OL4F, başka server hakkında reklam yapmaktan ban ;

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

antikaherif_35

The Knight Online Player
22 Tem 2015
4
0
1

Karakter adı : OL4F

Karakter banlanma tarihi : 21.07.2015 saat 16.40 suları.

Karakter ban nedeni : Başka server hakkında reklam yapma.

Karakter savunması : SS'den de anlaşılacağı gibi başka server hakkında konuşulanlar sadece pm'dendir. Ve konuşulan kişilerin birçoğu ya clanımdan ya da çevremden arkadaşlarımdır. Bu konuşmalar iki arkadaş arasındaki muhabbetten öteye gitmemiştir.

Serverda oto pm ile gb satışı yapan, server tanıtımı yapan farklı insanlar olduğunun bilincinde olan birisiyim.

Ancak reklam suçlamasının geçerli olması için benim başka server hakkında konuştuklarımın chatten ya da shouttan yazılmış olması veyahutta birçok tanımadığım kişiye yazmış olmam gerekmektedir.

Reklam amacı güden birisi olsa idim serverın başından beri oynadığım, emek ve zaman verdiğim yeri gelip cebimden para verdiğim karakterimi riske atmazdım.

Karakterimin adı hiçbir zaman illegal bir olaya karışmamış, gayet dürüst ve temiz bir şekilde oyunumu oynamış birisi olduğumu belirtiyor ve verilecek olan kararın bunların göz önünde bulundurularak verilmesini rica ediyorum.

Karar sizin, juri üyeleri ve yetkililer.

Iyi forumlar hepinize.

Moderatör tarafında düzenlendi:

OkanHermes

The Knight Online Player
16 Tem 2015
21
0
1
kesinlikle bunun gibilerin bani açilmamali ki bu olaydan sonra kargaşa çikti başka sw açiliyosa açiliyo gider oynarsin bide burda millete artislik yapiyosun milleti neden çağirip reklam yapiyosun şu sw bu sw biz ölene kadar thekocuyuz kardeş. kesinlikle bani açilmamali

antikaherif_35

The Knight Online Player
22 Tem 2015
4
0
1
kesinlikle bunun gibilerin bani açilmamali ki bu olaydan sonra kargaşa çikti başka sw açiliyosa açiliyo gider oynarsin bide burda millete artislik yapiyosun milleti neden çağirip reklam yapiyosun şu sw bu sw biz ölene kadar thekocuyuz kardeş. kesinlikle bani açilmamali
Benimle derdin ne bilmiyorum arkadaşım.

Ancak reklam vermek niyetinde olmadığımdan bahsediyorum.

Ayrıca bu oyunda ilk açıldığı günden beri bulunmaktayım.

Karakterimi serverın %70'i tanımaktadır.

Karakterimin üstünde elit itemler bulunmaktadır.

Yani reklam yapıp serverdan gitmek niyetinde olmam için bir gerekçem yok.

OkanHermes

The Knight Online Player
16 Tem 2015
21
0
1
madem öyle güzel kardeşim neden o zaman şu tarihde şurasi açilcak bende oraya geçiyorum sende gel diyosun? maden birakmak niyetinde değilsin?

tabiki karar yönetimin ben sadece bu olaydan sonra forumda ve oyun içinde çikan kargaşa ve belli kitle userin aklinin karişmasindan rahatsiz bir userim yoksa bi problemim yok seninle..

antikaherif_35

The Knight Online Player
22 Tem 2015
4
0
1
madem öyle güzel kardeşim neden o zaman şu tarihde şurasi açilcak bende oraya geçiyorum sende gel diyosun? maden birakmak niyetinde değilsin?
tabiki karar yönetimin ben sadece bu olaydan sonra forumda ve oyun içinde çikan kargaşa ve belli kitle userin aklinin karişmasindan rahatsiz bir userim yoksa bi problemim yok seninle..
Sen bu servera gelmeden önce başka bir serverda değil miydin ? Daha sonrasında buraya geldin. Bir dahakine başka servera geçeceksin. Bu değişmeyecek bir döngü.

Ben arkadaşlarıma geçme ihtimalim olduğundan bahsediyorum orda. Sonuçta clanımdan ve çevremden arkadaşlarım. Yanımda olabileceklerini söylüyorum.

Başka bir oyuna geçmek ya da geçmemek benim kendi kararım buna kimse karışamaz.

Ben orda chatten tanımadığım insanlara "gel arkadaşım seni şu ko'ya alalım." demediysem bu reklam olarak geçmez. Bunu belirtiyorum.

Ve ayrıca en önemli nokta şu : Konuşmaların en yenisi 17 temmuzda. Banlanma tarihim 21 temmuz. Arada 4 gün var. Ben o 4 gün içerisinde karakterin banlandığı tarihe kadar eğer oyunu bırakacak olsa idim çoktan karakterimi satışa koymuş olurdum. Elimden çıkarmakla uğraşıyor olurdum.

Bütün forumu gezin OL4F isimli herhangi bir karakter satışı gözünüze çarpmaz.

kaurizma123

The Knight Online Player
19 Tem 2015
7
0
1
reklam yapmak ban sebebidir zaten serverlerin ne başına geliyorsa sizin gibileri yüzünden geliyor inşşlah açılmaz banın

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Mahkemeyle ilgilenen yetkili : Duellona

Karar : Karakterin banının kaldırılmasına, 200 saat muteli kalınmasına karar verilmiştir. Ek olarak 1 hafta karakterde bulunan Tüm itemlere satış yasağı getirilmiştir. Serial üzerinden takip edilecek, satanda alanda banlanacaktır.

Mahkeme Sona Erdi

Konu Kapatıldı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...