Server Liste Ekranında Disconnected From Server Hatası

reseagle

The Knight Online Player
22 Haz 2015
6
0
1
Başlıktan da anlaşılacağı üzere oyuna giriyorum, knight online serverına tıklıyorum. Bağlana basar basmaz dc hatası alıyorum. Daha oyunu indirip hesabı acalı 1 saat oluyor. Sorun nedir acaba? Dns ayarını da yaptım.

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
KnightOnline.exe yi silin www.acmeupdate.com sitesini açın, server online yazısını görüyorsanız. Launcher açarak veya server.ini 1912 yapıp 1913 patch çekerek Tekrar girişi deneyin. Eğer oda olmaz ise Modeme Restart atıp dns adresinizi 4 2 2 6 / 4 2 2 4 olarak değiştirmeyi deneyin. Sorun Çözülecektir.

reseagle

The Knight Online Player
22 Haz 2015
6
0
1
Duellona' Alıntı:
KnightOnline.exe yi silin www.acmeupdate.com sitesini açın, server online yazısını görüyorsanız. Launcher açarak veya server.ini 1912 yapıp 1913 patch çekerek Tekrar girişi deneyin. Eğer oda olmaz ise Modeme Restart atıp dns adresinizi 4 2 2 6 / 4 2 2 4 olarak değiştirmeyi deneyin. Sorun Çözülecektir.
Yok yaptım hepsini bir gelişme olmadı. Siz en iyisi oyunun patchli vs. son halini klasör olarak zipleyip koyun internete de çekelim. Yoksa oyuna girilebilecek gibi değil.

suikastci

The Knight Online Player
23 Haz 2015
1
0
1
34
Duellona' Alıntı:
@Duellona Aynı sorun bende de var. Dediklerini uyguladım düzelmiyor.