğim olucak

Oyunda Golden mattock aldıgım halde 1.5 saate 8-9 Fragment gem düşüyor ve bu çok az herkez bundan şikayetçi

bunu serverde herkez hemen itemini yapmasın diye farklı olmasınlar diye yaptınız ama bu kadarda düşük olmasaydı iyiydi

bu konuyla lütfen ilgileniniz .

JAXES

The Knight Online Player
16 Eki 2015
21
0
1
Aleykum Selam Bence Çok ideal kardeşim öteki türlü server uniq dolar normal mattockta çok daha az atıyor usko tarzı bir farm sw o yüzden basite kaçmamak gerek iyi forumlar iyi oyunlar :)

manes21

The Knight Online Player
29 May 2015
1
0
1
JAXES' Alıntı:
Aleykum Selam Bence Çok ideal kardeşim öteki türlü server uniq dolar normal mattockta çok daha az atıyor usko tarzı bir farm sw o yüzden basite kaçmamak gerek iyi forumlar iyi oyunlar :)
Söylediklerine tamamen katılıyorum fakat çok fazla düşük gibime geldi . böyle oynıcaz artık napalım :D

serkan001

The Knight Online Player
21 Eki 2015
3
0
1
Bence iyi maden dropları dier türlü 1 adam 1 haftada madende full char düzer

manes721

The Knight Online Player
20 Eki 2015
4
0
1
serkan001' Alıntı:
Düşüncene bir diceğim yok fakat benim düşünceme göre biraz düşük 2saat duruyorum 3-4 tane gem geliyor afk bırakıyorm geliyorum bakıyorum 3-4 gem var :D

the1

Banned
21 Eki 2015
22
0
1
sakamısın swde gb dönmüyor adam 1haftada topluyor 1 haftada satmak içinmi ugrascak kırdırırsa sacma sapan dropvar + basıyor gecmiyor en az 1 ay da full car dizer du droplarla kısa süre sonra maden dropu yüzünden usr azalcaktır...