SeriKatiLLL ' in banının açılmasını talep ediyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ensarakcin

The Knight Online Player
8 Kas 2015
4
0
1
Karakter Adı:SeriKatiLLL Hesabın Kapatılma Tarihi:08.11.2015 Hesabın Kapatılma Sebebi:Bdw'de wh kullanılması Savunma:Böyle bir şey asla yapmadım. Her şeyi kontrol edebildiğinizi söylüyorsunuz ama bilgisayarıma bakarsanız en ufak bir hile programına dahil rastlayamayacaksınız. Descent skilini herkes bilir. Party chatten slayt yapacağım ve bir warrior bana descent olsun dedim ve oyundaki kısa süreli laglardan dolayı charım diğer kullanıcılarda karşı ırkın townuna çıkmış göründüğü için bir warrior bana descent oldu ve yukarı çıktı. Ben de o kişiye descent oldum ve yukarı çıktım. Hiç bir hile program kullanmıyorum. Lütfen partyden yazılan yazıları okuyun. Emeğime yazık edemem. Zaten bu hareketi yapmamın; karşı ırkın townunda atak yapamadığım için karşı ırka hiç bir şekilde bir dezavantajı yoktur. Bu hareketi yapmamda hiç bir art niyet yoktur. Banımın açılmasını talep ediyorum. Bir daha böyle bir şeyi asla tekrarlamayacağıma söz veriyorum.

anlclk

The Knight Online Player
9 Kas 2015
2
0
1
1.si arkadaşın da dediği gibi karşı ırk townuna çıkmak ona bişey kazandırmaz.Anlık slaytlar ve ekran bugları nedeni ile böyle şeyler her oyuncunun başına gelebiliyor.Özellikle pklarda çitlerin içinden geçiyor gibi gözüken oyuncular vs.Bu tür şeyler ksc alıp buraya atsak serverin yarısı ban yer zaten.Arkadaşın logları kontrol edilmeli bence ve herhangi bi program kullanmıyorsa açılmalıı

KKadiRrR

The Knight Online Player
27 Eki 2015
76
0
6
Herkesin başına gelebilecek bi olay bu tarz yanlış anlaşılmalardan dolayı haftalardır verilen emeğin bi anda gitmemesi için adminlerin arkadaşın savunmasını dikkate alip inceleyerek en doğru kararı vermesi lazım diye düşünüyorum.

musty

The Knight Online Player
9 Kas 2015
1
0
1
Adminlerin cara bakmadan böyle rastgele banlari atmalari cok sacma bir anlik ekran bugundan olusan ss bakilip ban atilmasi isin kolayina kacmaktir olayi inceleyip görevlerini düzgün ve ilgili davranilmali

WestCo4st

Juri Seviye 1
22 Eki 2015
88
5
8
32
Konu ile ilgilenen jüri: WestCo4st

Açıklama: Tabiki arkadaşlarınızın sizleri savunması güzel birşey ancak wall hack olmasa dahi bdwlerde descent kullanara yukarı çıkmakta tartışmalara sebep olacağından dolayı ban sebebidir bilginize böyle bir ksc ile gelindiğinde Game Master arkadaşları görevlerini yaptılar diye eleştirmeniz yersiz olur. Ancak suçu çok ağır olmayan ve bundan pişmanlık duyan arkadaşlara ikinci bir şans her zaman tanıyoruz sizde pişmanlık duyduğunuzu zaten belli etmişsiniz.

Karar: Ban durumunun kaldırılmasında bir sakınca görmüyorum kişi zaten aynı hatayı birdaha yapmayacağının sözünü vermiştir. Son karar Game Master arkadaşların takdirindedir.

AlcoholicsZRQ

Juri Seviye 1
20 Eki 2015
104
4
18
Konu ile ilgilenen juri : AlcoholicsZRQ

Açıklama :
Karakterinde Hile tespit edilmiştir ve gm takibi sonucunda karakterin banlanmıştır. Karakterinin gerekli cezanın uzatılmasını talep ederek gereken süre zarfında karakterinin açılması uygundur. Son karar oyun Yöneticileri vericektir

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Mahkemeyle ilgilenen yetkili : Duellona

Herhangi bir yanlış anlaşılma yoktur, bdw de tp,descent,wh her türlü yolla karşı ırk'ın town'una çıkmak ban sebebidir.

Karar : Juri kararı uygulanmış, karakter banı 48 saat sonra açılacak ve konu kapatılarak kabul edilenler bölümüne taşınacaktır.

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Mahkemeyle ilgilenen yetkili : Duellona

Banınız kaldırılmıştır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...