Oyuna giriş problemi yaşıyorum. Start gelmiyor resimli hata bildirimi.

Synca

The Knight Online Player
8 May 2015
6
1
3
Merhaba TheKo yönetimi. Ticket atmıştım ama tickettı yanlışlıkla gönderdim hatamı tam anlatamadım orada bu yüzden foruma konu açıyorum. 18.10.2015 saat 19:00 civarında oyunda lag başladı. Yani en azından bende lag vardı. Bende internetimi reset atip bi relog atmak için oyundan çıktım. Internetim geldiğinde launcher tikliyorum start gelmiyor. Checking version diyor. Yaklaşık 15 sn bekledikten sonra Server Offline. Pls try again diye bi hata çıkıyor. Ben geçen db nizdede ilk betanızdada daha doğrusu tüm açtıgınız serverlarda oynamış birisiyim az çok adıma aşinasınız. Her zaman 2 karakter açarım çünkü 2 bilgisayarım var. Acaba iki bilgisayar ile giriş yaptıgımdan dolayı bilgisayar banı mı yedim ? IP ler aynı olabilir çünkü internet ağı aynı lakin bilgisayarlar farklı doğal olarak hard disklerde farklı yani burdan sorun kolayca çözüme kavuşabilir.

Bu 1. aldıgım hata

Buda 2. aldıgım hata

Buda giriş yaptıgım 2 bilgisayarlarım

xauke

The Knight Online Player
19 Eki 2015
31
0
6
mac adresin statik değişmiyorsa mac ban yemiş olabilirsin sorunun bu olduğunu düşünyosan

https://technitium.com/tmac/ burdan indirip mac adresini değiştirebilirsin yapamazsan özelden ulaşabilirsin tabiki sorunun buysa :)

Synca

The Knight Online Player
8 May 2015
6
1
3
Programsız bir şekilde mac değiştirmek mümkün değil midir ? Ve son olarak neden mac ban yemiş olabilirim acaba ve bunu nasıl ortadan kaldırırım ?