RedBlueWhite Banned !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

RedBlueWhite

The Knight Online Player
26 Haz 2015
34
0
6
Hesap kapatılma tarihi : 30.06.2015

Hesap kapatılma sebebi: Illegal Program

Yapılan işlem Hesap Banned - HDD Banned yada Ip Banned anlamıyorum ama başka Acountlarda girmiyor.

Ticket 1

Merhaba, sevgili theknightonline yetkilileri saat 30.06.2015 saat 04-06 arası banned oldu. Karakterim kimseye en ufak bir zararı yokken, 1.5 aylık emeğin bi andan banned olması çok ağır zoruma gitmektedir. Şuana kadar bir çok kişi multi hesaplar ile girip madende haksız item kasmış, walhack ile czde tur atmışlardır ama banned olacağı zaman bir msj atılıp uyarılmıştır. Iş bizim 1.5 aylık emeğe gelince sorgusuz süalsiz banned olması nasıl bir entirika var galiba anlamıyorum. Orada gecesiz gündüzlü yapılmış bir emek vardır.

83 level - Full itemli bir wairor söz konusudur Totel olarak 200gb yakın bir emek vardır. Bu kadar ucuz bir kenara atılmamalıdır. Toplam olarak 7 kişi bu oyunu oynamaktayız lütfen bu durumu düzelterek user kaybının önüne geçilmesini istiyorum. Bannedin açılmasını ve bu tatsız olayın unutulmasını istiyorum. Charın tek yaptığı scolarda olmaktır kimseye en ufak bir zararı dokunmamaktadır.

Ayrıca bu nasıl bir kindirki account banned ile yetinilmemiştir hdd - ip artık neyse atılmıştır.

Oyunda hapis sistemi var ama bi bize işlemiyor galiba o sistem...

Ticket 2

Merhaba, sevgili theknightonline yetkilileri 30.06.2015 saat 04-06 arası charımın banned olduğunu gördüğüm farklı accountlardan girmek istememe rağmen oyuna giriş yapamamaktayım. Bu nasıl bir kindir anlamadım ? Madende 3-4 tane multi hesaba sahip olan kişilere msjlar atılıyor lütfen multinizi hesabınızı kapatınız Uyarı 1 şeklinde yazılar geliyor. Czde walhac kol geziyor adam uyarılıyor iş bizim hesaba gelince Uyarı falan yok. 1.5 aylık emek direk Banned ! onunla bile yetinmemişsiniz Bilgisayardan farklı hesaplarada giriş yapamıyorum. tek suçum scolarda olmak sadece, şuana kadar hiç bir illagel olaya karışmışlığım yoktur. Gecesi gündüzlü emek sarf ettiğim charımın bu kadr ucuz bir kenara atılmasını istemiyorum. Sabahın 06.24 uykusuz bir şekilde sizden rica ediyorum. Bu tatsız olayın kapanmasını ve karakteriminin yasağının kalkmasını istiyorum. Bu mübarek ramazan ayında elinizi vicdanınıza koyup öyle karar verin lütfen. bir kişinin canını acıtmadım oyunda sizde benim canımı acıtmayın.

Oyunda hapis sistemi var ama bi bize işlemiyor galiba o sistem...

Ticket 3

Merhaba, sevgili theknightonline yetkileri halen aklım almıyor şaka falan olduğunu zannediyorum. Acount banned olmamakla kalmamış hiç bir şekilde oyuna giremiyorum. Ya siz multi hesaplara msj atıp lütfen hileyi kapatınız diye uyarı 1 yazan yetkililer iş benim chara gelince direk banned, tek suçu sabahın 04-06 arası online olması scolarda bulunması ! ne multi hack, nede walhack kimseye zarar dokunmaması ne bir uyarı ne bir ikaz direk banned, 1.5 aylık emek birden ellerimin arasında kayıp gitti. Bu emeğin hakkını kim verecek ?

Char name: RedBlueWhite - Level 83

+7 Shell Helment , Pauldron , Boot , Gauntlets

+8 Shell Pads

+7 Raptor

+2 Dual mino

+2 Dual Heros

+0 Sos

+1 70 Kalkanı

Scream Scroll

Warrior Pendant

Geceli gündüzlü yapılmış bir emekten bahsediyorum. Şuana kadar charımda en ufak bir illegal program kullanılmamıştır. Araştırılmasını istiyorum. En ufak bir şikayet edilmemiştir. Oyun içinde diğer oyuncularla iyi geçinilmiştir. Servere insanlar toplayıp user sayısında katkılarda bulunmuşumdur. Kendimde dahil olmak üzere 7 user kazandırmışımdır.

Servere başlayan arkadaşlara adminlerin ne kadar iyi niyetli olduğunu ve emek gözettiğinden bahsederken kendimin bu kadar çaresiz olması ve bi çırpıda bi kenara atılması çok içten koymuştur. Bu tatsızlığın en kısa sürede düzeltilmesini ve yeniden hesabımın açılmasını istiyorum. Sizin bunu yapmanız sizin user kazanmanıza benimde bir büyük ders almama vesile olacaktır. Iyi çalışmalar...

Moderatör tarafında düzenlendi:

Rado1453

The Knight Online Player
30 Haz 2015
2
0
1
yazık adamın bir sürü emeği olmuş yardımcı olsanız hiç bir şey kaybetmezsiniz aksine kazanırsınız sizin burda yapacağınız bir iyilik bu serverin iyi anlamda isminin yayılmasını sağlar.daha çok oyuncu olur daha keyifli bi server haline gelir.bir kerelik affedin ne olacak

Saegoth

The Knight Online Player
28 Haz 2015
6
0
1
Kardeşim illegal programdan bir kere benimde başım yandı ve sevgili yönetici arkadaşlarımız çok anlayışlı olduğu için affedildim insanların 2. şansı hak ettiğini düşündüğüm için inşallah seninde ban'ını açarlar ve kaldığın yerden oyuna devam edersin.

ParadiseKiLL

The Knight Online Player
31 May 2015
170
4
18
Mahkeme ile ilgilenen juri:paradiseKiLL

Açıklama:Arkadaşı cz pk da bir çok kez gördüm ve legal şekilde pk sını atıyordu. Bence 2. bir şansı hak ediyor.

Karar:Olumlu

AliMUTLU

Juri Seviye 2
5 Haz 2015
365
4
18
Mahkemyle ilgilenen juri : AliMUTLU

açıklama : olaylar arkadaşın anlattığı şekilde gerçekleşmiş ise yanlışlığın düzeltilmewsi tarftarıyım

karar : olumlu

RedBlueWhite

The Knight Online Player
26 Haz 2015
34
0
6
AliMUTLU' Alıntı:
Mahkemyle ilgilenen juri : AliMUTLU
açıklama : olaylar arkadaşın anlattığı şekilde gerçekleşmiş ise yanlışlığın düzeltilmewsi tarftarıyım

karar : olumlu
Merhaba, sevgili theknightonline yetkilileri, banlanmamın sebebi olarak illegal program yazılmıştır. 30.06.2015 gece saat 04-05 arası gerçekleşen bir olay karakterim ile Roam campta, scolarda biraz Upgrade Blessed düşürmek isterken banlandım. Serverin başından beri oynuyorum konumu incelerseniz ne kadar emek veridiğimin farkına varırsınız. Günlerce - saatlerce emeklerin bir çırpıda göz ardı edilmesini istemiyorum. Serverde multi hesaplar açıp madende orada burada saatlerce item kasıp piyasaya gb süren kişilere kendim şahit oldum. Gm şunu yazdı adama multi hack kullanmak yasaktır Uyarı 1 diye bana ne bir ikaz nede bir bildirim direk banned. Oyunda hapis hissteminin olduğunu biliyorum. Neden kullanılmıyor ? Direk banned ile kalınmayıp Ip yada HDD ban atılıyor. Lütfen kararınızı olumlu yönde vermenizi rica ediyorum. Haksız olduğumu düşünüyorsanız bile 2. bir şansın verilmesini temenni ediyorum.

mamihlapinatapie

The Knight Online Player
30 Haz 2015
1
0
1
Merhaba ufak bi hatadan dolayı bu şekilde bir ban atılması benim kanaatimce saçma 2. bir şansı hak ediyor bence konuyu bir an önce sonuca ulaştıralım lütfen

RedBlueWhite

The Knight Online Player
26 Haz 2015
34
0
6
Saegoth Ismimli arkadaşımızın konusunu incelerseniz aynı durum ile karşı karşıyayız. Ona verilen 2.şansın bana da verilmesini istiyorum. En kısa sürede TheKoGame ailesine katılıp bu tatsız olayın unutulmasını ve güzel bir oyun oynmak istiyorum. Lütfen diğer arkadaşlarımıza verilen 2.şansı banada verin. Arkadaşın mahkeme konusunu alttan paylaşıyorum. TheKoGame ailesine saygılarımı sunuyorum.

http://forum.theknightonline.com/forum/t%C3%BCrk%C3%A7e/oyuncu-mahkemesi/kabul-edilenler/41766-saegoth-banned

Sexyyyy

Juri Seviye 2
2 Haz 2015
221
12
18
27
Mahkeme ile ilgilenen juri:Sexyyyy

Açıklama:Arkadaş pk ortamında illegal kullanmayıp sadece emek için illegal kullandıgını anladım ve anladıgım kadarıyla cevap verıyorum eger daha fazlası varsa yetkılıler gerekenı yapsın ama illegal kullandıgı için pişman olmuş ve oyunda baya emek vermiş birisi arkadaş saygısı içinde teşekkürler bu arada bence arkadaşa bir hak daha verilmeli.

Epinefrin

The Knight Online Player
23 Haz 2015
2
0
1
RedBlueWhite ile ben uzun süre benmle birlikte booro slotunda 5 gun boyunca sabahladıgını bilirim. Şimdi sitenin sayfalarında dolaşırken bi baktım banned!. Bazen yetkili arkadaşlar çok yoğun oldukları için ne yaptıklarını bilemiyorlar. O yüzden mühür geri en kısa zamanda açılır diye düşünüyorum. Buradan yetkili arkadaşlara saygılarla iyi çalışmalar diliyorum.

RedBlueWhite

The Knight Online Player
26 Haz 2015
34
0
6
Sexyyyy' Alıntı:
Mahkeme ile ilgilenen juri:Sexyyyy
Açıklama:Arkadaş pk ortamında illegal kullanmayıp sadece emek için illegal kullandıgını anladım ve anladıgım kadarıyla cevap verıyorum eger daha fazlası varsa yetkılıler gerekenı yapsın ama illegal kullandıgı için pişman olmuş ve oyunda baya emek vermiş birisi arkadaş saygısı içinde teşekkürler bu arada bence arkadaşa bir hak daha verilmeli.

Verdiğiniz karara saygı duyuyor ve teşekkür ediyorum. Serverin ilk zamanlarından beri hiç bir illagel programa karışmışlığım yoktu. Yapılan çok büyük bir emek vardır. Sadece yapılan ufak bir hatanın bütün emeklerime maal edilmesini istemiyorum. TheKoGame ailesine teşekkür ederim.

MarasLe

The Knight Online Player
20 Haz 2015
21
0
1
RedBlueWhite uzun zamandir taniyorum RedBlueWhite en kısa zamanda banın acilmasini istiyorum uzun zamandir olan bir emek var ve emeği çöpe gidecek arkadaşin

AngelCry

The Knight Online Player
30 Haz 2015
1
0
1
RedBlueWhite arkadaşımızı uzun süredir tanıyorum. Kendisi ile uzun süredir sohbetimiz vardır. Şuana kadar hiç bir küfür, kalp kırma veya illegal programa karıştığını görmedim. Şimdi olayının ne olduğunu bilmiyorum ama bu arkadaşımızın tekrar aramıza dönmesini istiyorum. Herşey bir yana verilen emeğe üzülüyorum.

RedBlueWhite

The Knight Online Player
26 Haz 2015
34
0
6
ParadiseKiLL' Alıntı:
Mahkeme ile ilgilenen juri:paradiseKiLL
Açıklama:Arkadaşı cz pk da bir çok kez gördüm ve legal şekilde pk sını atıyordu. Bence 2. bir şansı hak ediyor.

Verdiğiniz karara saygı duyuyor ve teşekkür ediyorum.

emrekarakss

The Knight Online Player
19 Haz 2015
158
0
16
RedBlueWhite kardeşimle birlikte günlerce booro da exp kastık. Karakterinde kendisinin çok fazla emeği bulunuyor. Bir defalık affedilmesinin bence sakıncası olmaz fakat karar tabiki gm ekibinde..

RedBlueWhite

The Knight Online Player
26 Haz 2015
34
0
6
Merhaba, sevgili TheKoGame yetkilileri banlanmam ile ilgili açtığım konuyu incelemenizi rica ediyorum. En kısa zamanda olumlu bir şekilde sonuçlanmasını temenni ediyorum. TheKoGame ailesine tekrar katılmak aranızda yer almak ve bu tatsız olayın unutlması istiyorum. Desteklerini esirgemeyen bütün dostlarıma teşekkür ediyorum.

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Mahkemeyle ilgilenen yetkili : Duellona

Ban sebebiniz : Oto kutu.

Roan Camp Scolar slotunda oto kutu kullanıyordunuz. Yetkilimiz Ermis ile birlikte yanınıza gelip Pm attık, sonrasında pm ye cevap vermediniz. Derhal DROP_LOG'Dan Kutu toplayıp toplamadığınıza baktık ve Kutu topluyordunuz, burada gayet kibar ve nazik konuşmuşsunuz ancak bu koxp veya benzeri program kullanmadığınız anlamına gelmemektedir.

Kanıt/Kanıtlar

Drop alınan zamanlar :

Yaratığın kesilme tarihi :

Kanıtlarla ilgili açıklama : Scolar kutu açılma işlemi 2 saniyede olmaktadır. 2 saniyede monster ölmekte ve kutusu çıkmaktadır. Sizin karakterinizin oto kutu kullanmasıyla kutu 0,40 saniyede kutuları toplamış görünmektesiniz. Size hile olmadığınızı inkar etme şansı tanınmamaktadır.

Karar : Jurilerin kararı dinlenecek ve karar verilecektir. Gm Ekibi tarafında olumsuzdur.

RedBlueWhite

The Knight Online Player
26 Haz 2015
34
0
6
Duellona' Alıntı:
Mahkemeyle ilgilenen yetkili : Duellona
Ban sebebiniz : Oto kutu.

Roan Camp Scolar slotunda oto kutu kullanıyordunuz. Yetkilimiz Ermis ile birlikte yanınıza gelip Pm attık, sonrasında pm ye cevap vermediniz. Derhal DROP_LOG'Dan Kutu toplayıp toplamadığınıza baktık ve Kutu topluyordunuz, burada gayet kibar ve nazik konuşmuşsunuz ancak bu koxp veya benzeri program kullanmadığınız anlamına gelmemektedir.

Kanıt/Kanıtlar

Drop alınan zamanlar :

Yaratığın kesilme tarihi :

Kanıtlarla ilgili açıklama : Scolar kutu açılma işlemi 2 saniyede olmaktadır. 2 saniyede monster ölmekte ve kutusu çıkmaktadır. Sizin karakterinizin oto kutu kullanmasıyla kutu 0,40 saniyede kutuları toplamış görünmektesiniz. Size hile olmadığınızı inkar etme şansı tanınmamaktadır.

Karar : Jurilerin kararı dinlenecek ve karar verilecektir. Gm Ekibi tarafında olumsuzdur.
Merhaba, sevgili TheKoGame yetkilileri benim savunmamı yukardan aşağıya doğru okudunuğunuzu düşünmüyorum. Eğer okusaydınız 3 tane juri ekibinin olumlu kararlarını olumlu yönde verdiniğini ve ayrıca geçen zamanlarda benim ile aynı durumu yaşana '' Saegoth '' isimli karakterin affedilip 2.bir şans tanındığını görecektiniz.

Ermis Gm'nin bana msj attığı doğrudur ama sadece şu kelimeleri yazmıştır. ''Sss'' oysa ki ben forumdaki konuları incelediğimde multi hack kullanan kişilere şunların yazıldığını görüyorum. ''28.05.2015 Uyarı 1 '' aradan 2 gün geçiyo ''30.05.2015 Uyarı 3'' resmi daha tam bulamadım ama 2 gün ara ile aynı kişiler uyarılıyor zaman olarak bekleniyor. Bunları gm ekibize sorarsanız öğrenebilirsiniz. Yalnız şuana kadar hile kullanmayan biri olarak sadece uyarılmak şekli olarak ''Sss'' yazılıp 1dk msj cvp gelmeyince banlamaya uyarılmak şekli diyemem. O saatlerde ben Sahur hazırlıyordum pc başında değildim. Geine açıktı. Bi süre pcye bakamadım ama baktığım zaman ise iş işten çoktan geçmişti.

Ben tek başına bekar yaşıyan biriyim evde sadece vakit geçirdiğim bir TheKoGame oyunu var. Burada arkadaşlarım ile sohbet etmek ve oyun oynmak ''Pk'' zevki yaşamak hoşuma gidiyor. Beni bu durumdan kurtarın 2gündür evde o kadar canım sıkılıyor ki duvarlar üzerime geliyor.

Bütün TheKoGame ailesinden özür diyorum. Hilesiz bir oyun diliyorum. Yaptığım ufak hatadan pişmanım. En kısa zamanda tekrar aranızda olmak istiyorum. Sizin vereceğiniz olumlu karar kalbimde çok büyük bir yer sahibi olacaktır. 24 saati aşan üzüntüm son bulacaktır.

3 tane juri ekibinin kararı :

http://forum.theknightonline.com/forum/türkçe/oyuncu-mahkemesi/45154-redbluewhite-banned?p=45740#post45740

http://forum.theknightonline.com/forum/türkçe/oyuncu-mahkemesi/45154-redbluewhite-banned?p=45922#post45922

http://forum.theknightonline.com/forum/türkçe/oyuncu-mahkemesi/45154-redbluewhite-banned?p=46140#post46140

Saegoth Banned verilen karar:

http://forum.theknightonline.com/forum/t%C3%BCrk%C3%A7e/oyuncu-mahkemesi/kabul-edilenler/41766-saegoth-banned

Severus89

The Knight Online Player
8 Haz 2015
176
3
18
Saegoth Banned verilen karar: HDD ban kaldırılmış , karakter banlı kalmış bakalım nasıl yorum gelicek gm ekibinden . istediğin gibi ols

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...