MS dropları czye yüksek oranda koyulabilir.

HumarinOgluTimar

The Knight Online Player
17 Ocak 2015
16
1
3
Öncelikle merhabalar. Oyunun bazılarımız tarafından ana gelir kaynağı olarak kullandığı monster stone her canavardan %6 ihtimalle düşmekte. Bunu Ronark Land'a alıp %15-20 civarına çekip her slot doldurulabilir. Mutlaka normal canavarlardan daha fazla olmalı ki oyuncu ronark land'a gelsin. EXP konusunda nasıl cz cazip ise item düşürme konusunda da cazip olmalı. Ayrıca cz de monster stone kasan oyuncu aktif olmak zorunda yoksa slotuna baskın yiyebilir.

Bir de defans olarak oyunculara yardım edilmeli. Günlük item kiralama aktf edilip defansı yüksek ama atağa defans kadar etki etmeyen kıyafetler konulabilir. Böylelikle üstteki önerimde tek yemekten bıkan oyuncuyu oyundan ve czden kaçmamış olur.

Amaç maradonda ki maden yoğunluğunu cz'ye yada emc & lufer'e dağıtmak olmalı.

brun0

The Knight Online Player
10 May 2015
217
7
18
kardelşm %15-20 naptın sen allah aşkına.zaten günde 10 tane raht item düşürüyosun monsterdan yetmiyo mu ? bu arada nerde ms kastığını özel mesaj atabilirsin forumdan veya oyundan :D

Jeoo

Banned
31 May 2015
60
0
6
Öncelikle merhabalar. Oyunun bazılarımız tarafından ana gelir kaynağı olarak kullandığı monster stone her canavardan %6 ihtimalle düşmekte. Bunu Ronark Land'a alıp %15-20 civarına çekip her slot doldurulabilir. Mutlaka normal canavarlardan daha fazla olmalı ki oyuncu ronark land'a gelsin. EXP konusunda nasıl cz cazip ise item düşürme konusunda da cazip olmalı. Ayrıca cz de monster stone kasan oyuncu aktif olmak zorunda yoksa slotuna baskın yiyebilir.
Bir de defans olarak oyunculara yardım edilmeli. Günlük item kiralama aktf edilip defansı yüksek ama atağa defans kadar etki etmeyen kıyafetler konulabilir. Böylelikle üstteki önerimde tek yemekten bıkan oyuncuyu oyundan ve czden kaçmamış olur.

Amaç maradonda ki maden yoğunluğunu cz'ye yada emc & lufer'e dağıtmak olmalı.
Mantıklı katılıyorum arkadaşa. Pk da canlılık katar bu durum oyuna. Mykoda ki Bs lere yapılan baskınlar gibi..

brun0

The Knight Online Player
10 May 2015
217
7
18
%15-20 ms nin nesine katılıyosun arkadaş :D her canavardan bi ms pazarı mı öldürceksiniz herkes ske belt ep wp vs. buraya 100 kişide yorum atsa bu gerçekleşmez ztn saçma çünkü :D

Jeoo

Banned
31 May 2015
60
0
6
%15-20 ms nin nesine katılıyosun arkadaş :D her canavardan bi ms pazarı mı öldürceksiniz herkes ske belt ep wp vs. buraya 100 kişide yorum atsa bu gerçekleşmez ztn saçma çünkü :D
Dostum monster stone düşürme ihtimalinden bahsediyoruz. Montere girince düşecek itemın ihtimalinden değil. Zaten ms ye 5 kere vs. üst üste girip hiç bişey atmadiği da oluyor çoğu zaman. Ayrıca ben cz de solo takilan bir kişi olarak bana mantıklı geliyor. Genelde cz de takılanlar sürü halinde pt pt takılıyor. Ben solo kişilerler ile karşilaşip vs atma taraftariyim. Veyahut bu tarz slotlar olur zevkli olur . Benım fikrim bu katilan olur olmaz .

brun0

The Knight Online Player
10 May 2015
217
7
18
czde %15-20 lik ms drobu demek günde 200 kere ms girmek demek.şahsen öyle bi drop olsa durmadan keserim günde 200 msden de elbet drop atar dimi :D 1 günde char dizelim.e ben boşuna 10 gün madenle uğraştım char dizmek için o zaman tüh :) solo kısmına katılıyorum ancak buss drobu konubilir buda solo oyuncular içn pk zevki demek.bende tek takılmayı seven biriyim ve sadece boro slotu dolu.mecbur 8 kişinin içine giriyorum bp ile sonuç hüsran arada pri heal kaçırıyo adam aldığımda olmuyo değil :D

HumarinOgluTimar

The Knight Online Player
17 Ocak 2015
16
1
3
Drop oranları konuyu anlatabilmem için verildi. Tabii ki monster düşme oranınından bahsediyorum arkadaş haklı. Monsterdan item düşürme gene aynı kalabilir ki ben kimsenin czde rahat rahat sayfasını monster doldurabileceğini sanmıyorum

oran %6dan %12ye çekilir 2 katı diye duyuru yapılır güzel güzel kasarlar. Enigma slotlarının orada harpyler var onlar kalır daha ilerisi için güzel exp veren apostle slotları koyulabilir slotlar çoğaltılablir. Birer tane daha booro slotu koyulabilir. Cz ye yatırım yapacak çok şey var yani :D

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Merhaba

Colony Zone'de drop(%10) exp(%20) daha fazladır.

ToluBey

The Knight Online Player
17 May 2015
118
2
18
Merhaba
Colony Zone'de drop(%10) exp(%20) daha fazladır.
Ek bişeyler yaparak cz user sayısını artırabilirsiniz zira aksamları bazı saatlerde sağlam pk oluyor diger saatlerde boş ve sıkıcı.