sabirsizlik ozuru

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

urashi

The Knight Online Player
5 Tem 2015
14
0
1
Sabirsizligimizdan dolayi vermis oldugumuz rahatsizliktan ozur diler son bir sans umudu ile yetkinize danisiyorum .

Fragma

Juri Seviye 1
17 Haz 2015
331
3
18
29
Karakter Adı:

Hesabın Kapatılma Tarihi:

Hesabın Kapatılma Sebebi:

Savunma :

Olarak Konuyu düzeltmelisiniz.

urashi

The Knight Online Player
5 Tem 2015
14
0
1
Karakter Adı:Xu Hesabın Kapatılma Tarihi:01.07.2015 Hesabın Kapatılma Sebebi:Hakaret Savunma : daha oncede yapmis oldugumuz bildirimlerdede bir anlik sinir ile yanlis kelimeler eden arkadasim ip girisi olarak hesabi kapatildi . hatamizin farkinda olup bir dostumuzu kaybetmek istemedigimiz icin sizden bir sans diledik . ilk mahkeme olumlu sonuclandi ancakk yargi suresi uzayinca sahsen kendim sabirsizlik edip rahatsizlik verdim . ben hatamin farkinda olup sizlerden ozur diliyorum . bizleri oyundan uzaklastirmak yerine arkadaslarimizla birlikte devam etmemize izin verin . emekler arkadasliklar hele ki gercek dostluklar kolay kazanilmiyor. Biz bu uzucu olayi geride birakip kaldigimiz yerden devam etmek istiyoruz . ve sizden son birkez olarak affetmenizi rica ediyoruz .

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
urashi' Alıntı:
Karakter Adı:Xu Hesabın Kapatılma Tarihi:01.07.2015 Hesabın Kapatılma Sebebi:Hakaret Savunma : daha oncede yapmis oldugumuz bildirimlerdede bir anlik sinir ile yanlis kelimeler eden arkadasim ip girisi olarak hesabi kapatildi . hatamizin farkinda olup bir dostumuzu kaybetmek istemedigimiz icin sizden bir sans diledik . ilk mahkeme olumlu sonuclandi ancakk yargi suresi uzayinca sahsen kendim sabirsizlik edip rahatsizlik verdim . ben hatamin farkinda olup sizlerden ozur diliyorum . bizleri oyundan uzaklastirmak yerine arkadaslarimizla birlikte devam etmemize izin verin . emekler arkadasliklar hele ki gercek dostluklar kolay kazanilmiyor. Biz bu uzucu olayi geride birakip kaldigimiz yerden devam etmek istiyoruz . ve sizden son birkez olarak affetmenizi rica ediyoruz .
Kime yanlış kelimeler ettiniz ? Nick verirmisiniz.

urashi

The Knight Online Player
5 Tem 2015
14
0
1
Uruk hai slotunda bus monster stone fln kasiyorduk. Bi ara Hilti isimli kullanici golemlerden slot cekti onlari kestik ancak durmadi uzerine 3 sot cekip trade atti dayanamayip ne oldu yatiramadin mi bu kadar acgozlumu oldun falan yazdik o sebebten oturu hesap kapatildi . kisacasi sahsi hakaret . nick Hilti idi .

AliMUTLU

Juri Seviye 2
5 Haz 2015
365
4
18
bu yüzden hesap kapatılacağını sanmıyorum başka bir durum olabilir.

urashi

The Knight Online Player
5 Tem 2015
14
0
1
Yapmis oldugumuz hata bundan ibaret bilmeden birsey yaptik mi bilmiyorum ancak hesap komple ip girisi olarak kapali . belkide dediginiz gibi baska bisi vardir ancak biz kendimize gore yaptgimiz hata bu diye dusunuyoruz

AliMUTLU

Juri Seviye 2
5 Haz 2015
365
4
18
Mahkemeyle ilgilene juri : AliMUTLU

açıklama : olay arkadaşın dediği gibi gerçekleşmiş ise ban çok ağır bir karardır.

karar : olumlu

urashi

The Knight Online Player
5 Tem 2015
14
0
1
Bazi seyleri tektarafli dusunmeyerek yargilamak lazim belki soylenen kelimeler karsi tarafin fazlasiyla agirina gitmis olabilir hepimiz insaniz ve kendimize hakim olamadigimiz zamanlar oluyor ban atmaniz sacma diyemeyiz her oyunun bir kurali var elbet . sizden istedigimiz ip girisi acilsa bilr bizim icin yeterli olucaktir. Bu tarz seyler herkezin basina gelebilir . ilginiz adina tesekkur ederim

marasleee

Juri Seviye 1
4 Haz 2015
44
0
6
Mahkemeyle ilgilenen Juri : MarasLeee

Karar :Olumlu

Açıklama : Arkadaşin aciklamasi doğru ise emekleri boşa gitmesin, açilmasini isteriz

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
urashi' Alıntı:
Uruk hai slotunda bus monster stone fln kasiyorduk. Bi ara Hilti isimli kullanici golemlerden slot cekti onlari kestik ancak durmadi uzerine 3 sot cekip trade atti dayanamayip ne oldu yatiramadin mi bu kadar acgozlumu oldun falan yazdik o sebebten oturu hesap kapatildi . kisacasi sahsi hakaret . nick Hilti idi .
Bu sebepden ötürü oyuncu banlamıyoruz. Yanlışınız var.

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
urashi' Alıntı:
Bazi seyleri tektarafli dusunmeyerek yargilamak lazim belki soylenen kelimeler karsi tarafin fazlasiyla agirina gitmis olabilir hepimiz insaniz ve kendimize hakim olamadigimiz zamanlar oluyor ban atmaniz sacma diyemeyiz her oyunun bir kurali var elbet . sizden istedigimiz ip girisi acilsa bilr bizim icin yeterli olucaktir. Bu tarz seyler herkezin basina gelebilir . ilginiz adina tesekkur ederim
Xu isimli kullanıcıda zaten Ip ban yok. Yanlışınız var tekrar söylüyorum.

urashi

The Knight Online Player
5 Tem 2015
14
0
1
Peki biz neden oyuna giris yapamiyoruz ? Giris sunucusunda bayag ban yenilen pencere aciliyor 2 tane yeni hesap acip denedik onlardada aynisi var . modeme reset attik hotsheild programindan denedik yine ayni sorun cikiyor karsimiza . ban degil ise nedir yardimci olabilirmisiniz

AliMUTLU

Juri Seviye 2
5 Haz 2015
365
4
18
Başka bir karakterle illegal bir olaydan hdd ban yemiş olabilirsiniz. o yüzden hiçbir charla giremezsiniz.

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Şuan gerekli işlemi sağladım, giriş yapmayı deneyiniz.

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Konu çözüme kavuşmuştur.

Konu Kapatıldı

Mahkeme Sona Erdi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...