Maden [ Öneri Lütfen Bakarmsınız ] OYUNCULAR DESTEK VERELIM!

ChillaCasH

The Knight Online Player
3 Haz 2015
20
0
1
Merhabalar,

Bir öneri vermek istiyorum " Madene Kazıya " Monster Stone drop'u koyulmasını istiyorum Canavarlar'da mevcut diyebilirsiniz kısa örnekler vereyim

1-) Slot kavgası oluşuyor kimse kasamıyor kavgalar oluyor

2-) Int Priest Canavar kesme imkanı yok

3-) Perisi olmuyanlar MS Kasması çok zordur

Sevgili yetkililer Kazıya madene Monster Stone gelmesi gerek bence Golden Mattock için ayrı drop olacak tabiki normal Mattock içinde bi oran olacaktır daha zevkli olacağını düşünüyorum

" Lütfen Katılan Arkadaşlar Yorum Atarak Destek Verirseniz Sevinirim "

Iyi Oyunlar Bol Şanşlar

KaiProctor

The Knight Online Player
2 Haz 2015
57
2
8
32
var zaten ? 2 kere ms almışlığım var madenden ama çok düşük bir oranda atıyor dayı. 1 aydır oynuyorum her gece madene bırakırım sadece 2 tane denk geldi bugüne kadar.

ChillaCasH

The Knight Online Player
3 Haz 2015
20
0
1
Ben 1.5 Ay madendeyim monster stone düşmedi uskoda çok maden yaptım goldenle baya düşüyordu bana göre güzel öneri desteklerinizi beklıyorum gem fragmet gibi bi drop oranı belirlenip goldenlere ayrı drop normal mattock ayrı drop vererek bence düşmesi gerek güzel olur açıklamalarıda yaptım saten

x1130

The Knight Online Player
5 Haz 2015
7
0
1
berbat bi öneri sadece zengini daha zengin yapıcak 10 bilgisayarla kafede maden yapanlar daha kazancak servetini katlıcak. zaten oyunda bu kadar fark olmasnn sebebi maden +1 takıları zor yaparken adamlar +3 takıları tamamlamış shelleri shardları raptorları 8 deniyebiliyolar bide ms cıksın artık boku cıksın swnin

ChillaCasH

The Knight Online Player
3 Haz 2015
20
0
1
berbat bi öneri sadece zengini daha zengin yapıcak 10 bilgisayarla kafede maden yapanlar daha kazancak servetini katlıcak. zaten oyunda bu kadar fark olmasnn sebebi maden +1 takıları zor yaparken adamlar +3 takıları tamamlamış shelleri shardları raptorları 8 deniyebiliyolar bide ms cıksın artık boku cıksın swnin
Sen diyorsunya şuan herkes +8 shel +3 takı +8 raptor shardları yapmış piyasaya dolmuş yeni gelen userlere extra o kişilere yetişmesi için bi şanş bi oran artması gerekmezmi her serverda öyledir yeni gelenlere yaklaşsın diye bir şeyler kolaylaşır dostum

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Merhaba

1-Madene monster stone eklenmeyecektir

2-Int priest ms defans problemi hakkında öneriniz dikkate alınmıştır. Çalışmalar yapılacaktır.

3-Periyi power up storede ucuz bir eşya olarak ekledik isteyen herkes alabilmektedir.

iyi eğlenceler dileriz

TheKnightOnline Takımı