Rebirth Upgrade Oranları Hakkında.

dreamaker

The Knight Online Player
24 Haz 2015
36
0
6
Rebirth oranları bence gereğinden fazla yüksek. karividsle beraber rebirth +3 +4e item geçirmek, düz +5e basmakla aynı oranda. bence azaltılması gerekiyor. Ki oyun içindede görüyoruz, millet +5e item basarken yakıyor, fakat adamlar atıyor rebirth itemi peşpeşe 2 itemden biri kesin reb +3 oluyor. Sadece bir öneridir. iyi günler.

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Merhaba

Direkt +8 e basmada 1 şans vardır. Rebirthde 5 şans gerekir ve 5 şans yakalama ihtimali olduğu için ona göre kolay yapılmıştır.

dreamaker

The Knight Online Player
24 Haz 2015
36
0
6
fakat upgrade yapan kişi reb +3 e atıp bırakıyor zaten genelde. +8e denemesede, aradaki +2 rebirthlik upgrade farkından dolayı oldukça yüksek kar sağlayabilirken +5e item basma oranlarıyla eş değer bi şans yakalaması yetiyor. Bu durumda serverda reb +3 item yığılması oluyor +8 yerine. Neyse dediğim gibi sadece öneriydi. Ilginiz için teşekkürler

brun0

The Knight Online Player
10 May 2015
217
7
18
arkadaş sizde değerlendirin bu fırsatı madem basması bu kadar kolay sizde yapın adamlar size kısıtlama getirmiyo.elimdeki rb itemi şahsen basmaya korkuyorum ben ard arda 2 kere rb +1de yktım şans yani tamamen %lere takılma sen.he madem bu kadar kolay serverda kaç tane +8 item var saysana bi toplasan 15-20 anca belki çıkar.server 1 aydır açık ve 4k dan fazla user var 20 item çok mu sence oranlar kolaysa :)