Şimdiye Kadar İzlenimlerim Ve Bazı Buglar

xtragyne1st

New Member
21 Mar 2017
7
0
1
30
Merhaba Yönetici Arkadaşlar

1 Haftadır server de online durumdayım ve bazı gözlemlerimi ve düşüncelerimi sizlerle paylaşmak istedim.
Öncelikle korktuğum gibi gb yağmuru olmadı server de bu bizim için güzel bir durum.Çoğu oyuncuyu oyuna bağlıyor.Gelelim gözlemlediklerim sorunlara belki çoğu üye belki bunların farkındadır bnde tek konuda toplamak istedim.

*- Ko panel üyelik alırken şifre girdiğimiz yer ******* gözükeceğine yazdığın şey gözküyor bu ciddi bi sıkıntı ki
hele hele kabalık ortamda oynayanlar için daha büyük sıkıntı..
*-Oyun içerisinde Archieve Sistemi mevcut fakat işlevi yok bütün görevler tamamlanmış durumda ama ödülleri alınamıyor.Eğer çok büyük bi sorun yoksa görevleri kendimiz yapıp hediyeleri ve unvanları kasarak almamız hem rekabeti arttırır hemde bi fark oluşturur.Ayrıca ödüller alınırken ERROR Code şeklinde bir hata veriyor.
*-Maden yaparken rpr gelmeden daha belli bir süre sonra item ve exp toplamayı kesiyor ve rolg atmamız gerekiyor can sıkıcı bir durum sonuçta meden afk olduğumuzda çok büyük olmasa da farm yapılabilicek bi bölge charın boş durmasından iyidir.
-*Yine maden de normal mattock ile golden mattock arasında çok büyük bir fark yok.Sonuç da bir fark olması gerekmektedir ki zamanın da usko da da böyle idi.Bu şekild golden mattock vericek olan kc boşa gitmiş oluyor.
*-Drop oranları çok dengesiz bunu belirli slotlarda düzenli yapmak hem yeni gelen oyunculara hemde slotların canlanmasına olanak sağlar bu benim düşüncem.Dropları grup halinde ayarlamak işimize yarıyabilir.
Tabi ki değerlendirme sizin.
*-Sanırım bazı arkadaşların monsterden drop alamama gibi sorunları olmuş bende denemedim çıkan itemi alamamışlar.sorun deşkil edembilir.
*-Monster kasan arkadaşlar için bu itemin üst üste binmesini sağlamak onların çok işin yarıcaktır.Üstümüzün dolması engellenmiş olur.
*-BDW sorunundan çoğu kişi şikayetçi girdiği gibi kaybediyor yada kazanıyor.Ptlerde eşitsizlik mevcut.

Şimdilik görüşlerim bunlar server yönetimine yardımcı olmak amaçı ile açılmış bi konudur.Kesinlik şikayet veya karalama olarak düşünmeyin zaten kendim de serverde oynuyorum ve devam edeceğim iyi oyunlar.. :))

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
******** OLARAK görünmemesi sorun teşkil etmez, ayrıca captcha dogrulama eklendi oraya sorun olmayacaktır.

Achieve sistemi bilerek pasif hale getirilmiş durumda MS yi farm yaparak kasmanız için.

Mattocklarda %10 fark var gemlerde ayrıca 2x durability ekli goldende. Üst dolmama cabası.

Dropları durmadna optimize ediyoruz logları takip edip ne hatamız var görebiliyoruz.

Bdw farmda kaynaklı o ilerleyen zamanlarda kendisi oturacaktır.

Değerli görüşleriniz için teşekkürler.