Saçmalığın Daniskası!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

xrage

The Knight Online Player
20 Eki 2015
12
0
1
Karakter Adı:XRage ve MrVadis Hesabın Kapatılma Tarihi:20 Ekim 2015 Hesabın Kapatılma Sebebi:Tl ile KC satışı Savunma: Bu konu hakkında Ermis adlı gm ile konuşmuştum. O da hatırlıyacaktır. Adamın biri madende durup dururken pm attı ve parayla birşey satıp satmadıgımı sordu. Bende Ermis yasak dediği için ne yapacağımı bilmiyorum dedim. O da ufak bir iteme 50tl vereceğini söyledi. Tabiki yalan oldugunu biliyordum. Telefon numarasını vermesini istedim. Sövecektim. Sonra Ermis'e pm attım, adam beni tehdit ediyor. Şeriflik birşeysi varmış oy istiyor benden. Yoksa banlatacağını söylüyor dedim. Ermis bana para hesabına geçmediği sürece ban olmayacağını söyledi. Şu ana kadar cebime 1 tl girmedi. Sırf konuşmalar yüzünden banlanmayacağımı söylemişti. Eğer tl ile kc sattığımı kanıtlarsa banımın açılmasını istemiyorum. Lakin hesabıma para geçmediği için bu konuyu bir daha düşünmenizi istiyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Mahkemeyle ilgilenen yetkili : Duellona

Ban sebebi : Tl ile kc satışı

Konu içeriğini ve konu başlığını düzgün uslupla ban sebebinize göre düzenleyiniz.

xrage

The Knight Online Player
20 Eki 2015
12
0
1
Bu konu hakkında Ermis adlı gm ile konuşmuştum. O da hatırlıyacaktır. Adamın biri madende durup dururken pm attı ve parayla birşey satıp satmadıgımı sordu. Bende Ermis yasak dediği için ne yapacağımı bilmiyorum dedim. O da ufak bir iteme 50tl vereceğini söyledi. Tabiki yalan oldugunu biliyordum. Telefon numarasını vermesini istedim. Sövecektim. Sonra Ermis'e pm attım, adam beni tehdit ediyor. Şeriflik birşeysi varmış oy istiyor benden. Yoksa banlatacağını söylüyor dedim. Ermis bana para hesabına geçmediği sürece ban olmayacağını söyledi. Şu ana kadar cebime 1 tl girmedi. Sırf konuşmalar yüzünden banlanmayacağımı söylemişti. Eğer tl ile kc sattığımı kanıtlarsa banımın açılmasını istemiyorum. Lakin hesabıma para geçmediği için bu konuyu bir daha düşünmenizi istiyorum.

xrage

The Knight Online Player
20 Eki 2015
12
0
1
Lütfen konumla ilgilenir misiniz? Her geçen saat herkesten 1 saat geri kalıyorum.

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48

"para hesabına geçmediği sürece ban olmayacağını" Bu şekilde bir savunma şekli olamaz, sizin banlanma sebebiniz TL ile KC satmaktır. Satmış olmanız veya olmamanız oyun kurallarını değiştirmeyecektir. TL ile kc sattığınız hile forumunda tarafımdan tespit edilmiştir.

Karar : Hdd ban kaldırılması yönündedir, karakterler banlı kalacaktır.

Konu Açık Bırakılmıştır.

xrage

The Knight Online Player
20 Eki 2015
12
0
1
Hile sayfasının geçmişine bakar mısınız? CruelVenom adlı arkadaş açmıştı konuyu 10 çarla yapıyormuş maden, benden rica etti konuyu sen açar mısın diye? Banlıcaksanız onu banlayın benim olayla bir ilgim yokken neden ben ban yiyorum? Lütfen şu işi bir açıklığa kavuşturunuz. Gereksiz yere çarım banlandı. 100TL yatırdım, üstünde birçok item vardı. Yani benim kc satmakla filan işim olmaz. Yardımcı olun bana.

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48

Karar : Reddedildi, açık bir şekilde yalan söylüyorsunuz.

Konu açık bırakılmıştır.

xrage

The Knight Online Player
20 Eki 2015
12
0
1
tarihine bakınız lütfen kim daha sonra paylaşmış

xrage

The Knight Online Player
20 Eki 2015
12
0
1
There is a error in the select server diyor napıcam oyuna da giremiyorum!!

Sexyyyy

Juri Seviye 2
2 Haz 2015
221
12
18
27
Mahkemeyle Ilgilenen Jüri:Sexyyyy

Açıklama:Kc ile satış yapmışsınız veya yapmamışsınız kanıtlar ortadaki ve halen yalanınızı üsteliyorsunuz kusura bakmayın Knight Online ticaret alanı değildir.

Karar:Hdd ban kaldırılabilir Karakter banlı kalmalıdır.

Burdan OnlineHile selamlar.

xrage

The Knight Online Player
20 Eki 2015
12
0
1
HDD banımı kaldırın bari. Cru3lVenom'a özel mesaj atabilirsiniz yalan mı değil mi görürsünüz.!

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48

Karar : Hdd ban kaldırılmıştır. Karakterler banlı kalacaktır.

Konu Kapatıldı

Mahkeme Sona Erdi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...