RedBlueWhite Banned !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

RedBlueWhite

The Knight Online Player
26 Haz 2015
34
0
6

AliMUTLU

Juri Seviye 2
5 Haz 2015
365
4
18
Mahkemeyle ilgilenen juri : AliMUTLU

açıklama : illegal program kullananların banlarının açılmasını kesinlikle istemiyorum fakat kararlarımız tutarlı olası gerekiyor geçen konuda alınan karar uygulanmalı diye düşünüyorum. tekrarlanması halinde hdd ban atılabilir.

RedBlueWhite

The Knight Online Player
26 Haz 2015
34
0
6
AliMUTLU' Alıntı:
açıklama : illegal program kullananların banlarının açılmasını kesinlikle istemiyorum fakat kararlarımız tutarlı olası gerekiyor geçen konuda alınan karar uygulanmalı diye düşünüyorum. tekrarlanması halinde hdd ban atılabilir.
Tutarlı görüşünüz için teşekkür ederek başlamak istiyorum.

Başka bir konuda verdiğiniz karar ile arkadaşımız tekrar oyuna dönümüştür. Saegoth isimli arkadaşın banını açarak birşey kaybettiğinizi düşünmüyorum oyuna bir player daha kazandığınızıda düşünmüyorum Tam tersi böyle bir haraket bir kaç playerin memnuniyeti ile sonuçlanmaktadır. Arkadaşa gösterdiğiniz ilgi ve affedici davranış onun bir daha hileye başvurmasını engel olmaya yetmiştir. Bu durumda çevresindeki arkadaşların takdirinide kazanmaktadır TheKoGame yetkilileri böyle bir büyüklük göstermekle işlerinden ziyade insaniyetlik gösterip emekleri gözettiğini kanıtlamışlardır.

Aynı durum benim içinde geçerlidir. Saegoth isimli arkadaşın durumu ile benim olay benzerlik göstermektedir. 2 gündür büyük bir sabır içersindeyim lütfen karar biraz işlemleri hızlatabilirmiyiz. Kararınızın olumlu yönde olmasını temenni ederim. Teşekkür ederim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

AliMUTLU

Juri Seviye 2
5 Haz 2015
365
4
18
AliMUTLU' Alıntı:
Benim çekindiğim kısım nede olsa 1 seferlik affediyolar kanısını oyuncularda yaratılmasıdır. Bnm düşüncem bu char diğer örnekten dolayı açılmalıdır. fakat bundan sonra olabilecek oto kutu koxp vs illegalel program kullanana herkese bir uyarı olmalıdır bu. herkes affedilecek diye bir şey yok.

RedBlueWhite

The Knight Online Player
26 Haz 2015
34
0
6
AliMUTLU' Alıntı:
Yorumunuz ve düşüncenize saygı gösteriyorum. Ben sizin gibi düşünmüyorum buda doğal herkes aynı düşünmek zorunda değil. Ima ettiğiniz şey beni kapsamıyor ben hile açarken banlanırsam nasılsa ilk defa banlanacam açılacak düşüncesi hiç gözetmedim. Bunu diğer oyuncularında düşündüğünü zannetmiyorum. Özel duruma gelince evet benden önce böyle bir olay affedilmesi benimde affedilmeme neden olabilir ama affedilecek diye birşey yok halen karar aşamasındayım. Olumlu düşünceniz için teşekkür ederim.

Yaptığınız işte tavfisiye vermek istemem ama insanların bu oyunda çok büyük emekleri oluyor. Saatlerini zamanlarını ve paralarını harcıyolar. Yapılan bir yanlışta hemen ilişki kesmek çok doğru karar değildir. Empati kurmanızı öneririm. Eğer sizin parmağınız yaralı olsaydı kesip dağlarmıydınız ? Yoksa doktora götürüp tedavi edermiydiniz. Ben kendim öğretmenim ve bir çok öğrenci ile uğraşıyorum. Sizin gibi düşünseydim haylaz öğrencileri kendi haline bırakıp umursamasaydım onları yeniden topluma kazandırmaya çalışmasaydım. Kim bilir belki şimdi nerelerde olurlardı.

Hataları affetmek bazen en iyi cezadır.

RedBlueWhite

The Knight Online Player
26 Haz 2015
34
0
6
Merhaba, sevgili TheKoGame yetkilileri 3güne aşkın süredir PC başında büyük bir sabırsızlıkla bekliyorum. Zaman geçtikçe sabrım ve inancım tükeniyor. Lütfen en kısa zamanda konu ile ilgilenip olumlu kararın çıkmasını temenni ediyorum. Yeniden aranızda olmak istiyorum. Ilginiz ve alakanız için teşekkür ederim. Iyi çalışmalar.

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Mahkemeyle ilgilenen yetkili : Duellona

Yukarıdan yorumunuzu okumak mı, kesinlikle daha aşağılayıcı bir yorum atamazdınız. Jurilerimiz Ban sebeplerini bilmediği ve kanıtlara ulaşamadığı için kanıtları sunduktan sonra tekrardan yorumlarını belirtmesi ve onlarda logları görüp gerekli incelemelerini ve gözlemlerini yaptıktan sonra, fikirlerini belirtmesi için; Jurilerin kararı dinlenecektir yazıldı.

Karar : Hdd ban kaldırılması yönündedir,karakter banlı kalacaktır.

Eğer itirazınız varsa 24 saat içerisinde konu altından belirtmeniz gerekmektedir.

Konu açık bırakılmıştır.

Mahkeme Devam Etmektedir.

Aeglos

Juri Seviye 1
19 Haz 2015
72
1
8
31
Durum itiraf edilse bile bir şekilde affı oluyor sürekli takip şartıyla. Keşke doğruyu söylemeyi seçseydin kardeşim.

RedBlueWhite

The Knight Online Player
26 Haz 2015
34
0
6
Duellona' Alıntı:
Yukarıdan yorumunuzu okumak mı, kesinlikle daha aşağılayıcı bir yorum atamazdınız. Jurilerimiz Ban sebeplerini bilmediği ve kanıtlara ulaşamadığı için kanıtları sunduktan sonra tekrardan yorumlarını belirtmesi ve onlarda logları görüp gerekli incelemelerini ve gözlemlerini yaptıktan sonra, fikirlerini belirtmesi için; Jurilerin kararı dinlenecektir yazıldı.

Karar : Hdd ban kaldırılması yönündedir,karakter banlı kalacaktır.

Eğer itirazınız varsa 24 saat içerisinde konu altından belirtmeniz gerekmektedir.

Konu açık bırakılmıştır.

Mahkeme Devam Etmektedir.
Sevgili TheKoGame yetkilileri, ben size her zaman seviyeli yaklaştım. Bu yorumu yazan sizsiniz dikkatinizi çekerim.

Ban sebebiniz : Oto kutu.

Roan Camp Scolar slotunda oto kutu kullanıyordunuz. Yetkilimiz Ermis ile birlikte yanınıza gelip Pm attık, sonrasında pm ye cevap vermediniz. Derhal DROP_LOG'Dan Kutu toplayıp toplamadığınıza baktık ve Kutu topluyordunuz, burada gayet kibar ve nazik konuşmuşsunuz ancak bu koxp veya benzeri program kullanmadığınız anlamına gelmemektedir.

Ben ne dediğimi ve ne yazdığımı gayet iyi bilen biriyim. Yaptığım birşey inkar etmedim. Sizden affetmenizi diledim. bir önceki msjlarda çok nazik konuştuğumu ifade etmişken şimdi aşağıyacı olduğumu söylüyorsunuz. Asıl siz kendiniz beni aşalıyorsunuz ve tutarsız davranıyorsunuz. Ben 2 aylık emeğin bir çırpıda silinmemesi için uğraşırken üslubumu gayet iyi korurken aynı şeyi sizden göremedim. Ilgi ve alaka yerine 4gün bekletiliyorum. Size ticket atınca hemen geri dönüş yapıyorsunuz. Jurinin yorumunu bile okuma tenezzülü etmemişsiniz. Ben size bir kez daha yazayım.

Mahkeme ile ilgilenen juri:paradiseKiLL

Açıklama:Arkadaşı cz pk da bir çok kez gördüm ve legal şekilde pk sını atıyordu. Bence 2. bir şansı hak ediyor.

Karar:Olumlu

Mahkeme ile ilgilenen juri:Sexyyyy

Açıklama:Arkadaş pk ortamında illegal kullanmayıp sadece emek için illegal kullandıgını anladım ve anladıgım kadarıyla cevap verıyorum eger daha fazlası varsa yetkılıler gerekenı yapsın ama illegal kullandıgı için pişman olmuş ve oyunda baya emek vermiş birisi arkadaş saygısı içinde teşekkürler bu arada bence arkadaşa bir hak daha verilmeli.

Karar:Olumlu

Juri zaten benim illegal program kullandığımı bilmekte ve 2.bir şansı hak görmektedir. Bunu daha nasıl açık bir şekilde yazmaları gerekiyor ?

Ayrıca benim ile aynı durumdan banlanan '' saegoth '' adlı karakterin HDD banı ve karakter banı açılmıştır. 2.bir şans verilmiştir. Juri üyelerinin bazılarıda kararlarında tutarlı olup aynı şansın bana verilmesi fikrindedirler.

http://forum.theknightonline.com/forum/t%C3%BCrk%C3%A7e/oyuncu-mahkemesi/kabul-edilenler/41766-saegoth-banned

RedBlueWhite

The Knight Online Player
26 Haz 2015
34
0
6
Aeglos' Alıntı:
Durum itiraf edilse bile bir şekilde affı oluyor sürekli takip şartıyla. Keşke doğruyu söylemeyi seçseydin kardeşim.
Kardeşim ben hiç birşey inkar etmedim hile yapmadım veya yaptım demedim. Allah aşkına yorumları, sadece atılanları ve cevapları oku hileyi veya banı boşver şu konuda kimin üslubu doğru kimin yazdıkları birbiriyle tutarlı kararı öyle ver

RedBlueWhite

The Knight Online Player
26 Haz 2015
34
0
6
Ben 4gündür saate bir bu konuyu kontrol ediyorum ve umut ederek bakıyorum. Her baktığımda TheKoGame'nin ilgisizliğini görüyorum çünkü 4günde gelen yorum sayısı 2 oda benim üstelemem ve sürekli yazmam ve ticket ile rahatsız etmem sonucu olan şeylerdir. Ben sizden ilgilenmenizi bekliyorum isyanım sadece ondandır. Fevri haraket etmedim saygısızlık etmedim argo konuşmadım. Ben hile kullandım diye forumda aşağılandırmam kendimi, bu benim mizacıma aykırıdır. 4 gündür foruma bakıyorum. Toplam açılan konu sayısı 20 tane hepsine 1 saat ayırsanız 20 saate biter insanlar burada sizin ağzınızdan çıkacak bir kelimeyi bekliyor. Insanları bu kadar bekletmeye hakkınızın olduğunu düşünmüyorum.

Yinede siz burda bir işletmeciyseniz biz müşteriysek ona göre haraket edelim. Yok biz bir aileyiz diyorsanız yine ona göre haraket edelim.

Yinede olanların unutmalsını Banımın kaldırılmasını ve 2.şansın verilmesini temenni ediyorum. TheKoGame ailesine tekrar katılmak ve hilesiz bir oyun süremek istiyorum daha size ne diyebilirim ki ? Sözlerimin hiç mi anlamı yok sizin için ? 4gündür her saat bakıyorum şu foruma lütfen artık olumlu bir karar verin.

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48

Karar : Olumlu, Ban kaldırılmıştır. Kullanıcı sürekli takip edilecektir. Hilesiz Oyun dileğimle.

Mahkeme Sona Erdi

Konu Kapatıldı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...