The Knightonline Game in Haksız Banned uygulaması

jacabo

The Knight Online Player
14 Tem 2015
39
0
6
The KnightOnline Game in oyun içerisindeki veri tespitlerinin Tamamen hatalı olduğuna inanmaktayım. doğru verilere dayanmayan asılsız tespitlerle banned yapılmaktadır. Sorunların ivedi olarak çözülmesi gereklidir. Bir çok oyuncu bu konudan muzdariptir.

Banned sebeplerinde talep edilmesine rağmen hiçbir cevap verilmiyor.

Madem banned yapılıyor sebeplerinide net olarak tarih ve saatleri ile kanıtlı olarak sunulması gerektiğine inanmaktayım.

Örnek verecek olursak en basitinden 3 adet karakterim 3 farklı pc lerden oyuna online oluyordu ve 3 üde banned oldu.

sunmaları gereken veriler çok basit aslında aşağıdaki gibi

~~Mac ID - HDD - IP - Online olma zamanı - Karakter ismi

Temiz oyunlar dilerim

jacabo

The Knight Online Player
14 Tem 2015
39
0
6
Gm Arkadaşımızın bana sunduğu Tarih ve saatler belirtilmiştir. Tarih ve saatlerden aynı anda giriş yapmadığım Açık ve net olarak görülmektedir. Artık Gerisini PLayerlara ve Üyelere bırakıyorum.

hojja

The Knight Online Player
24 Haz 2015
47
0
6
Aynı tarihte hiç giriş yok aslında. Neden böyle bir karar alınmış şaşırtıcı.

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
5 Defa uyarıldıktan sonra ban yediğinizdemi konu açıyorsunuz, uyarıldığınız zaman forumdaki açıklamalarımızı okuyabilirdiniz sistem hatalı demek yerine.

Amonisis

The Knight Online Player
14 Tem 2015
11
0
1
Sayın Gm haklısınız , arkadaşımız ve biz bunun farkında degildik bu konu hakkında hiç bir şey bilmiyorduk, son derece ciddiyim , bir de facede okumustuk aynu ip uzerinden 5 char acılabilir diye, simdi evde bilgisayar var 3 tane evde durustce bilgisayarlarımızdan girip oyun oynuyoruz, ve theknightonline ı çok sevdik biz buraya grupca durust bir oyun diye geldik sayenizde cok guzel zamanlar geçirdik oyunda, oyunun açıldıgı gunden beri oyundayız, oyuna guvendik para yatırdık, cash çektik , emek harcadık gunlerce ve inannın hiç bir hile sahtekarlıga baş vurmadık. Sadece tum samimiyetimle soyluyorum ne arkadaslarımız ne de biz bu konu hakkında bilgiye sahip degildik, anlamakta bile guçluk çektik. Burada hatamızı kabul ederiz. Inanın sadece durust bir oyun diye geldigimiz bu oyundan neden boyle bir şey yapalım. Hakan arkadasımız bile ne kadar durust bir oyun diye gurur duyuyordu? Her hileden nefret eder. Sadece bir bilgisizlik soz konusu tarafımızdan. Clanımı pk icin PARS a devretmistim: :( bize yardımcı olursanız cok seviniriz sayın gm. Teşekkur ederim her sey için. Saygılarımla,

jacabo

The Knight Online Player
14 Tem 2015
39
0
6
tarafıma herhangi bir şekilde hiçbir uyarı mail i ulaşmadı, Şu da ayrı bir konu Ben 3 farklı pc den girdiğim için oyuna hiçbir şekilde kural ihlali yapmadım. Size bilgisayarlarımın fotoğraflarını sunuyorum artık daha ne yapabilirim bilemiyorum

Teşekkür ederim

jacabo

The Knight Online Player
14 Tem 2015
39
0
6
Bir bilgisayardan çıkıp diğer bilgisayardan aynı karakteri oyuna aktif edemez miyiz yani ben bann sebebi olacağını hiç ihtimal vermedim açıkçası bu olayın

Amonisis

The Knight Online Player
14 Tem 2015
11
0
1
Sanırım Hakan oyleymiş yani bir bilgisayardan bir char ile girilecekmiş oyuna, bende bunu bilmiyordum şimdi ogrendim, 1 bilgisayarla 1 char giriş yapacakmış , bu yuzden sorun olmuş, charı cıkarıp diger charı aynı bilgisayarda aktif edersen banlanıyormussun, Biz bunu bilmiyorduk .

jacabo

The Knight Online Player
14 Tem 2015
39
0
6
eğer öyle ise bu kabul edilemez bir kural hatasıdır.

jacabo

The Knight Online Player
14 Tem 2015
39
0
6
Düşünseniz ya bir "cafeye gidiyorsun senden önce elemanın biri karakter aktif ediyor. cafeye gidiyorsun aynı pc den oyuna aktif oluyorsun. direkt banned. adalet bunun neresinde ?

lBscPlyrl

The Knight Online Player
28 Haz 2015
66
1
8
uyarı mesajlarını aldıgınız anda hepsinin mesajlar acık bir sekilde ss'ini almanız yeterli olucaktır banı actırmak için ondan dolayı isterseniz degiştirebilirsiniz sonucta bizde clanca oynuyoruz yeri gelince ortak prieste yeri gelince ortak asas'a giriyoruz.

Amonisis

The Knight Online Player
14 Tem 2015
11
0
1
Arkadasımız genelde işte oluyordu, uzun mesai saatleri var, vardiyalı calısıyor , charlar dc yemiş olabilir , uyarı mesajlarını gormemiştir , 3 bilgisayarından girdigi 3 ayrı charıı var, degistirerek haliyle giriyor oyuna , sayın gm mimizin gonderdigi dokumanda da goruldugu gibi ayrı tarihde , ayrı saatte online oluyor, arkadasımız, boyle mesajı gorseydi , tabiiki konu ile ilgilenirdik, bu konu hakkında bilgiye yeni sahip oluyoruz. Ama Gm mimize guvenimiz sonsuz. Bu sorunu mutlaka halledecektir.

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
jacabo' Alıntı:
tarafıma herhangi bir şekilde hiçbir uyarı mail i ulaşmadı, Şu da ayrı bir konu Ben 3 farklı pc den girdiğim için oyuna hiçbir şekilde kural ihlali yapmadım. Size bilgisayarlarımın fotoğraflarını sunuyorum artık daha ne yapabilirim bilemiyorum
Teşekkür ederim
Önce yazdığım yazıları okuyun. Uyarı mesajları nerde fotoğrafta ? Ekranlarda uyarı mesajları yok ?

Amonisis

The Knight Online Player
14 Tem 2015
11
0
1
Sayın Gm her şey icin cok tesekkur ederim. Emeklerinize saglık.