OSMANLI1453

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

osmanli1453

The Knight Online Player
10 Tem 2015
12
0
1
Karakter adi; OSMANLI1453 Kapatilma tarihi ; 30.06.2015 Kapatilma sebebi : kapatilma gibi birşey yok atack yapmiyor chat GM arkadasimiz sağolsun atack disabled atmis Savunma ; 30.06.2015 tarihi sabah oyuna girdim eslantta geniemiz acil atak zr yapiyor defans spike basiyorum olmuyor exp kasamiyorum 3 format attim 1000 kere tarattihim halde benim su saatten sonra yapacak bisiyim kalmiyor ilginize

AliMUTLU

Juri Seviye 2
5 Haz 2015
365
4
18
Mahkemeyle ilgililenen juri : AliMUTLU

açıklama : arkadaş atak dis. yediğine göre büyük ihtimal suçu quest veya mob çekmetir gibi geliyo bana eğer öyleyse 10 gün yeterli bir ceza diye düşünüyorum.

char açılabilir.

karar : olumlu.

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Mahkemeyle ilgilenen yetkili : Duellona

Slotlara monster çekmek yasaktır. Ilk seferde hapis ikincide attackdisable atılmaktadır.

Attack disableniz 24 saat sonra kaldırılacaktır.

Konu açık bırakılmıştır.

osmanli1453

The Knight Online Player
10 Tem 2015
12
0
1
Ali usta inan bak kardeş bnm questle isim olmaz cokiyiyaa clanindaki metelman diye arkadasimla beraber paramunda lasilirken KS atmaya gelmiş bir clan ben öyle bir oyun uğruna kalkipta boşuna zamanimi harcamam car hapis yimedi duellano kardeş yalniz mob questte cekmedim çünkü çocuk değiliz birey sahibi insanlariz o quest çekti diyen arkadaşlar sanirim 9 yasinda çocuk fln benim onlara harciyack vaktim yok benim calistigim isim var kardeşlerim camimiz sikiliyor arada oynuyoruz cevre edoniyoruz ama illegal işlerle bu zamana kadar ugrasmadim belli ki oyundaki kimi insanlar çamur atmak istemişler isbat lasinlar madem

AliMUTLU

Juri Seviye 2
5 Haz 2015
365
4
18
Karar zaten verildi hala atack dis. açılmadıysa ticket atıp açtırabilirsnz cezanız bitti.

osmanli1453

The Knight Online Player
10 Tem 2015
12
0
1
Car Buğra kaldo sanirim ermiş diye GM acti ama sorun devam edoyor

Moderatör tarafında düzenlendi:

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Mahkemeyle ilgilenen yetkili : Duellona

Slotlara monster çekmek yasaktır. Ilk seferde hapis ikincide attackdisable atılmaktadır.

24 saat sonunda Attack disable kaldırılmıştır.

Konu Kabul edilenler bölümüne taşınmıştır.

Mahkeme Sona Erdi

Konu Kapatıldı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...