MADEN VE PREMIUM HAKKINDA

gelsenkirchen

The Knight Online Player
2 Tem 2015
16
0
1
Arkadaşlar golden mattock almayı düşünüyorum ancak bazı arkadaşlar hiç bir işe yaramıyor gereksiz boşuna alma diyorlar bazılarda DC premium ile falan çok iyi droplar verdiğini söylüyor premiumuun etkisi ve golden mattock hakkında fikirlerinizi paylaşır mısınız ?

sekretin

The Knight Online Player
31 May 2015
57
0
6
cogu kisi golden konusunda olumsuz konusuyor ama ben cok buyuk artıs gordum o yuzden golden oneririm fakat dc premium madende biseye yaramıyor malesef

Aeglos

Juri Seviye 1
19 Haz 2015
72
1
8
32
Golden mattock kullanıyorum oyunun ilk haftasından beri. kazmadan fazla drop attığı bariz ortada.

gelsenkirchen

The Knight Online Player
2 Tem 2015
16
0
1
Peki DC premium dışında diğer premiumların droplara bir etkisi var mı

Hamlet

The Knight Online Player
13 Tem 2015
5
0
1
evimde iki bilgisayar mevcut. birine arkadaşımın dc preli ve golden mattocklu charıyla girdim, 10 tane flash bastim. Digerine baska bir hesabımdan premiumsuz normal mattocklu charımı bıraktım. Golden mattocklu charın malesef herhangi bir artısını göremedim. Yerine göre normal mattocklu charin daha çok fragment ve gem çıkardığı oldu. Avarice ve silvery de çıkarıyor, sadece golden mattock da çıkmıyor onlardan. Madenden güzel drop gelmesi toplu bir dalga gibi birşey arkadaşım. Bir anda gemler ve fragmentlerin geldiği zaman oluyor, o zaman herkesin kasaya düşüyor peş peşe 2-3 gem. Moradon madende pc başında olan arkadaşların yazışmalarından bile anlayabilirsin bunu. item kasmak için disc pre ve mattock alırsanız hata edersiniz. Kimseye tavsiye etmiyorum. Arkadaşlarla aldık, şu an iki tane disc preli hesap boşta. Kullanmıyoruz.

Hamlet

The Knight Online Player
13 Tem 2015
5
0
1
Ayrıca disc premium + 10 flashla arka arkaya girdiğimiz 5 ms de boş çıkmıştır. Mapte droplanan ms lerde de bir artış yoktu. Premium potları ve +12np avantajı dışında disc pre tamamen işlevsiz.