realitycombo ve Lvenom ban

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

karabulutben

The Knight Online Player
8 Haz 2015
3
0
1
Karakter Adı : realitycombo ve Lvenom hesabın kapatılma tarihi : 06.06.2015 hesabın kapatılma sebebi : multi oturum Savunma : ben bir adet masaüstü ve bir adet laptop bilgisayara sahibim 2 carimda preminiumlu bunlara para verdim . laptop bi oyun araci değil ve 2 carimda bilgisayarlarimda sik sik oturum değişimi yaparak kullandım fakat 1 saat icinde ayni pc den giris yapmışsın gibi basit bir sebeble carlarim banlandi . ben oyuna tl yatirdim , item kastim , level kastim magdurum tickette te yazdığım gibi mağduriyet giderilmezse mahkemeye başvurup hakkinizda şikâyetçi olacağım . kaç gundur carlarima giris yapamıyorum artık acil ilgilenmenizi istiyorum çok gec kaliyorum

Rey

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
13 Eyl 2014
295
6
18
Karakter Adı : realitycombo ve Lvenom hesabın kapatılma tarihi : 06.06.2015 hesabın kapatılma sebebi : multi oturum Savunma : ben bir adet masaüstü ve bir adet laptop bilgisayara sahibim 2 carimda preminiumlu bunlara para verdim . laptop bi oyun araci değil ve 2 carimda bilgisayarlarimda sik sik oturum değişimi yaparak kullandım fakat 1 saat icinde ayni pc den giris yapmışsın gibi basit bir sebeble carlarim banlandi . ben oyuna tl yatirdim ' date=' item kastim , level kastim magdurum tickette te yazdığım gibi mağduriyet giderilmezse mahkemeye başvurup hakkinizda şikâyetçi olacağım . kaç gundur carlarima giris yapamıyorum artık acil ilgilenmenizi istiyorum çok gec kaliyorum[/quote']
Oyun kurallarını ihlal ettiğiniz için oyundan uzaklaştırıldınız. Ancak burada ki mağduriyetin sebebi bizlerin değil, sizin hatanızdır. Multi-client kullanmak yasaktır. Lütfen oyun kurallarımızı dikkatlice okuyun. The Knight Online oyununa üye olmuş tüm oyuncular bu kurallı kabul etmiş sayılır.

Mahkemeye karşı olan tavrınız tehtidkâr olduğu için talebiniz reddedilmiştir.

karabulutben

The Knight Online Player
8 Haz 2015
3
0
1
Rey' Alıntı:
Karakter Adı : realitycombo ve Lvenom hesabın kapatılma tarihi : 06.06.2015 hesabın kapatılma sebebi : multi oturum Savunma : ben bir adet masaüstü ve bir adet laptop bilgisayara sahibim 2 carimda preminiumlu bunlara para verdim . laptop bi oyun araci değil ve 2 carimda bilgisayarlarimda sik sik oturum değişimi yaparak kullandım fakat 1 saat icinde ayni pc den giris yapmışsın gibi basit bir sebeble carlarim banlandi . ben oyuna tl yatirdim ' date=' item kastim , level kastim magdurum tickette te yazdığım gibi mağduriyet giderilmezse mahkemeye başvurup hakkinizda şikâyetçi olacağım . kaç gundur carlarima giris yapamıyorum artık acil ilgilenmenizi istiyorum çok gec kaliyorum[/quote']
Oyun kurallarını ihlal ettiğiniz için oyundan uzaklaştırıldınız. Ancak burada ki mağduriyetin sebebi bizlerin değil, sizin hatanızdır. Multi-client kullanmak yasaktır. Lütfen oyun kurallarımızı dikkatlice okuyun. The Knight Online oyununa üye olmuş tüm oyuncular bu kurallı kabul etmiş sayılır.

Mahkemeye karşı olan tavrınız tehtidkâr olduğu için talebiniz reddedilmiştir.
yaptığınız ve tutundugunuz bu tutum tamamen yanlıştır siz emek hırsızlığı yapıyorsunuz ve ben dilekçe konusunda çok ciddiyim şu anda adliyeye gidiyorum ben kendi bilgisayarlarimda istediğim şekilde giris çıkış yaparım bi oyun yaptınız fakat emek çalarak hırsızlık yaparak ilerleme yapmayacaksınız her girdiğiniz ışte sizi lekelemek ve karalamak için elimden gelen her şeyi yapacağım dilerim aynı şeyler sizin de başınıza gelir ve haksızlığa uğrarsınız benim paralarim gitti , emegim , kac gün pc lerin açık kaldi emegim gitti bunu söylemek zorundaydım yapacamda

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...