Selling Karus King(Elit ASAS)

Chuff

New Member
22 Mar 2017
17
0
1
33
Charda 350K Np Mevcuttur.Charımı sıkıldığım için satıcam.Full Skill açıktır.Kral olduğu için haftalık 5K Kc verilmektedir ve bu yüzden charın fiyatı biraz farklı olarak satılacaktır.
Premium ve Pusların hala 250 Saati mevcuttur.Üstünde şu anda 2K Kc vardır.
Ciddi alıcı arkadaşların forumdan mesaj atmaları , oyun içinden '' Chuff '' pm atmaları yeterlidir.
:İtemler:
- +8 Rogue Chitin Set
- +6 Rogue Chitin DD Kafalık
- +7 Paper Und Set
- +3 Reb.Quest Shard
- +3 Reb CHD
- Old Elf Belt
- Old Skeleton Belt
- Old Agility Neck
- +1 Dual Lego ve Coc

ecomukk

New Member
17 Mar 2017
14
2
3
28
Adamı karus kral yapıyorsunuz , adam oyunu bırakıp gidiyor helal olsun size karus ırkı :)

Chuff

New Member
22 Mar 2017
17
0
1
33
İnsanlar ne kadar meraklı konuşmaya :) Kral olduğumuz günden beri çekemeyenler konuşup duruyo böyle , aha size gün doğdu alın charı kral siz olunda bakalım nasıl yönetiyorsunuz :)

ecomukk

New Member
17 Mar 2017
14
2
3
28
Chuff seni orman fantazisine dahil eden insanım ben, yeri gelir bir daha ederim , çekememezlik değil ırkını bırakıp gidiyorsun. beynini nasıl kullanıyorsun bilmiyorum ama kullanma şeklini değiştirmelisin.

Chuff

New Member
22 Mar 2017
17
0
1
33
Tez
Chuff seni orman fantazisine dahil eden insanım ben, yeri gelir bir daha ederim , çekememezlik değil ırkını bırakıp gidiyorsun. beynini nasıl kullanıyorsun bilmiyorum ama kullanma şeklini değiştirmelisin.
Kralken düzgünce konuşuyodum charı sattım.Şimdi artık öze dönme vakti geldi :) Senin o ormanda amına az koymadım dimi ? Irkının amına koyim kral olduğum dakikadan beri konuştunuz konuştunuz bıkmadınız charı sattım hala konuşuyosun . Beynin yok fikrin var , sabah uyan geç pc basına , annen kekini sütünü getirsin '' beynini kullanmayı ögren '' gibi sacma sacma laflar et , pm'den salak salak konuş , forumda saçma saçma konuş ... Arkadaşım sen ve senin gibilerde beyin olmadığı için bıraktım zaten , sizin gibi 3-4 tane it sürüsüyle ugrasmaktansa keyfime bakmayı tercih ettim . Kral olana kadar ağam paşam kardeşim , kral olduk ondan sonra 180 Derece döndünüz :) Tabi kral olmadan önce hepinizi kale aldım adam dedim ya , sikmedim sizi tek tek ondan oldu böyle . Neyse lafı fazla uzatıpta seni pc başında kudurtmıyım , annen baban kızar . Ama benden sana tavsiye bi ''Etek'' al giy öyle gez , cünkü mahalle karısından , köşebaşı ablalarından farkın yok :)

Arkadaşım artık susman gerektiğini anlamış olman lazım , bak ben gidiyorum sw'den.Peşimden havlasan ekime havlamazsan sikime .

ecomukk

New Member
17 Mar 2017
14
2
3
28
haha yok bizi kale almışın falan salla salla , senin gibi şeref yoksunuz salak bir insanı nasıl kral yaptılar ben ona şaşırıyorum ve aynı doğrultuda kendi ırkına ne kadar aşşağılık şerefsiz bir insan olduğunu yine kanıtladın , senle olaylarımız daha krallık yokken başladı yok kralım diye susuyordum falan ayağı yapma . :)