Tickete cevap 1 gün sonra geldi burda konulara yazılan cevapla aynı. 10060 hatası.

Psaykos

The Knight Online Player
5 Tem 2015
4
1
3
29
Ayın 1'inde bir mesaj yolladım. Gelen cevap burda konuların altına atılan mesajlarla aynı oldu hiçbir işe yaramayan bir mesaj sorun hala devam ediyor bu modemi yakana kadar reset mi atacağız anlamadım bi yapın artık şu hatayı bana kalkıpta şimdi şu mesajı yollamayın bu konunun altına.

Merhaba

Eğer 10060 hatası alıyorsanız önce Forum.TheKnightOnline.Com Adresindeki Hata ve Çözümler Bölümündeki çözümleri deneyin.

Eğer işe yaramaz ise www.acmeupdate.com sitesine girin , Server Online yazısını görüyorsanız tekrar deneyin. Server Blocked diyorsa firewall size Ip ban atmış olabilir.

Veya her 2 durumdada Ip ban yemiş olabilirsiniz. Dns nizi değiştirmeyi deneyin. 4 2 2 6 / 4 2 2 4 Yapın. Ardından Modem resleyip tekrar deneyin. Oyuna girebilirsiniz.

iyi eğlenceler dileriz.

TheKnightOnline Takımı

yukardıda Yazanların hepsini yaptım Müşteri hizmetlerimi arayıp modeme reset bile attırdım sorunun nasıl çözüleceğini bilmiyorsanız söyleyin bizde oyunu bırakalım başka serverlara geçelim kaç kişi mağdur durumda şöyle bi baktımda hatayı alan çok kişi var her konunun altına bu mesajı atıyorsunuz belliki bir işe yaramıyor diretmenizdeki amaç nedir hala anlamışta değilim eğer ip ban yediysem evdeki bilgisayarlkarımın resmine varana kadar attım nedir yani sorun ?

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Merhaba

10060 Sorununun genel çözümü zaten budur. Bunu atmamızın sebebi de budur. Ip değiştirmeniz gerekir statik Ip varsa sunucu resetlene kadar banınız kalkmaz. Bununla birlikte Hotspot shield kullanırsanız sorununuz düzelicektir.

iyi eğlenceler dileriz

TheKnightOnline Takımı