MHP BANNED

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MHP

The Knight Online Player
25 Haz 2015
42
0
6
Artık biri taksın kafayı yedik burda

dreamaker

The Knight Online Player
24 Haz 2015
36
0
6
Allah razı olsun ' date=' güvendiğim bir arkadasıma clandan , ıd pas verdim o chara giriyo ama charım çırıl çıplak bankası üzeri her yer bomboş , ne kendi ne başka charıma giremedim , he birde şöyle bir şey düşünebilirsiniz , belki soyuldun diyen olur , imkansız böyle bir durum , cunku char dc yer yemez hemen cıktım baktım char blocked olmus , ki onı geçtim kimse charımın ıd pas bilmiyo bilse bile kimse item sealımı bulamaZ vs , ya artık pc banımı ve charımı dün nasıl bıraktıysanız bana öyle geri teslim etmenizi istiyroum lütfen şu orucumu açtıktan sonra iftardan sonra açın dilimd tüy bitti ya[/quote']
hocam eğer pc ban yediysen char açık ama sana giriş kapalı olabilir. bu sırada char soyulmuş olabilir. çünkü benim karakterlerimede aynısı oldu, pc ban yediğim halde arkadaşlarım girebilirken sadece ben giremiyordum. inşallah bi çaresine bakarlar. geçmiş olsun

MHP

The Knight Online Player
25 Haz 2015
42
0
6
Güzel kardeşim , imkanı yok charımın soyulmasının , tüm itemlerim kitliydi , ve dc yiyip banlandıgım an char basındaydım , ve kendim giremedigimi gorunce tsden clandan arkadasımı sokturdum chara , charın üstünde 0 coins para , cırıl cıplak bankada 0 coins , ve bankanın 8 sayfasıda bomboştu , yani kimse sealını bilmedigi chara ben henüz pc basındayken ve arkadasımı oyuna direk soktururken soyamaz , onu gectim şifremi benden başka kimse bilmiyodu cocukluk arkadasıma ve clanımdan da arkadasım olan elemana girdirdirdim , bu arada bu ikiside aynı kişi farklı düşünmeyin , herhalde ban atınca chardakılerde gitti , zaten databaseden bakar anlar duellona , imkansız yanı charımın soyulması , ve artık biri ilgilensin bu konuyla cıldırıcam onca emegım var , ban yiyorum , ben herkes serverı öven servera user kzandıran bir adamım , durup durmadık yere ban yiyorum , forumun jurisi paradisekill bile ban yiyosa mutlaka bir yanlslık söz konusudur , artık ilgilenin biz madur oyuncularla yeter.

MHP

The Knight Online Player
25 Haz 2015
42
0
6
Duellona başka konulara şuan cevap veriyosun , allah aşkıma benim konumlada ilgilen , mağdur durumdayız hala ses cıkarmıyosun varmı böyle bir şey , 1 aylık emeğim söz konusu , neden banlandıgımı bile bilmiyorum ama hala ilgilenilmiyo benimle

MHP

The Knight Online Player
25 Haz 2015
42
0
6
Ilgilenin artık yeter , çocuk gibi dünden beri bilgisayarın basında bekliyorum artık charım acılsın diye , varmı böyle bir dünya ya , hatam yok hile kullanmadım , çat birden charım banlanıyo ondan sonra adminlerimiz konuyla ılgılenmıyo , ya magduruzzz magdurrrrrr nasıl bir iştir bu varmı böyle bir dünya ya

MHP

The Knight Online Player
25 Haz 2015
42
0
6
Ya artık allah rızası için ilgilenin , ramazanın yüzü suyu hürmetine yemin ederim ben hile hurda açmadım haksız yere banlandım , ve neden banlandıgımı dahi bilmiyorum lütfen artık banımı acın charımı geri verin onca emegim bir hiç uğruna heba olmasın

MHP

The Knight Online Player
25 Haz 2015
42
0
6
Ya sizin bana bir gareziniz mi var? Mahkeme konularında herkese yorum yapılıyo ben burda ******** yırtıyorum resmen ama benı insan yerine koyup takan yok , neden banladınız? Neden charım acılmıyor neden biri bir şey demiyorum ya yeter allah rızası için açın charımı bir şey diyin

Moderatör tarafında düzenlendi:

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Mahkemeyle ilgilenen yetkili : Duellona

Ban Sebebi : Siyasi içerikli nickler kullanmak. 24 saat içerisinde Ncs basmadığınız taktirde tekrardan ban atılacaktır. Oyun kurallarımızı lütfen okuyunuz.

Karar : Olumlu

Mahkeme Sona Erdi

Konu Kapatıldı

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
MHP' Alıntı:
Ya sizin bana bir gareziniz mi var? Mahkeme konularında herkese yorum yapılıyo ben burda ******** yırtıyorum resmen ama benı insan yerine koyup takan yok , neden banladınız? Neden charım acılmıyor neden biri bir şey demiyorum ya yeter allah rızası için açın charımı bir şey diyin
Forumda küfür etmek yasaktır. Mesajınız editlenmiştir. Tekrarı halinde ban atılıcaktır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...