MHP BANNED

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MHP

The Knight Online Player
25 Haz 2015
42
0
6
~~Hesap Kapatılma Tarihi: 30.06.2015

Hesap Kapatılma Gerekçesi: Bilinmiyor

Savunma

~~MHP nickli karakterım gece 5 sularında ıp ban yemıstır , sebebını bılmıyorum , fılm ızlıyodum dedım bıtene kadar uruk blade de bus kasayım genıe bıraktım perıde var zaten , bı oyuna bakayım dedım alt tab yaptım, karakterım dc olmuştu , sonradan gırmek ıstedıgım de currently blocked dıye uzun bır yazı ıle karşılaştım , ben 23 yaşındayım bu yaşıma kadar usko hayatımda bıle k0xp kullanmamış bır bıreyım , kı onu gectım benım karakterım de 150 gblık ıtem var neredeyse , ben neden gıdıp hıle hurda açayım ban yeme rıskını göze alayım , ben returnwolfs clanının başkanıyım ne clanımdakı arkadaşlar nede ben hıle hurdayla ısımız olmaz , sanırım bır yanlışlık oldu benı yanlışlıkla banladınız , lütfen banımı gerı acın sinirden elım ayağım tıtrıyo suan da su yanlıslıgı duzeltın, ıyı calısmalar hayırlı ramazanlar dilerim.

AliMUTLU : arkadaş forumdan biraz uzak sanırım diğer konu kilit mahkeme burdan devam edilecektr

Moderatör tarafında düzenlendi:

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Konunuzu oyuncu mahkeme kurallarına göre düzenleyiniz. Aksi taktirde 24 saat içerisinde reddedilenler bölümüne taşınacaktır.

MHP

The Knight Online Player
25 Haz 2015
42
0
6
oyuncu mahkeme kuralları nedır nasıl olur bılmıyorum aydınlatır mısın benı admın? ben tıcket attım tıcketta bana oyuncu mahkemesınde konu acınız dedınız bende basıma gelen olayı burda aktardım , nerede yanlış yaptım aydınlatır mısın benı?

MHP

The Knight Online Player
25 Haz 2015
42
0
6
~~Hesap Kapatılma Tarihi: 30.06.2015

Hesap Kapatılma Gerekçesi: Illegal Program Kullanımı,Multiclient

Savunma

~~MHP nickli karakterım gece 5 sularında ıp ban yemıstır , sebebını bılmıyorum , fılm ızlıyodum dedım bıtene kadar uruk blade de bus kasayım genıe bıraktım perıde var zaten , bı oyuna bakayım dedım alt tab yaptım, karakterım dc olmuştu , sonradan gırmek ıstedıgım de currently blocked dıye uzun bır yazı ıle karşılaştım , ben 23 yaşındayım bu yaşıma kadar usko hayatımda bıle k0xp kullanmamış bır bıreyım , kı onu gectım benım karakterım de 150 gblık ıtem var neredeyse , ben neden gıdıp hıle hurda açayım ban yeme rıskını göze alayım , ben returnwolfs clanının başkanıyım ne clanımdakı arkadaşlar nede ben hıle hurdayla ısımız olmaz , sanırım bır yanlışlık oldu benı yanlışlıkla banladınız , lütfen banımı gerı acın sinirden elım ayağım tıtrıyo suan da su yanlıslıgı duzeltın, ıyı calısmalar ıyı sabahlar dılerım.

MHP

The Knight Online Player
25 Haz 2015
42
0
6
Allah rızası için artık biri ilgilensin orucum , hala uyumadım charımın banı açılsın diye , ya böyle bir şey varmı ya , server başından beri bir kere hile açmadım , kırk yılın başı dedim uruk blade koyayım film izlerken bus ms kassın , çat bi alt tab yapıyorum dc ve ıp ban yiyorum , benim bildigim ıp ban multiko acınca oluyor , ki allah yukarda , ben allah korkusu olan bir insanım , ben ne bu serverda nede önceki ko hayatımda multikoyu açmayı bile bilmem nasıl yapılır bilmem ya eger ben illegal bir şey yaptıysam anamın ölüsünü göreyim lütfen artık biri ilgilensın ve madur durumdakı oyuncunuzun banını açsın lütfen

MHP

The Knight Online Player
25 Haz 2015
42
0
6
Artık gözünüzü seveyim takın şu konuyu , göz torbaların cıktı uykusuzluktan yazıktır günahtır , haksız yere banlandım

AliMUTLU

Juri Seviye 2
5 Haz 2015
365
4
18
Mahkemeyle ilgilenen juri : AliMUTLU

açıklama : arkadaşın illegale karıştığını düşünmüyorum. kendisini tanımam ama nerdeyse server başından beri karşılıklı pk atıyoruz bir illegalini görmedm karar bildirmiyorum gm arkadaşlar kanıtlarını paylaşırsa doğru karar verebilir.

MHP

The Knight Online Player
25 Haz 2015
42
0
6
Paradisekill de alimutlu kardeşim de tanır beni karsılıklı az pk atmadık alimutlu ile , paradiswkill ile de oyun içi muhabbetimiz olmuştur , hatta csw için clan başkanlarıyla bir olmak için konusmuslugumuz dahi olmustur , lütfen hatanızı düzeltin ve banımı açın artık

MHP

The Knight Online Player
25 Haz 2015
42
0
6
Hala açılmamış banım kardeşlerim , lütfen artık haksız yere ban yememi açında ben pkma bakayım , oruc oruc zaman gecmıyo baska turlü

MHP

The Knight Online Player
25 Haz 2015
42
0
6
jurilerden biri bana ts adresını versın ben geleyım orada da anlatayım derdımı , elım kolum baglı ıyı bır haber beklıyorum lutfen artık bır sey yapın

batuhan08

The Knight Online Player
30 Haz 2015
1
0
1
Valla MHP tanırım exp de olsn pk da olsun hiçbir illegal durumla karsılaşmamıştım bende neden oldu anlamadım çok geçmiş olsun bir an once ilgilenip açarlar

Kuryedeeerlerr

The Knight Online Player
30 Haz 2015
9
0
1
MHP-RETURNWOLF clan başkanını biliriz kendiisi o kadar iteme rağmen illagal actividi kullanacak biri değildir bu işte bi yanlışlık var..

MHP

The Knight Online Player
25 Haz 2015
42
0
6
Ya hala şu konuyla ilgilenmedi duellona , ya maduruZ madur ,bir yanlış yaptnız kaldırın artık banımı yeterrr be

J0KER

Banned
10 Haz 2015
29
0
1
kendi charına mı giremiyorsun yoksa baska ID leridemi yani PC banmı yedın . . bende aynı durumdaydm ama karakterim açık şuan arkadaşa denemesini söyledm açık. PC banlıyım sadece.

sende de aynı durum olabılır.

XperiaFrozenTeo

The Knight Online Player
4 Haz 2015
5
0
1
MHP cok büyük geçmiş olsun bu aralar zaten önüne gelene atmaya basladırlar inşallah çarın acılır

MHP

The Knight Online Player
25 Haz 2015
42
0
6
Allah razı olsun , güvendiğim bir arkadasıma clandan , ıd pas verdim o chara giriyo ama charım çırıl çıplak bankası üzeri her yer bomboş , ne kendi ne başka charıma giremedim , he birde şöyle bir şey düşünebilirsiniz , belki soyuldun diyen olur , imkansız böyle bir durum , cunku char dc yer yemez hemen cıktım baktım char blocked olmus , ki onı geçtim kimse charımın ıd pas bilmiyo bilse bile kimse item sealımı bulamaZ vs , ya artık pc banımı ve charımı dün nasıl bıraktıysanız bana öyle geri teslim etmenizi istiyroum lütfen şu orucumu açtıktan sonra iftardan sonra açın dilimd tüy bitti ya

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...