Saegoth Banned

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Saegoth

The Knight Online Player
28 Haz 2015
6
0
1
Karakter Adı: Saegoth

Hesabın Kapatılma Tarihi: 28.06.2015

Hesabın Kapatılma Sebebi: Oto kutu

Savunma: Öncelikle TheKoGame ailesinden özür dileyerek başlamak istiyorum karakterime dc pre almıştım kc yetmediği için peri alamadım "lard orc" da buss kasıp satmak üzere oto kutuda karakterimi bıraktım peri almak için daha 2 saat bile kasamadan banlandım oto kutu kullandığım için özür dilerim yaptığımın yanlış ve hak yemek olduğunun farkındayım bu ramazan ayında bu güzel serverden mahrum kalmak istemiyorum karakterim açılması durumunda kesinlikle bir daha hile v.b programlar kullanmayacağım kullandığım oto kutuyu da sırf oyunda biraz daha hızlı ilerlemek için kullandım banlanınca insan pişman oluyor tekrarlamamak üzere özürlerimi iletiyorum inş. kabul edersiniz. Teşekkürler...

ParadiseKiLL

The Knight Online Player
31 May 2015
170
4
18
Mahkeme ile ilgilenen juri:paradiseKiLL

Açıklama:Hatanı anlaman iyi birşey HDD ban açılabilir.Ama insanların hakkını yediğin için karakter banlı kalmalı.

Karar:HDD ban açılabilir.

Saegoth

The Knight Online Player
28 Haz 2015
6
0
1
ParadiseKiLL' Alıntı:
Açıklama:Hatanı anlaman iyi birşey HDD ban açılabilir.Ama insanların hakkını yediğin için karakter banlı kalmalı.

Çok haklı olduğunu düşünüyorum hak yediğimin farkındayım bir hata yaptım bu oyunda ilk ve son hatamın olmasını istiyorum bunada söz verebilirim takibe listesine alın beni birdaha kesinlikle böyle bir hata yapmayacağım karakterimin acılmaması beni üzer dc pre aldım boşa gitmesini istemiyorum sonuçta oto kutu 2 saat kadar kullandım karakterimi 3 gün boyunca kendi emeğimle kastım genie harici hiç bir programda kullanmamıştım. hatalar yapılır affıda olması gerektiği yönündeyim tekar yaparsam süresiz banlayın ama bu karakterimi kaybetmek istemiyorum. Özür dilemekten başka elimden bişey gelmiyor pişmanım...

ParadiseKiLL

The Knight Online Player
31 May 2015
170
4
18
ParadiseKiLL' Alıntı:

Şuana kadar bu tarz kullanıcıların HDD banı açıldı. Senin direk banını açmak doğru olur mu sence ?

Saegoth

The Knight Online Player
28 Haz 2015
6
0
1
ParadiseKiLL' Alıntı:

Bir hata yaptım ve hatamın farkındayım affedilmek de edilmemek te mahkemenin kararı pişmanım o kadarını söyleyebiliyorum. Ama insanlara 2 ci bir şans verilmesi taraftarıyım oyuna tekrar sıfırdan başlamak istemediğim için karakterimin açılmasını istiyorum.

ParadiseKiLL

The Knight Online Player
31 May 2015
170
4
18
ParadiseKiLL' Alıntı:

Ne yazık ki karakterinin banının açılacağını düşünmüyorum. HDD banının acılması zaten 2. bir şans.

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Mahkemeyle ilgilenen yetkili : Duellona

Karar : Hdd Ban açılmasıdır, Karakter banlı kalacaktır. Diğer Juri üyelerimiz ve 24 saat içerisinde kullanıcının da itirazı dinlenecek ve gerekli işlem yapılacaktır.

Saegoth

The Knight Online Player
28 Haz 2015
6
0
1
Kararınıza olan saygım sonsuz ve teşekkürlerimi iletiyorum karaterimin açılmaması konusundaki kararınızda saygı ile karşılıyorum hdd ban açarak bana ikinci bir şans verdiğiniz için teşekkür ediyorum hdd ban açıldıktan sonra oyuna kaldığım yerden devam etmek istiyorum tüm Thekogame ailesine teşekkürlerimi suranım bu güzel oyunun en güzel şekilde ilerlemesi için artık elimden gelenin en iyisini yapıcam hileden başım bir kere yandı aynı hatayı ikincikez yapmayacağım bunun garantisini verebilirim şimdiden teşekkürler başarılarınızın devamını dilerim...

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Mahkemeyle ilgilenen yetkili : Duellona

Karar : Olumlu , hdd ve karakter banınız kaldırılmıştır. Hilesiz günler dileğimle

Mahkeme Sona Erdi

Konu Kapatıldı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...