Merhaba Sayın Duellona ve Sayın Juriler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

emrekarakss

The Knight Online Player
19 Haz 2015
158
0
16
Öncelikle Merhaba,

Konuyu biraz anlayabilmeniz için ticket konuşmalarını ss aldım ekte göreceksiniz. Yaklaşık 3 gündür karakterlerime giriş sağlayamıyorum. Duellona burada konu açmamı söylediği için mahkemede konu açıyorum. Benim karakterlerim banlı değil. Karakterlerin isimleri Neo ve o1No1 . Benim giriş yaptığım kafeden giriş yapan başka bir kişi ban yiyor. Duellona da o kişinin banı kalkmadan hiç biriniz giremezsiniz, onun banını kaldırmamız gerekiyor diyor. Bu durumda hiç bir şekilde suçlu değilim bunun zaten yönetiminde farkında olduğunu düşünüyorum. Fakat ısrarla o kişinin banı kalkmadan giremezsiniz kaldırmamız gerekli deniyor. En sonda mahkemeye konu açmamı söylediler. Nasıl bir savunma yapmam gerektiğini bilemiyorum doğal olarak çünkü işlemiş olduğum bir suç yok. Israrla o kişinin banının kaldırılması gerektiğini söyledikleri için bende şöyle bir teklifte bulundum. Bu arkadaşın banını kaldırın, kendisine son bir uyarı olsun. Bizde karakterlerimize giriş yapamadığımız için onun yüzünden kendisiyle güzel bir dille konuşup tekrar illegal aktivitede bulunmamasını sağlarım, buda ona son bir uyarı olmuş olur. Ilginiz için teşekkür ederim, Iyi çalışmalar.

Giriş yapılamayan karakterler ; Neo , o1No1

Giriş yapılamayan ilk tarih ; 11.07.2015

Giriş yapılamama sebebi ; Konuda belirttim

Ilginiz için teşekkür eder , iyi çalışmalar dilerim.

AliMUTLU

Juri Seviye 2
5 Haz 2015
365
4
18
Mahkemeyle ilgilenen Juri : AliMUTLU

açıklama : daha önce böyle birşey duymadım fakat madem böyle bir durum var kullanıcının mağdur olmaması adına banlanan karakterin 1 lvl e düşürülüp np ve itemlerinin silinmesi koşuluyla banının açılması taraftarıyım.

karar : olumlu.

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Mahkemeyle ilgilenen yetkili : Duellona

Gereken işlem sağlanmıştır. Giriş yapabilirsiniz.

Mahkeme Sona Erdi

Konu Kapatıldı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...