Önemli!

kurdoglu

The Knight Online Player
12 May 2015
13
0
1
3 gün önce adamın biri bana yalvardı ona +7 raptorumu verdim. (Nicki; TATA)

Sonradan arkadaş olduk felan Clan kurduk vs vs.

Şimdi dün gece bana clandna çıkacağını başka bir clana gececeğini söyledi bende ondan +7 raptorumu geri istedim

Bana geri vermedi babam kızıyor dedi oyundan çıktı Log ayarlarının ve altda size vereceğim nicklerin incelenmesini istiyorum.

Öncelikle konu benim raptor değil şunu belitmek isterim benim itemin yada başkasının itemi değil

Konu Şu ortalıkta bi tane adam var Fazla fazla char sokcak gücü var elinde Int. cafe sahibi yada çalışanı her neyse.

Bu adam durmadan yeni char acıp insanlardan item dileniyor insanların duygularıyla oynuyor yani itemleri aldıktan sonra nick değiştiriyor.

Itemleri orjinal charına aktarıyor durmadan sürekli bunu yapıyor bunu bugün tespit ettim..

Incelenmesi gereken nickler; TATA, HitMachine, JournaL, Jiezhi

Bu nicklerin aynı kişi olduğuna inanıyorum.

Ve 1 kişi multi client kullanarak insanların duygularıyla oynuyor sadece inceleyin yeterli.

Raptor +7 felan istemiyorum zaten ihtiyacımda yok o kişiyede ihtiyacı var diye verdim.

Bunu nerden anladın derseniz TATA 1. raptor verdiğim kişi oyundayken , JournaL' de Raptor yoktu hatta hiç itemi yoktu.

Tata babam kızıyo dedi oyundan çıktı clandan çıktı aynı zamanda JournaL olarak clana arkamdan ne konuşuyorlar aacaba düşüncesiyle geri geldi.

Tata oyunda yok şuan benim raptor JournaL' denen adamın elinde bu konu üzerine bu adamın arkadaşlarından çok kişi yazıcak yalan söylediğimi raptorun onun arkadaşı olduğunu yada başka birinin olduğunu söyleyecekler ama ben yinede bu lanet olası sistemin incelenmesini istiyorum.

Tata babam kızıyo çıkmam lazım dediğinde (oyun saati GMT:00. olarak hatırlamıyorum ama JR saatiydi dün gece 02. surları.

Şuanda JournaL denen adam nick değişti Yeni nicki HitMachine, Jiezhi oyunu bıraktı clanı bu adama devretti.

Sizce bunların hepsi bir tesadüfmü ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

brun0

The Knight Online Player
10 May 2015
217
7
18
vermicektin geçmiş olsun kardeşim.yönetimin bu konuyla ilgili bi yazı yazıp foruma sabitlemesi lazım.yoksa bu tarz sorunlar sürekli forumu kirletecek.yazıda itemininz tamamen sizin sorumluluğunuzdadır vs. türü şeyler olacak.itemi kendi rızanla veriyosun geri verip vermemek adama kalmış.o kişiler sizin gibi saftirikleri kandırıyo.sizle sözde arkadaş olup sizi kekliyo ama illegal bişey yok herşey kendi rızanla :D

kurdoglu

The Knight Online Player
12 May 2015
13
0
1
vermicektin geçmiş olsun kardeşim.yönetimin bu konuyla ilgili bi yazı yazıp foruma sabitlemesi lazım.yoksa bu tarz sorunlar sürekli forumu kirletecek.yazıda itemininz tamamen sizin sorumluluğunuzdadır vs. türü şeyler olacak.itemi kendi rızanla veriyosun geri verip vermemek adama kalmış.o kişiler sizin gibi saftirikleri kandırıyo.sizle sözde arkadaş olup sizi kekliyo ama illegal bişey yok herşey kendi rızanla :D
aynen kardeşim haklısın lakin belki inanmazsın ama bi ara sırf admin bana terso yaptı diye oynadığım bi sw de bütün itemlerimi +9 a yakıp video çekip o serverın adminine göndermiştim sonrada oyunu bırakmıştım.

ben bu oyuna değer vermiyorum

keşke diğerleride benim gibi olabilse...

Moderatör tarafında düzenlendi:

Rey

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
13 Eyl 2014
295
6
18
Merhaba

Karakterlerinizin itemleri ve karakterinizin bilgileri kurallarımızdada okuyacağınız gibi kullanıcının kendi sorumluluğundadır ve TheKnightOnline ekibi bu konuda hiçbir yardımda bulunmaz.

iyi eğlenceler dileriz

TheKnightOnline Takımı