SunGhaJun >> Eslantta Ban

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ka4n

The Knight Online Player
22 Tem 2015
16
0
1
Karakter Adı : SunGhaJun

Hesabın Kapatılma Tarihi : 22,07,2015

Hesabın Kapatılma Sebebi : Oto kutu

Savunma :

Merhaba ;

Öncelikle kolay gelsin. Yukarıda belirtmiş olduğum tarihte charım ban yemiştir. Uzun bir süredir birlikte kastığımız kişilerle eslant tb slotunda kasıyorken, charımda oto kutu aktif olduğu için ban yedim. fakat ben koxpla ne sh yada wh açtım nede czde illegal bir biçimde birini kestim. Her ne kadar yaptıgım, kimseye zararı olmayan bir durum olsada , illegal bir duruma karıştıgımın farkındayım. Ayrıca Bilgisayar da engellenmiş durumda. Arkadaşlarımdan kısa bir süre bile olsa ayrı kalmak istemem. Sizlerden nacizane ricam ; charımın banını açmanızdır. Böyle bir durumun tekrar yaşanmıyacağını sizlere temin ederim.

Ilgi ve alakanız için şimdiden teşekkürler.

iyi günler , iyi çalışmalar.

Moderatör tarafında düzenlendi:

AliMUTLU

Juri Seviye 2
5 Haz 2015
365
4
18
Mahkeme ile ilgilenen Juri : AliMUTLU

açıklama : Ortada haksız kazanç olduğunu düşünüyorum.bu yüzden charın itemlerinin silinip öyle açılması taraftarıyım

karar : olumlu.

ka4n

The Knight Online Player
22 Tem 2015
16
0
1
Vermiş olduğunuz karara saygı duymaktan başka bişe gelmez elden. fakat ben haksız kazanç sağlayacak ne np kastım nede item. sadece mana paralarımız çıksın diye düşen itemleri topladık. ama genede karar sizindir.

ilgi ve alakanız için teşekkürler

Fragma

Juri Seviye 1
17 Haz 2015
331
3
18
29
mahkemeyle ilgilenen Juri : Fragma

Açıklama : Neticede illegal bir program oto kutu açıkmış karakterinizde

Karar : Olumsuz

KAVGAM

The Knight Online Player
22 Tem 2015
3
0
1
En yakın vakitte banını açılmasını bekliyoruz.

Beweis Umwelt.

KAVGAM

The Knight Online Player
22 Tem 2015
3
0
1
AliMUTLU' Alıntı:
açıklama : Ortada haksız kazanç olduğunu düşünüyorum.bu yüzden charın itemlerinin silinip öyle açılması taraftarıyım

Ben jurilerin kişisel problemlerini buraya yansıttıklarını düşünüyorum Fragma ile birlikte sizi.

Ortada haksız kazanç ile ilgili bir durum söz konusu değil.

Karakterin itemleri silinmesi veya bu sebepden dolayı ban açılmaması takdirde serverdan " Beweis Umwelt " olarak çekilme kararı almış bulunmaktayız.

"Yetkili" arkadaşların alacakları kararı sağ duyu ile yaklaşmasını umuyoruz.

atalay22

The Knight Online Player
21 Haz 2015
41
0
6
32
BeweisUmwelt clanına sadece user değil gmlerinde garezi olduğunu düşünüyorum edildiğimiz tehdit resmini koyarken bile haksız duruma düşüyoruz çok normal.

atalay22

The Knight Online Player
21 Haz 2015
41
0
6
32
kaç multi vb. kişilerin banı açıldı , aynısını arkadaşımız için bekliyoruz.

physco.1905

The Knight Online Player
23 Tem 2015
2
0
1
O partide kasanlardan birisiydim bizzat ben aldım kscsini ben attım eğer ben 550kc verip peri alıyorsam sende alıcaksın bu haksız kazançtır gereğinin yapılmasını istiyorum illegal e yer yok bu serverde teşekkürler

ka4n

The Knight Online Player
22 Tem 2015
16
0
1
physco.1905' Alıntı:
O partide kasanlardan birisiydim bizzat ben aldım kscsini ben attım eğer ben 550kc verip peri alıyorsam sende alıcaksın bu haksız kazançtır gereğinin yapılmasını istiyorum illegal e yer yok bu serverde teşekkürler
ben sabahın 8inden ban yediğim ana kadar o ptdeydim. sen hangi periden bahsediyosun. 550kc verip peri alıyomuş. 9 10 saat kasıldım peri falan görmedim ben. vardı da sanırım o gün izin günüydü. kişisel çıkarlarınız yüzünden insanlarla uğraşmayın. slotuna ks mi attım ? ms mi çektim ? küfür mü ettim ? wh mi açtım ? sh mi açtım ? czde birini mi kestim ? saydıgım illegal durumlardan hangisini yaptım ? . kaldı ki arkadaşlar ricada bulundu. mana paralarımız çıksın diye açtım. bu işi karşılıklı çıkar ilişkisine dönüştürmek istemıyorum. o yuzden sende böyle bi tavır içerisinde bulun ve oyununa bak. şu sw de illegal biçimde bişeyler edinecek en son kişiyim merak etme.

iyi oyunlar.

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Mahkemeyle ilgilenen yetkili : Duellona

Karar : HDD BAN kaldırılması yönündedir, karakter banlı kalacaktır.

Konu açık bırakılmıştır.

ka4n

The Knight Online Player
22 Tem 2015
16
0
1
Duellona' Alıntı:
Karar : HDD BAN kaldırılması yönündedir, karakter banlı kalacaktır.

Konu açık bırakılmıştır.
hdd ban kaldırıldığı için teşekkürler. fakat charımın banlı kalmasını anlayamadım. bu konudaki anlayışınızı beklıyorum. affedilmesi durumunda tekrar yapmayacağımın garantisini veriyorum. dediğim gibi kimseye zarar vericek bir durum ortaya koymadım. insafiyet çercevesinde tekrar düşüneceğinizden şüphem yok. teşekkürler

ka4n

The Knight Online Player
22 Tem 2015
16
0
1
hdd ban kaldırıldığı için teşekkürler. fakat charımın banlı kalmasını anlayamadım. bu konudaki anlayışınızı beklıyorum. affedilmesi durumunda tekrar yapmayacağımın garantisini veriyorum. dediğim gibi kimseye zarar vericek bir durum ortaya koymadım. insafiyet çercevesinde tekrar düşüneceğinizden şüphem yok. teşekkürler

citizenkane

The Knight Online Player
23 Tem 2015
37
0
6
[h=2]SunGhaJun bizim için çok değerli bi kardeşimizdir.aramıza biraz geç katılmıştır muhtemelen periden haberi yoktu çünkü yıllardır 1299 oynuyan bi clandık.mahkemede kabül edilenlere bakıyorum da burda gösterilen muamelenin yanlış olduğunu görüyorum.SunGhaJun kardeşimizin yaptığı tabiki de çok daha yanlış ama herkes ikinci bi şansı hakeder.bunu bi tehdit olarak algılamayın ama clan liderimiz de belirtmiş eğer ban açılmayacaksa serverden çekilme kararı almış bulunmaktayız.gerçekten juri olayı bence yönetim tarafından alınmış en yanlış karardır çünkü user içi kavga bu kadar çokken jurilerin taraflı düşündüğü aşikâr'dır.çabuk ve kesin bi karar bekliyoruz.herkese hayırlı günler.[/h]

physco.1905

The Knight Online Player
23 Tem 2015
2
0
1
Şahşen arkadaşın banı kaldırıldığında ben tekrar peri almayı düşünmem nasıl olsa oto kutu illegal değilmiş jüriler kararınızdan dolayı size teşekkür ediyorum hdd ban kaldırılsın ama karakter banlı kalsın.

ka4n

The Knight Online Player
22 Tem 2015
16
0
1
yöneticilerden rica ediyorum. arkadaşın charına bakarmısınız oyuna başladığından bu yana peri alınmış mı ?

citizenkane

The Knight Online Player
23 Tem 2015
37
0
6
ulan banın açılması demek oto kutunun legal olduğunu anlamına geliyor yoksa 2. bi şans verilmesi anlamına mı ? güzel güzel konuşalım diyoruz olmuyor ne boş beyinsin sen ya.bian önce karar verilsin ban açılacak mı açılmayacak mı oturduk bekliyoruz

ka4n

The Knight Online Player
22 Tem 2015
16
0
1
foruma üyelik dahi almamış insanlar , sırf oyun içi çekişmelerinden dolayı ss alıp gönderip burda da konunun ardından yorum atıyolar deli gibi. diğer bir konumda anlattıgım gibi. ben kimsenin dengi olmaya çalışmıyorum. kimse de benim dengim değil. o yuzden attın ss ini çekil kenara laf uzatma.

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48

Karar : Olumlu, ban kaldırılmıştır. Hilesiz oyun ve tekrarlanmaması dileğimle.

Mahkeme Sona Erdi

Konu Kapatıldı

AliMUTLU

Juri Seviye 2
5 Haz 2015
365
4
18
AliMUTLU' Alıntı:

Seni tanımam etmem ne gibi kişisel problemim olabilir. Millet oto kutu için 550 kc verip peri alıyor sen illegal oto kutu kullanıyorsun nasıl oluyoda bir haksız kazanç olmuyor neyse banın açılmış hayırlı olsun ben sadece düşüncemi belirttim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...