Oyundan Açılmadan Kapanıyor.

PhoenixMan

The Knight Online Player
15 Eki 2015
7
0
1
Ne yaptıysam acme dolduktan sonra oyun ekranı gelmeden oyundan atıyor virüs programım yok defender kapalı dns ayarlı dep ayarları ayarlı dediğiniz herşeyi yaptım çözüm hala yok hala yok bir çözüm yolu söylerseniz sevinirim.Dc pre alıp maden yapmayı planlıyordum fakat servera giremiyorum start bastıktan sonraki bölümde maus la bi yere tıkladıgım gibi oyun kapanıyor kendiliginden hic bir hata vermeden. :S

Nonpoint

The Knight Online Player
11 Eki 2015
12
1
3
windows7 kullanıyorsanz birde guncelleştirmeleri yukleyip sonra deneyin arkadaşlar işe yariyor.

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Merhaba

Sandboxie , pbdownforce , anti-logger , procexp , cheat engine , windows etkinleştirme yapılmaması, kullanıcı yetki izinleri , engelleme , gibi birçok sebep oyuna giriş yapamamanıza sebep olabilmektedir. Bunlara yapılabilecek en sağlıklı çözüm bu programları bilgisayarınızdan kaldırıp restart atmaktır.

Programları lütfen kontrol ediniz. Ardından bilgisayarı combofix ile tarattıktan sonra server.ini 1800 yapıp baştan patch çekiniz.

iyi eğlenceler dileriz

TheKnightOnline Takımı

PhoenixMan

The Knight Online Player
15 Eki 2015
7
0
1
Launcher dan sonra knightonline acilirken yetki soruyo kullanici hesabi ile mi acilsin adminstraror ile mi diyo admin i secince hata veriyo yetkiniz yok diyo kullanici hesabi ile girdigimde ise hemen atiyo oyundan ne yapmam lazim

stunt

The Knight Online Player
19 Haz 2015
3
0
1
Oyun acılıyor Id ve Password yerinde direk kapanıyor, hiçbirşey yüklü dfeğil bir çözüm getirim işletim sistemi w10.

niakok

The Knight Online Player
16 Eki 2015
2
0
1
aynı sorun bende de vardı başka client e patch çekip denemiştim daha sonra theko nun client i indirdim veri yürütme engellemesinden de ekledim sorun yaşamıyorum client i indirin

willowed

Active Member
24 Nis 2022
196,128
0
36
36
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо

willowed

Active Member
24 Nis 2022
196,128
0
36
36
audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiametergeartreatinggeneralizedanalysis generalprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephonehangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasiron hardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterialjournallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidisease keepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestatekondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpoint lactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratiolanguagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirm learningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3listsnameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoon obstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketинфоpagingterminalpalatinebonespalmberrypapercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimator railwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignmentrectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblock secularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysalestunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting