Son Bir Şans

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

XperiaTheMeTeoR

The Knight Online Player
4 Tem 2015
3
0
1
Karakter Adı:XperiaPoYRaZ50

Hesabın Kapatılma Tarihi:02.07.2016

Hesabın Kapatılma Sebebi:Oto Maden

Savunma:Kardeşim Arkadaşım poyraz banlandı ben XperiaFamily başkanıyım ve serverden çok memnunuz koxp kullanan 2 arkadaşımız banlandı haklısınız ama 1 arkadaşım maden koxptan banlandı asla ve asla başka bir şey yapmadı ve asla tekrarı olmucak serverde kalıcı devamlı ve legal user olarak çok uzun sure oynucaz sayılı mage teamlardan birisiyiz ve ilerde çok büyük bir aile olacağız şuan 2 party düzenli onlineyiz ama kemik kadromdan adam banlandı sizden son bir şans talep ediyorum lütfen clanım adına özür dilerim bir daha asla her hangi bir şikayet vs.. hiç bir olumsuz da davranış olmucak sizden son bir şans talep ediyorum o kadar char banlandı açıldı ve sadece madenden ban yedi arkadaşlarım ve ben clanca gereken dersi aldık lütfen talebimizi dikkate alın sayın jüri üyeleri Özür Dileriz tekrarlanmıcaktır.

AliMUTLU

Juri Seviye 2
5 Haz 2015
365
4
18
Mahkemeyle ilgilenen juri : AliMUTLU

açıklama : ortada haksız kazanç vardır hdd ban kaldırılabilir fakat karakter banlı kalmalı.

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Mahkemeyle ilgilenen yetkili : Duellona

Karar : Hdd ban kaldırılmasıdır , karakter banlı kalacaktır.

Itirazınız olabileceği için konu açık bırakılmıştır , eğer itirazınız varsa 24 saat içerisinde konu altından yazmalısınız.

Sexyyyy

Juri Seviye 2
2 Haz 2015
221
12
18
27
Mahkemeyle Ilgilenen Jüri:Sexyyyy

Açıklama:Oyunda bir emek hırsızlığı var ve hem hdd banın açılması ve karakterin açılması yanlış olur çünkü kullanmıcak olsanız bile haksız bir kazançla başlangıç yapmış olacaksınız ve o sizin kolayca maden yaptıgınız illegal programlar yerine emek veren 2 3 pcden girip saatlerce başlarında bekleyen kardeşlerimizin emeğine geçmiş oluyorsunuz.

Karar:HDD ban açılabilir ama karakterler banlı kalabilir.

Aeglos

Juri Seviye 1
19 Haz 2015
72
1
8
32
Mahkemeyle Ilgilenen Juri : Aeglos

Açıklama : Oyunda haksız kazanç ve emek hırsızlığı vardır. Karakterin banının kaldırılması büyük bir ödül olur bu oyuncuya ve diğer oyuncuları bu duruma teşvik edebilir.

Karar : HDD ban kaldırılabilir. Karakterin kesinlikle Banlı kalması gerekmektedir.

NascioReguLatory

The Knight Online Player
2 Tem 2015
44
1
8
Mahkemeyle Ilgilenen Juri : NascioReguLatory

Açıklama : XperiaFamily'i sürekli CZ'de exp kasarken ve Pk atarken görüyorum. Serverda ciddi anlamda emeklerinin olduğunu da biliyorum. Herhangi bir illegal durumlarına da rastlamadım. Bi anlık boşluğuna gelip açtığını düşünüyorum. Yaptığı savunmadan da pişmanlığı görülmektedir..

Karar : HDD ban kaldırıldığı takdirde karakter ban da kaldırılabilir. Son karar GM'lere aittir.

zencefil

The Knight Online Player
5 Tem 2015
2
0
1
Bende XperiaFamily Teamındayım Arkadaş Çok pişman Ve Bi Şans Vermelisiniz Bence Sadece 1 Şans 2. Sefer Olursa Karakter De Silersiniz. Ama 1 Şans Vermede Fayda Var. Çünkü Serverin Böyle Online Ve Sağlam Adamlara Ihtiyaacı Var.Bir Hata Olmuş. 2. olursa Ben Kefilim Benim Charımıda Banlarsınız. Saygılarımla.Iyi Çalışmalar..

XperiaTheMeTeoR

The Knight Online Player
4 Tem 2015
3
0
1
Bizim için sorun yok tekrar kasarız bir şekilde çünkü devamlı ve legal user olacağımızı söyledim size ama sayın jüri üyeleri tekrar bi düşünmenizi ve biraz insaflı olmanızı talep ediyorum...

zencefil

The Knight Online Player
5 Tem 2015
2
0
1
themeteor ve jüri üyelerim birşey paylaşmak istiyorum sizinle arkadaşımız kc alarak lwl kastı ve lwl kastıkdan sonra yine kc alarak dc pre aldı. ve itemde bastı biraz skillerini actı itemini azda olsa dizdi pk hazırlanırken team olarak böyle birşeye karşılaştık ve çok geriledik biz hdd ban açılır dediniz teşekkür ederiz. Ama yeni bir çhar kasmak 2 ay alır ve clan bi 2 ay daha geriden gelir ben illede açılsın demiyorum ama jüri üyelerimiz tekrar düşünüp bu ramazan ayında moral bozmayalım. genede jüri üyelerimiz ne karar verirlerse saygı duyuyorum teşkürler iyi çalışmalar.

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Mahkemeyle ilgilenen yetkili : Duellona

Karar : Olumlu, Jurilerin kararlarıda göz önünde bulundurularak ve Pk alanında koxp kullanmadığınız için banınız kaldırılmıştır. Yaklaşık 4 günlük mahkeme süresinin sizi hileye teşvik etmemesi dileğimle.

Mahkeme Sona Erdi

Konu Kapatıldı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...