Oyun içerisinde böyle şeyler illegal diye biliyordum ?

Kushirikato

The Knight Online Player
21 Haz 2015
150
1
18

Gayet rahat birşekilde TL ile item satıyor ve bunun için oynadığını belirtiyor. Gerekli cezayı uygulasanız sevinirim.

Severus89

The Knight Online Player
8 Haz 2015
176
3
18
Yasak Değilki Adam Item Satıyor yasak olmadığını biliyorum bende bosuna sıkayet olusturmaktan vazgeçin artık :) sormussun ne kadar diye 50 tl deseydi atlıyıcaktınız hemen yapmayın gerek yok :)

Kushirikato

The Knight Online Player
21 Haz 2015
150
1
18
Yasak Değilki Adam Item Satıyor yasak olmadığını biliyorum bende bosuna sıkayet olusturmaktan vazgeçin artık :) sormussun ne kadar diye 50 tl deseydi atlıyıcaktınız hemen yapmayın gerek yok :)
ne alakası var alip alamamakla şikayetin ? adam oyun bile oynamıyor tl kazanıyor ? neden ben cz de pk atamazken bu adam maradonda işi TL ye döksün ? ben zaten aliciydim TL değil GB ile fakat TL dediği için üzerine ben ticaretciyim vs. dediği için şikayet etme gereksiniminde bulundum bu kadar basit . Sorun alip alamamak değil

aSiLTuRK

The Knight Online Player
20 Haz 2015
6
0
1
Bu senin söylediğinde ne senin, ne oyunun yararına tek bir şey var mı ? Adam TL ile satması ile GB ile satması arasında - 1 GB yaklaşık 3 TL olarak satılabiliyor - nasıl bir fark var ? Gerçekten bazen boş işlerle uğraşıyorsunuz. Kusura bakma ama dostum bildiğin saçmalamışsın.

Kushirikato

The Knight Online Player
21 Haz 2015
150
1
18
Bu senin söylediğinde ne senin' date=' ne oyunun yararına tek bir şey var mı ? Adam TL ile satması ile GB ile satması arasında - 1 GB yaklaşık 3 TL olarak satılabiliyor - nasıl bir fark var ? Gerçekten bazen boş işlerle uğraşıyorsunuz. Kusura bakma ama dostum bildiğin saçmalamışsın.[/quote']
neden saçmalamişim gb oyun parasi tl gerçek para. oyun içinde gerçek para ile alişveriş yasak. koxp kullanmak nasıl yasaksa oda yasak. ben demıyorum adminler diyor