TheImmortaIs REAL NPT

IamTiGeR

The Knight Online Player
28 Eki 2015
37
0
6
:) Güzel video elinize sağlık. Ancak bu pk işleri değişik şeyler . Bir gün bir günü tutmuyor. Eminim ki video alsaydık bizimde elimizde böyle birden fazla video olurdu. Amacım polemik yaratmak değil yanlış anlaşılmasın. Yinede zorlu rakipler her zaman iyidir :)

Iyi oyunlar

Iyi forumlar

rockhorizon

The Knight Online Player
15 Eki 2015
59
5
8
IamTiGeR senin gibi iyi insanlara ve doğru insanların yaptığı yoruma her zaman saygım var benimde amacım polemik yaratmak değil polemiği sizin clan başkanınız yarattı bende polemiği bitirdim bu kadar basit kardeşim

ChivasRoger

The Knight Online Player
11 Kas 2015
17
0
1
Bak göt oglanına bk neden kendinin npt oldugun vidioyu koymadın oraya ? Varsa götün go 3 w 3 hadi yemiyormu playersin ya hadisene olum player item tanır mı item farkı diyor ben sana verim bizim saglam dedigin charları onlarla gelin yine kesemezsin sen beni bizim eski ekip olsa senin agızını bu kadar actırmazdım cektigi sadece 1 vidio birde gelmiş götü tavan yapmış . Senin ne oldugunu bu sw de herkez biliyor mesele HIRSIZ oldugunu milletin charına girip item aldıgını ... Beni ts ye cagırıp duzgunce konusurken 4 kişi sen 7 kişiyken seni yatalak yaptıgımı söylerken birden ana bacı yapan adamsın birde burda player muhabbeti yapıyor yaşın 21 daha nesin olum sen ben senin yaşında uskoda komut veriyordum sen gelmiş burda kendini kanıtlama peşindesin ..

Ben senin gibi bir kere anca kesebildigin onuda tam ekip olmadıgımız kişilerle kestigin vidioyu yayınlamışsn kendi yatalak oldugun vidio nerede ya ????

Tabi sende hepsini koyucak göt yok ama biz senin gibi kendimizi ispatlama derdinde degiliz bu sw de beni de clanımıda herkez cok iyi biliyor sen komut verirken bile ana bacı yapan kendi oyuncularının bile arkandan konuştugu bir clanın içindesin birde burda gelmiş birşeyler kovalıyorsun devam et koçum sana daha da yazmıcam Imtiger in dedigi gibi biz vidio ceksek senin elimizde bir ton vidion vardı rezil rüsva olurdun burda Birde bunun gibi adamları da serverda güvenipde şifre paylaşımı yapmayın..

Burdan Oyun yöneticilerinie sesleniyorum sw yi bırakıyorum nedenini merak ediyorsanız da Bu ve bunun gibi şeref yoksunu herifler ana bacı yapınca 24 saat mute atıp ben hırsız dedim diye benide aynı kefeye koyup aynı muteyi atmanız bunun gibi binlerce sorunlardan bir tanesiydi bu ..

ChivasRoger

The Knight Online Player
11 Kas 2015
17
0
1
allah aşkına cektigi vidioyu izleyin konuşmalara bakın birde biz kac kişiyiz onlar kac kişi bir bakın lutfen :D :D:D gülmekten yarıldım adam daha db atamıyor aq şaka gibi laaan koptum vallahi sabah sabah koptum bu vidio senin rezilligini göstermişin verdigin komut efsane komedilerden birtanesi :D db attım db attım aq atamadım atamadım :SDA:DAD ya cocuk hadi işine ben şuan sadece dedigim keşke seni yatalak ettigim bir ton vidioyu cekseydim de bi göt gibi kalsaydın ama kendimizi kanıtlama peşinde olmadıgımız için vidio cekme geregi duymuyoruz senin gibi izleyen arkadaşlar lutfen pt sayılarına bakın birde komuta bakın adamın :D

rockhorizon

The Knight Online Player
15 Eki 2015
59
5
8
ChivasRoger hala hırsız diyorsun bu konuyu yetkili arkadaşlarada açtım bende sana diyorumki ben 3v3 atmıyorum 8v8 itemsiz olduğumuz halde atmaya hazırım seninde elinde videon varsa sen de koy oyundur bu kesmekte var kesilmekte bir gün sen iyi olursun bir gün başkası iyi olur ama neden ağlıyorsun ben onu çözemedim karaktersiz adi seni git ağlama duvarına orada ağla serveri bırakma sen olmazsan np kasamıyoruz ne olur bırakma olur mu ? adamsan karşımda dur böyle kaçıp gitme bizde dün bırakacaktık ama arkadaşlarım sadece ısrar etti diye bırakmadık he bırakıyorsan yol orada Şimdide diyorsunki biz video çeksek sen dün tsde video çektim bende foruma koyacam demedin mi bende koyarsan koy ben koyucam eğer koymazsan senin ta ...... dedim tsden banladım Gelelim Negative yukarıda ALLAH var kendi arkadaşları şait buna charı banlandı diye 2 gün forumdan konu için uğraştık yalvradık charının id pwsi varken bizlerde fatih DewiLOFTheKjnq itemlerini ellemedi ayrıca madem soyduk ispatlasın gm ve yönetici arkadaşlar loglardan herşeye bakabiliyor ? kardeşim sen ne soymasından bahsediyorsun burada bütün forum ve server duysun eğerki ben yada bizim clandan biri Negative Ayaz'ın en ufak bir itemini aldı ise clanca ban yemeyi kabulleniyoruz Loglardan bakılabilir Ne olur bakın yetkili arkadaşlar ve bu konunun altına yorum atın bekliyorum sizlerden değerli Juri üyeleri ve gm arkadaşlar

rockhorizon

The Knight Online Player
15 Eki 2015
59
5
8
ChivasRoger be beyinsiz insan evladı daha gerçi karar veremedim insan evladımısın yoksa hayvan evladımı ama madem benim komutum kötü ve o kadar güldün e be gerizekalı aptal sen böyle kötü komut veren adama karşı öldüğüne göre sen ne oluyorsun amk zırzavatı seni ya :S

rockhorizon

The Knight Online Player
15 Eki 2015
59
5
8
Tekrar tekrar söylüyorum @Duellona ve diğer gm ve juri arkadaşlara bizim hesaplarımız kontrol edilsin benim ve clanım her hangi bir karaktere girip item aktarımı yaptıysa ben clanca ban yemeyi kabul ediyorum ama eğerki yapmadıysak bu konu altına yazın şu beyinsiz ChivasRoger ağlayan bebe artık kapasın çenesini ağlama duvarına git abisi sen hadi

ChivasRoger

The Knight Online Player
11 Kas 2015
17
0
1
Ağlıyan sensin lan beni 2 kere kesince owwfsdsfsf diye cıglık atıp vidio koyan sensin demekki ben bu sw de cok etki yaratmışım sizler sayesinde anlıyabiliyorum saolun :) Bırakma konusuna gelince senin neyinden korkucam olum verdigin komut ortada senin db attım atamadım atamadım fatih tutmadı fatihhhh A:DSAD: ya bırak allah aşkına rezillik diz boyu Bak ben şunun yeminini ederim EVOOOOOOO da şahittir seni 4 kişi siz 7 kişi npt ettim gelmiş bana burda abidelik taslıyorsun o vidioda tp mage beni nereye tp ediyor iyi izle kendin vidio cekmişin biraz da sürrealist ol da gerçekleri tebrik etmeyi ögren. Ama bana iyi ders oldu bundan sonraki sw lerde oynarsam ful vidio cekicem neden biliyormusunn senin gibi gerzekler 1 2 kere kesip de götleri tavan yapmasın diye. Biz seninle coook karşılastık ve sen her zaman pk da vidio alan kişisin koysana ya o BARZOOO larda pt oldugu vidioları hadi koysana ? silmişindir dayanamayıp demi kardeş yanlıs anlama da senin götünü kaldırn şu victory clanına benzemez bizim ekip keşke bırakmasalardı da serveri seni bu kadar konuşturmazdım.. Player adamım diyor 3 w 3 atamıyor burası da ayrı bir konu demi arkadaşlar ?? ... :) Sen çapında devam et o çapıda kaybetme haydee

rockhorizon

The Knight Online Player
15 Eki 2015
59
5
8
ulen aptal herif ben kesilmedim mi diyorum sana :D anlama özürlü gerizekalı pkdur bu kesilmekte var kesmekte EVOOOOOOOyu işin içine dahil edip o çocuğu kendi tarafına çekip ortalığı kızıştırmaya çalışma aptal adam benim o adamla hiç bir sorunum yok bizi teklediniz ben teklemediniz demiyorum hatta partinizde EVO ve jap10 vardı ben inkar etmiyorum ama kafayı yiyip kuduran sensin biz sizi 8v8 6v6 kestiğimiz videolarda var bu moivede partinde massaka jeruclmihawk felanda var ?

ChivasRoger

The Knight Online Player
11 Kas 2015
17
0
1
Benim sana tek dicegim şey başka sw lerde karşılaşmayalım ... Bir dahakine cunku full vidio olarak geri donucek butun pk lar senn gibi kendimi kanıtlama peşinde degilim bizi akara girakonda herkez biliyor sana da ögrettik ama yedirememek farklı bir konu eger sen bu vidionun altına adam gibi bu bir pk kesmek kesilmek var deseydin bir srun olmucaktı birde haklıymış gibi konuşuyor burada . Şuan içnde bulundugun clandan bile bana clana alım varsa orc basıcam diyen admların var sen neyin kafasındasın :D ? EVOOOOO konusuna gelince ben evoyu sana karşı kotulemedim ki anlama özürlüsü iyi oku bakim pt de evooo da vardı ve toplam 4 kişiydik 1 tp mage 1 varıor 1 priest 1 asas ee sonuc yatalaksın 2 priestsiniz seni bile 3 kere kesmişiz :) hala konuşucakmısın ? Ama ben cvap vermicem susmak en büyük cevap şu saatten sonra sana ...

rockhorizon

The Knight Online Player
15 Eki 2015
59
5
8
Yazdığın mesajları toplasak ağlayan çocuk çikoyu geçersin susmak en büyük cevap diyorsun ne olur serveri bırakma kanka sizden dragon kasıcaz mk bırakma yha :S

willowed

Active Member
24 Nis 2022
196,128
0
36
36

willowed

Active Member
24 Nis 2022
196,128
0
36
36
audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiametergeartreatinggeneralizedanalysis generalprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephonehangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasiron hardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterialjournallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidisease keepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestatekondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpoint lactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratiolanguagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirm learningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3listsnameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoon obstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberrypapercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimator railwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignmentrectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblock secularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysalestunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting

willowed

Active Member
24 Nis 2022
196,128
0
36
36
audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiametergeartreatinggeneralizedanalysis generalprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephonehangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasiron hardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterialjournallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidisease keepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestatekondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpoint lactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratiolanguagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirm learningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3listsnameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoon obstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketинфоpagingterminalpalatinebonespalmberrypapercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimator railwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignmentrectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblock secularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysalestunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting