POSEIDON RukiaKuchiki TBL VIDEO <

Wakeup26

The Knight Online Player
27 Eki 2015
16
0
1
BIKTIK BU CLANDAN LÜTFEN ACIL SEKILDE GEREKEN YAPILSIN ...

sinc1

The Knight Online Player
4 Haz 2015
39
0
6
herif bi heal atıyor adamın altında 2 3 tane parlıyo bi anda üstümüz db malice oluyor ilgilenin şunlarla artık video herşeyi kanıtlıyor

Wakeup26

The Knight Online Player
27 Eki 2015
16
0
1
Healden adam gözükmüyor bu bug felan degil ts bassan böyle heal atsan char bu kadar görünmez olmaz

HAN

Juri Seviye 1
19 Eki 2015
121
3
18
Konuyu incelemiş bulunmaktayım . Yetkililere takibe almaları için bizzat mesaj atacağım . Konu altındaki küfürlü yorumları kaldırın aksi takdirde konu kapatılacaktır .

ArschfickenZ

The Knight Online Player
18 Eki 2015
23
0
1
29
Adama 279 wuruyorsunuz utanmadan yorum atıyorsunuz :D healde bug var cok parlıyor benım chardada cok parlıyor 1 healde burda tbl göremedim ben ama hayırlısı :D

Wakeup26

The Knight Online Player
27 Eki 2015
16
0
1
oyundan anlamayan gelipte yorum yapmasın burda. hersey ortada bu adamı ıncelemeye gerek bile yok . healde felan bug yok adamın kendısı hile. ve konuya yorum atan adam ile bizim konumuzun alakası ne ki konuyu kapatıyorsunuz ? yetkililer gelsin gm ler ...

ArschfickenZ

The Knight Online Player
18 Eki 2015
23
0
1
29
Wakeup26' Alıntı:
oyundan anlamayan gelipte yorum yapmasın burda. hersey ortada bu adamı ıncelemeye gerek bile yok . healde felan bug yok adamın kendısı hile. ve konuya yorum atan adam ile bizim konumuzun alakası ne ki konuyu kapatıyorsunuz ? yetkililer gelsin gm ler ...
hocam burdaki tbl ney onu göremedim ben 3-4 kere izledim videoyu el erken düşmüyor sonda cc demişsin sen cc diyorsn orda heal atıyor adam cc attığıda yok heal zaten 1.yi attıktan sonra 2. yi kaldırırken 2.yi atmış gibi gösteriyor gir bi chara dene başka ney ben burda bir şey göremedim 1-2 elde düşmüş videoda gmye pm at oyundan baksın

Wakeup26

The Knight Online Player
27 Eki 2015
16
0
1
tesekkürler duellona sonuna kadar su oyunda bir tek ilgili kisi olarak seni görüyoruz gereken yapildi iyi oyunlar..

Wakeup26

The Knight Online Player
27 Eki 2015
16
0
1
Wakeup26' Alıntı:
kardesim sen git mario felan oyna tamammi