Oto kutu :(

Stifler699

The Knight Online Player
7 Haz 2015
6
0
1
BampS Oto Kutu Kullanıyor Banlarmısınız Biz Kc Alıp Oto Lot Alıyoruz Adamlar Botla Çözüyolar Işi

brun0

The Knight Online Player
10 May 2015
217
7
18
arkadaş bu tarz kanıtsız konular değerlendirilmiyo.şuraya videolu bi kanıt atın hem adamlar işini yapabilsin hemde böyle karakterler bi çare ban yer belki bizde rahat ederiz.ama böyle önüne gelenin nick vererek bi yere varılmaz.bu tarz paylaşımlar boş yere vakit kaybı oluyo ve değerlendirilmesi gereken konular alt taraflara düşüyo malesef.

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Merhaba

Konuda kanıt bulunmadı. HIçbir işlem yapılmadı. Kullanıcı takibe alındı.

iyi eğlenceler dileriz

TheKnightOnline Takımı

Stifler699

The Knight Online Player
7 Haz 2015
6
0
1
Duellona' Alıntı:
Merhaba
Konuda kanıt bulunmadı. HIçbir işlem yapılmadı. Kullanıcı takibe alındı.

iyi eğlenceler dileriz

TheKnightOnline Takımı
Kardesim Adam Hala Kasamaya Devam Ediyor Ve 60 üstü bi adamın burda Exp Alamadıgını Ben Biliyorum Izlersen sende anlıcaksın ve kanıt istiyosun aynı party de olmadan bunun kanıtını sana nasıl gösterebilirim ?

coosmanli

The Knight Online Player
30 May 2015
9
1
3
BampS Oto Kutu Kullanıyor Banlarmısınız Biz Kc Alıp Oto Lot Alıyoruz Adamlar Botla Çözüyolar Işi
al bir sıgır daha he onada ban attır bunada ban attır kalırsın tek basına :D oto kutuu oo cok onemli dert zaten bu serverdaki oyuncuların yarısı oto kutu :D sıgır ya

Stifler699

The Knight Online Player
7 Haz 2015
6
0
1
coosmanli' Alıntı:
al bir sıgır daha he onada ban attır bunada ban attır kalırsın tek basına :D oto kutuu oo cok onemli dert zaten bu serverdaki oyuncuların yarısı oto kutu :D sıgır ya
burda bneim muhattabım sadece admin senin gibi olur olmaz mallar sazanlar her seye atlamayın bi oto kullanmak suctur o beni ilgilindirmez sonuçta koxp kullanıyo adam admin gelsin su adamı izlesin bana desin ki adam eliyle topluyo ne derse kabulum