Sell >> 4LaDyQuietN3ss 83 Level np'li Priest

4LaDyQuietNeSs

The Knight Online Player
22 Haz 2015
39
1
8

Nick - 4LaDyQuietN3ss 83 lvl Priest Itemli

[

Nation - Karus

Np - 732k

Full Skill- 70 72 74 75 76 78 80 Skilleri On

dual lego +2

dual limime +2

lbol +1

warrior pendant old

+6 ds

+6 lycaon

+5 ss

3x +7 cthin 2x shel set

+6 cthin dd

2k buf ac her şeyi bulunmaktardır

732 np var her gün yükselmektedir

Full Puss Valrky pathos kanat süresi 27 gün

War Pre 450 Saat

Oyun Içi Ulaşabilirsiniz Pm - 4LaDyQuietN3ss

Telefon 0554 833 02 17 Sadece Whatapp dan yada Mesaj Yolu ile görüşme yapılır.

Facebook'tan ulaşmak için
https://www.facebook.com/SoydaNtoLqa

Moderatör tarafında düzenlendi:

ScorDrag

The Knight Online Player
2 Tem 2015
107
1
18
Char güzel item güzel her şey güzel ancak sırf np var diye o kadar para eder mi takdiri sana birakiyorum. Makul bir fiyata çekersen ciddi aliciyim. He yok ben tok saticiyim zaten her gün pk mi atiyorum cukkali bi adam cikarsa da satarım diyorsan, Free bump for you mate.

fairstyle35

Banned
12 Haz 2015
51
1
8
Char güzel item güzel her şey güzel ancak sırf np var diye o kadar para eder mi takdiri sana birakiyorum. Makul bir fiyata çekersen ciddi aliciyim. He yok ben tok saticiyim zaten her gün pk mi atiyorum cukkali bi adam cikarsa da satarım diyorsan' date=' Free bump for you mate.[/quote']
Bu Sw de bu kadar np kas Sende Sat Kardeş - 190 K Np Itemli Asasa 280 TL veriliyorsa bu parada bu prieste verilir

4LaDyQuietNeSs

The Knight Online Player
22 Haz 2015
39
1
8
ScorDrag' Alıntı:
Char güzel item güzel her şey güzel ancak sırf np var diye o kadar para eder mi takdiri sana birakiyorum. Makul bir fiyata çekersen ciddi aliciyim. He yok ben tok saticiyim zaten her gün pk mi atiyorum cukkali bi adam cikarsa da satarım diyorsan, Free bump for you mate.
Kardeşim sırf np var diye demişsin ama Gb nin 2 tl olduğu bir serverda ne para edicek ? söyler misin en yakındaki np li çarlar 200k da 300k da bizim clan harici neye para isteyelim itemlerine mi tok satıcılık ile alakası yok zaten ben çara harcamışım 200 tl 250 mi satayım sana