START' dedikten sonra TEPKI vermemesi.

Furrky

The Knight Online Player
13 Haz 2015
20
0
1
Merhabalar,

Windows XP Sp3 Işletim sistemine sahibim. Oyuna girmek için launcheri açtıktan sonra Start dediğimde ya tepkisiz kalıyor ya da saliselik ekran gelip gidiyor. Yaklaşık 2-3 Gündür bunun çözümünü aramaktayım kimseyi rahatsız etmemek için fakat böyle bir yere varamadım. Umarım yardımcı olursunuz, teşekkürler.

ToluBey

The Knight Online Player
17 May 2015
118
2
18
Merhabalar,
Windows XP Sp3 Işletim sistemine sahibim. Oyuna girmek için launcheri açtıktan sonra Start dediğimde ya tepkisiz kalıyor ya da saliselik ekran gelip gidiyor. Yaklaşık 2-3 Gündür bunun çözümünü aramaktayım kimseyi rahatsız etmemek için fakat böyle bir yere varamadım. Umarım yardımcı olursunuz, teşekkürler.
Yapacağın yolu söylüyorum

Bilgisayarım > Özellikler > Gelişmiş > Veri Yürütmesi Engellemesi > Seçtiklerim dışında kalan tüm windows programları ve hizmetler için DEP'i aç sonra tamam diyip reset at bilgisayara tekrar ayrı yeri aç Ekle tuşuna bas launcheri bul ekle tamam de oyuna sorunsuz gir

Furrky

The Knight Online Player
13 Haz 2015
20
0
1
3gündür araştırdığımı söylemiştim. Onları yaptım her yolu denedim olmuyor. Yinede teşekkür ederim win7 kurucam artık birde öyle deneyeceğim.