SENATORLUK SİSTEMİNİN SERVERE GELMESİNİ OYLUYORUZ

VENGEANCE

The Knight Online Staff
The Knight Online Staff
29 Mar 2017
26
1
3
29
Dikkate alicagiz Uygun görülürse gerekli bilgiyi vericegiz size

GoodByeKisS

Aktif Üye
Aktif Üye
18 Mar 2017
71
6
8
33
Ben şahsen hala kral seçimleri devam ediyor sanıyordum oyumu son anda kullandım uskodaki gibi relog attığınızda kral seçme ekranının gelmesi lazım. Ben inanıyorum en az 2 ırktandan da 300+ kişi oy kullanmadı.

ewil4242

New Member
13 Mar 2017
5
2
3
32
ulen siz kendii kendinize mahkeme kurmussunuz bunu isterse oyun yönetimi gm ler oylar siz kafanıza göre neyin anketini yapıyorsunuz yenildiniz yediremiorsunuz. (dely42)

Ogulcanegem

Member
20 Mar 2017
57
0
6
37
Beyinsiz senatörlük sadece seçim kaybedildi diye istenmez kral seçilir ırkına bir yararı olmaz senatörlük ozaman devreye yine girer , bu üstelerin genel hakkıdır o yüzden krallık sistemi nasıl geldiyse senatörlük de onunla birlikte gelmek zorunda .

ReturnOfGumbo

Member
12 Mar 2017
29
3
8
32
Yahu hangi ko da böyle birşey var devlet meselesine getirdiniz konuyu.Alt tarafı krallık ne aç gözlü insanlarsınız hayırlı olsun deyin saygı duyun insanlara.Ben kimseyi tanımıyorum ve yıllardır Knight oynuyorum böyle saçma bir düşünce görmedim.
Hayırlı olsun diyip geçin çocukca işler yapıyorsunuz.

Coffee

New Member
5 Nis 2017
1
1
3
28
gereksiz bir sistem. böyle bir sistemde genel anlamda objektif davranılmaz. oyuncu daima çevresini koruyacaktır. bırakın bu işi yetkililer halletsin. geçiniz.

ewil4242

New Member
13 Mar 2017
5
2
3
32
hazmedemidiler bunlar soda war içerseniz hepinize soda ısmarlıcam adam bileğinin hakııyla aldı tekrardan hayırlı olsun kardeşim kekikk.

odunadam

New Member
18 Mar 2017
6
3
3
Sizin derdiniz kendi içinizden adam çıkmaması kral adayı çok sıkıntılı biri ise gm ye şikayet et onlarda değerlendirir. Adamlar bi şekilde kral olmuş daha ne bokunu çıkarmaya çalışıyonuz

willowed

Active Member
24 Nis 2022
196,128
0
36
36
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо

willowed

Active Member
24 Nis 2022
196,128
0
36
36
audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.rugeartreating.rugeneralizedanalysis.ru generalprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ruhangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ru hardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.rujournallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.ru keepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ruknowledgestate.rukondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.ru lactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.rulanguagelaboratory.rulargeheart.rulasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.ru learningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.rumailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.runameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ru obstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ruonesticket.rupackedspherespagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.rupapercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ruquasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.ru railwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.rureadingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.rurectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.ru secularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.rusemifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.rustungun.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.rutuchkasultramaficrock.ruultraviolettesting.ru